Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2018, 22:20

soundtrack z wiedźmina jest zagrany na starodawnych słowiańskich instrumentach i jest darcie japy kobiety więc nie wiem co w tym jest dziwnego że myli się

Avatar CousinJoe

9 lipca 2018, 03:09

W soundtrack'u Wiedźmina 3 są też współczesne gitary, egipskie Kitary, dużo jest instrumentów bliskiego wschodu są też melodie celtyckie i germańskie ale to tak w ciekawostce.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2018, 11:00

@CousinJoe: przepraszam za strzałke w dół ale telefon mi sie zaciął i niemoge jej zmienić :(

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2018, 23:09

*hardbass gra w oddali*

Avatar SongMan

8 lipca 2018, 23:21

Wyczuwam ХАРДБАСС!

Avatar mortzmargonem

9 lipca 2018, 01:52

apyr

Avatar TheMJawesome

11 lipca 2018, 02:22

@mortzmargonem: *друг

Avatar TheMJawesome

11 lipca 2018, 02:19

Leśne Licho approves

Avatar wolf_lord

10 lipca 2018, 23:02

nie

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2018, 22:28

Tylko Jar

Avatar Pegi20

9 lipca 2018, 02:24

Percival <3

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2018, 22:50

Ojejku, jakie to jest prawdziwe!

Avatar
Brodacz

8 lipca 2018, 22:54

O rety, wcale nie

Avatar
Konto usunięte

8 lipca 2018, 23:00

Właśnie tak

Avatar
Brodacz

8 lipca 2018, 23:05

No cóż, nie, to że się znajdzie jakaś grupa, to nie znaczy że wszyscy

Avatar RpLay

8 lipca 2018, 22:15

Ale że gracze Polscy czy z poza Polski

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar RpLay

8 lipca 2018, 22:55

@matiExtreme: Akurat sam do W1 i W2 przekonałem się dopiero po skończeniu 3 z dodatkami mimo że posiadałem je wcześniej na steamie. Sama 1 nie przekonuje gracza który jest przywiązany mechaniką do innych gier. A 2 na początku potrafi odrzucić

Avatar RpLay

8 lipca 2018, 22:57

@TurboSprezarka: Działa to prawie jak z muzyką ale jak to nie znacz wszyskich jego albumów

Avatar matiExtreme

Edytowano - 8 lipca 2018, 22:39

przehype'owana gra tak jak fortnite tylko że wiedźmin jest ZAJEBISTE BO POLSKIE
mam wrażenie że bardziej fanów wiedźmina od tej gry interesuje nagle ta zje**na mitologia i zamiast grać to drą mordę która część lepsza jedynka czy dwójka (HAHA BO TRÓJECZKA najlepsza), albo czy lepsze gry czy książki, ku*wa wielcy fanatycy rycerstwa kupują se te wilki medaliony zje**ne i nie grają w tą grę.

czekam na hejty broniące TEJ POLSKIEJ ZAJEBISTEJ GRY

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (19)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (19)
Avatar matiExtreme

11 lipca 2018, 23:24

@Nanook: To się zgadza, nie wiem czego się spodziewałem po hejcie czegoś popularnego (Nie to nie sarkazm)

Avatar
Konto usunięte

17 lipca 2018, 04:07

@matiExtreme: weź idź z tad

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Hobby dla faceta

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Najbardziej realistyczny spośród modów

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka