Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 lipca 2018, 13:13
Odpisz
9 lipca 2018, 09:54
Te trzy czerwone pewnie od młodych matek.
Odpisz
8 lipca 2018, 23:23
kiedy jak faulowany
Odpisz
8 lipca 2018, 13:31
Wstałem
Odpisz
8 lipca 2018, 13:52
@SzyMONECKI009: Usiądź
Odpisz
8 lipca 2018, 22:08
@SzyMONECKI009: połóż się
Odpisz
8 lipca 2018, 23:06
@Kangurur28: Zaśnij
Odpisz
8 lipca 2018, 23:16
@ant3k: udus sie we śnie
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2018, 22:50
...co czuje Neymar, kiedy jak faulowany
to ma sens
Odpisz
8 lipca 2018, 22:32
Tylko ze kobieta mniejszy
Odpisz
8 lipca 2018, 14:46
tak w sumie jak są pary które chcą mieć dziecko
to na ch*j ona tam rodzi
to raczej nieszczególnie przyjemne doświadczenie
a mnóstwo jest dziecków do adopcji
Odpisz
8 lipca 2018, 14:55
@Krzyniu: ale nie własne
Odpisz
8 lipca 2018, 14:58
@baarts: lol co za różnica
że wyszło z innej jamy
Odpisz
8 lipca 2018, 15:37
@Krzyniu: Jeżeli to tak przedstawiasz, to mała, ale dziecko to coś więcej.
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2018, 21:07
@Krzyniu: Primo, że wychowujesz niewłasne dziecko, co już jest antydarwinistyczne, więc nic dziwnego, że nikt nie chce.
Secundo, człowiek chce, by jego dzieci były podobne do niego. Podobieństwo genetyczne to już wiele.
Odpisz
8 lipca 2018, 21:41
@Krzyniu: tak, zaniżajmy jeszcze bardziej przyrost naturalny, świetny pomysł!
Odpisz
8 lipca 2018, 21:58
A na co to komu lol
Odpisz
8 lipca 2018, 22:14
@Krzyniu: W tej chwili na emeryta pracuje chyba dwie osoby (nie jestem pewien) w przyszłości,jeżeli przyrost naturalny będzie stał w miejscu, każdy będzie pracował na 2/3 emerytów
Odpisz
8 lipca 2018, 22:16
@HOUSTON: Nie, lepiej rozdawajmy socjale na lewo i prawo tak, żeby państwo nie mogło zapewnić emerytom emerytur.
Odpisz
8 lipca 2018, 22:19
@Krzyniu: Na ch*j żyjesz skoro to raczej nieprzyjemne doświadczenie?
Odpisz
Edytowano - 8 lipca 2018, 22:48
@Krzyniu: Nie, człowiek powinien pracować aż umrze i cała sprawa z emerytami załatwiona
Odpisz
8 lipca 2018, 23:09
@Krzyniu: To nawet nie był dobry bait geez
Odpisz
8 lipca 2018, 23:10
@ant3k: oh c'mon co z wami nie tak
Odpisz
9 lipca 2018, 02:01
@Krzyniu: Własnie miałem o to ciebie sie zapytać
Odpisz
9 lipca 2018, 09:05
@Mr_Quicky: Kuźwa. Po kolei.
Nie widzę potrzeby w dokładaniu sobie nieprzyjemnych doświadczeń jak ciąża czy rodzenie. Jest to zajebiście drogie, męczące dla obu z pary, może zakończyć się niepomyślnie - dziecko z defektem, martwe, whatever. Po urodzeniu w jakimś stopniu siada zdrowie, a po ewentualnej cesarce jeszcze dziury zostają. Im więcej porodów tym bardziej zmniejsza się pęcherz, taki funfact.
Co do komentarza, że życie raczej jest nieprzyjemne - jeśli tak uważasz to się zabij, proste. Nie będę tęsknił.
I teraz co? Masz gówniaka, którego po 9 miesiącach mordowania się z ciążą trzeba jeszcze wychować, co trwa następne lata. Co za różnica, czy to dziecko który wyszło z twojej samiczej jamy czy innej? Adopcja to świetna sprawa, bo odejmujesz sobie niedogodnień ciąży i dajesz komuś życie, którego mógłby nie mieć.
Ekonomia - przyrost naturalny. Okay no. Na cholerę? W Azji przykładowo jest takie przeludnienie, że dzieci wyrzuca się na śmietnik. Więcej ludzi to ostatnia rzecz, jakiej nam trzeba. W większości miejsc świata nie radzą sobie z przeludnieniem, a gospodarczo ci ludzie nie znajdą pracy, bo na jedno miejsce będzie 3 kandydatów, więc nie, nie będzie żadnego wspierania emerytów kiedy przeciętnego obywatela nie będzie na to stać.
Odpisz
9 lipca 2018, 13:16
@Krzyniu: A u nas nie ma przeludnienia, jest wręcz przeciwnie. Dlatego porody są ważne.
Odpisz
9 lipca 2018, 17:36
@Preston1996: Przeludnieniem dla mnie jest sytuacja, w której jest mniej miejsc pracy niż kandydatów. A tak się dzieje.
Odpisz
8 lipca 2018, 21:26
śmiechłem '• )
'° )
Odpisz