Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Jakby trochę nie fair
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 lipca 2018, 12:57
Przepraszam bardzo, ale Post'a Malone'a proszę szanować.
Odpisz
26 sierpnia 2020, 19:22
@HeyBrother: tak
Odpisz
9 lipca 2018, 16:45
A 2Pac zapomniany.
Odpisz
11 lipca 2018, 09:09
@Sputnik: Brakuje tu 3Paca
Odpisz
11 lipca 2018, 10:28
@aleksander3122: 6Pac najlepszy
Odpisz
11 lipca 2018, 11:39
@Pandzianikki: ktoś wspominał o 12pacu?
Odpisz
11 lipca 2018, 12:46
@HOUSTON: a ja tam wolę 24pac
Odpisz
11 lipca 2018, 12:47
@Polalak: Ja preferuję 48pac
Odpisz
11 lipca 2018, 12:48
moim zdaniem 96pac to jest klasa
Odpisz
11 lipca 2018, 12:51
@Polalak: Ale 192pac to już coś! Nie ma nikogo lepszego!
Odpisz
11 lipca 2018, 12:52
@Sputnik: *Biggie announces 911Pac*
Odpisz
11 lipca 2018, 12:52
a jest ktoś lepszy 384pac
Odpisz
11 lipca 2018, 13:50
@Polalak: Tak, 768pac
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 13:56
jak 1536pac
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 13:57
@Polalak: Eee tam, 3072pac DE BEST BICZYS
Odpisz
11 lipca 2018, 15:08
6144pac
Odpisz
11 lipca 2018, 16:12
@Sputnik: e tam ludzie 4 pak charnasia wystarczy
Odpisz
12 lipca 2018, 00:06
@TakiTamTrol: C H A R N A S I A
Odpisz
12 lipca 2018, 01:14
P O T Ę Ż N Y C H A R N A Ś
Odpisz
12 lipca 2018, 10:04
@TakiTamTrol: nie zrozumiałeś, prawda?
Odpisz
12 lipca 2018, 10:56
nie, w ogole sie nie zorientowałem że napisałemcprzez ch
Odpisz
12 lipca 2018, 11:01
@TakiTamTrol: to był sarkazm, prawda?
Odpisz
12 lipca 2018, 11:24
zostawie to pytanie dla ciebie.
Odpisz
12 lipca 2018, 11:35
@TakiTamTrol: ja się ciebie pytam ;*
Odpisz
12 lipca 2018, 11:41
a teraz spójrz uważniej na jego nick
Odpisz
12 lipca 2018, 19:49
@Pandzianikki: Widziałam przecież, i się z nim droczę. Zaczęłam nowy tryb "życia i bytu" na jeja
Odpisz
12 lipca 2018, 20:37
a cóż to za nowy tryb życia?
Odpisz
13 lipca 2018, 00:13
@Pandzianikki: Droczenie się, wypominanie błędów, ale pozostawanie zabawnym w odpowiedniej sytuacji. Tylko po to żeby wreszcie inni zauważyli, że nie jestem "inna" i jakaś ku*wa prukwa.
Odpisz
12 lipca 2018, 01:13
lubię xxxtentacion...
[_] ⬅️słoiczek
Odpisz
9 lipca 2018, 10:14
Xxxtentacion
Odpisz
9 lipca 2018, 10:16
@Rudymetal: Ty zły człowieku
Odpisz
9 lipca 2018, 12:28
@Rudymetal: on zapewne jest jeszcze w procesie rozkladu
Odpisz
11 lipca 2018, 11:49
@Rudymetal: zdechł pies
Odpisz
11 lipca 2018, 13:48
@Rudymetal: xxxtentacles
Odpisz
11 lipca 2018, 14:16
@thesarge: xxxtesticle
Odpisz
11 lipca 2018, 23:10
xxxtinct
Odpisz
11 lipca 2018, 15:03
Gdzie Ice Cube, 2Pac, Eazy-E, The Notorious B.I.G?
Odpisz
11 lipca 2018, 13:54
Prawdziwe. Dobry mem.
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 10:57
Mogę słuchać wszystkich tu obecnych oprócz Pumpa i Xana
Odpisz
9 lipca 2018, 11:38
Piotr "Magik" Łuszcz
Odpisz
11 lipca 2018, 10:27
@darcus: z jednej śmiechłem, z drugiej w sumie trochę smutłem z jego powodu .-.
Odpisz
Edytowano - 10 lipca 2018, 00:46
Ci oostatni to dobry rap nielicząc pumpa bo on tylko dobry bit ma a reszta to okropne gówno.
Kendrick Lamar na zawsze w moim sercu #nobodycares
Odpisz
9 lipca 2018, 15:43
podpisy z góry i ze środka ci się pozamieniały chyba :(
Odpisz
9 lipca 2018, 16:52
@Skowir: nie
Odpisz
9 lipca 2018, 15:30
Lil pup
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2018, 13:10
>j cole
>lil wayne
>50 cent
>dzisiejszy nas
xDDDDDDDD
gdzie waka flocka
Odpisz
9 lipca 2018, 13:06
lil pumpa da sie sluchac
[_]
Odpisz
9 lipca 2018, 13:11
@LosowyLudek: nowy album posta tez calkiem ok
x przed 17 byl spoko
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 09:32
@AquoZ32: potrzebne ci wieksze pudlo
|-------|
|____ |
Odpisz
15 lipca 2018, 00:11
@Windows_10_: Chyba kontener
Odpisz
9 lipca 2018, 12:58
6ix9ine
Odpisz
9 lipca 2018, 10:36
Odpisz
9 lipca 2018, 12:18
@Butus: Widzę, że dodałeś nowego rapera.
Odpisz