Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

1 stycznia, 00:20

Ciekawe ile mają topczipsy z biedry

Avatar
Konto usunięte

25 września 2019, 18:58

Glorious Fritos master race

Avatar GeneralDespacito

7 maja 2019, 08:43

Najgorsze są pod tym względem chrupki twistos bo nie dość że opakowanie jest nie pełne to same chrupki są w środku puste jak balon i dodatkowo jeszcze dziury mają specjalnie zrobione

Avatar JelonAI

9 lipca 2018, 09:04

co wy macie do powietrza hurr macie podaną masę na opakowaniu produktu netto durr

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Lekki69

13 lipca 2018, 00:10

@VanQuisch: Pudełko po zelkach nie zawiera tyle wilgoci żeby była odczuwalna różnica ale nadal azot jest lepszy w trzymaniu suchosci i przy tym jakości

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2019, 07:46

@Lekki69: nikt nie powiedzial nigdy ze paczka ma byc wypelniona po brzegi

Avatar xMacius

Edytowano - 11 lipca 2018, 07:46

Jak można pomylić Fritos z Cheetos

Avatar Marequel

9 lipca 2018, 00:51

Oznacza to tyle że najmniej połamanych chipsów będzie w paczce cheetosów. A tak poza tym to i tak jest na opakowaniu podane ile jest tych chipsów więc o ch*j wam chodzi to ja nie wiem \__/

Avatar Rander

9 lipca 2018, 01:00

@Marequel: A nie bo w pringlesach

Avatar Marequel

Edytowano - 9 lipca 2018, 01:25

@Rander: najmniej zniszczonych chipsów jest w takich ch*jowych podrubach pringelsów kosztujących połowę tego co pringelsy, ale to dlatego że poza kartonem mają jeszcze tą zje**ną plastikową tackę (nie złamanie sie tych 10 chipsów na paczkę nie jest warte pie**olenia sie z tym gównem), ale tego przesolonego syfu nie ma na tej liście więc nie brałem pod uwagę. Ale i tak (przynajmniej w mojej okolicy) lista najmniej połamanych chipsów wygląda tak
1 gówno z tacką która trzyma chipsy idealnie sztywno
2 Cheetosy (bo jednak kukurydzianego chrupka trochę ciężej popsuć niż ziemniaczanego. Dodatkowo powietrza w nich tyle że można nim je**ąć o ziemie a i tak nic im się nie stanie)
3pringelsy które się zesrają jak upadną na ziemię

Avatar JelonAI

11 lipca 2018, 01:27

@Marequel: rage roku, bym powiedział

Avatar VanQuisch

11 lipca 2018, 00:45

Chodzi o aspekt wizualny. Kupujesz coś dużego więc masz poczucie dobrego zakupu. Powietrze nie wpływa w żaden sposób na jakość chipsów. Ta sama technika jest w elektronice. Kup małego pendrivea a dostaniesz go w kilkukrotnie większym opakowaniu.

Avatar Michalol222

10 lipca 2018, 21:24

w paczkach chipsów znajduje się czysty azot, i służy dłuższej dacie ważności.

Avatar KarpZLidla

10 lipca 2018, 19:44

Nie lepiej popatrzeć na wagę?

Avatar sokowirufkax

10 lipca 2018, 18:27

to azot nie powietrze

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar JelonAI

11 lipca 2018, 01:25

@VanQuisch: o, widzę że popierasz swoją wypowiedź odpowiednim faktem, pojemniku

Avatar VanQuisch

11 lipca 2018, 08:38

@JelonAI: Bo tak kiedyś zrobiłem. Efekt był taki jak opisałem. Nie było żadnej "magicznej mieszanki powietrza" a efekt to nadal czipsy jak z sklepu.

Avatar PanSowa12

10 lipca 2018, 17:37

Ludzie nie ogarniają tak prostej rzeczy, że kupują chipsy na gramy, a nie na pełną paczkę.

Każda paczka chipsów ma na dole wyraźnie napisane ile gramów chipsów ma w sobie.

Paczka jest większa żeby chipsy sie nie połamały.

Avatar damianos515

Edytowano - 10 lipca 2018, 17:21

Ale cheetosy są kukurydziane i mają w sobie powietrze ( w sensie w każdym chrupku) to jak najmniej powietrza mają...

Avatar MlKicia

10 lipca 2018, 17:31

@damianos515: maja najwiecej

Avatar Windows_10_

10 lipca 2018, 17:19

ale przeciez nie jest napisane nigdzie ze chipsy maja byc wypelnione po brzegi

Avatar Lacoste

10 lipca 2018, 17:09

Gdyby nie powietrze to chipsy były by po prostu sflaczałe i łatwo rozwalały w transporcie ;-; Po co na to narzekać

Avatar Asia99

9 lipca 2018, 18:25

Jedyne statystyki które interesują wszystkich w dwudziestym pierwszym wieku.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Północne Węgry

Trzykrotny T

Trzeba brać osobną torbę

Jeszcze jak

Ch-chesz wyparować...?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka