Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Szybki jak błyskawica
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 10:59
kiedy drugi sezon?
Odpisz
14 lipca 2018, 01:46
@PrawdziwyHulk: Zakładam że nigdy
Odpisz
14 lipca 2018, 20:06
@saper123: przegrałeś zakład, manga nest nadal tworzona więc jest duże prawdopodobieństwo że będzie drugi sezon lecz niewiadomo kiedy.
Odpisz
16 lipca 2018, 22:49
@PrawdziwyHulk: A szkoda, bo to było całkiem niezłe zakończenie, a tak jeszcze mogą je zepsuć
Odpisz
12 kwietnia 2019, 12:07
@PrawdziwyHulk: *odkop*
Zaraz po half Life 3
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2021, 08:37
@TellingKolega: *odkop* half life 3 wyjdzie po half life alyx 2
Odpisz
4 listopada 2018, 18:34
Moja ulubiona postać z tego anime (oprócz Kanny)
Odpisz
25 listopada 2018, 18:24
@Kasandra20: żałosny człowiek
Odpisz
27 listopada 2018, 18:15
@Kasandra20: Moja ulubiona to Elma i Toru
Odpisz
22 lipca 2018, 00:01
Odpisz
14 lipca 2018, 13:55
to jest facet...
Odpisz
12 lipca 2018, 13:28
Nie stać na rezydencję i na wynajęcie sprzątaczki?
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2018, 10:01
OH SHIT
KOCHAM FAFNIRAAAAAAA <3
Odpisz
Edytowano - 9 lipca 2018, 21:46
myślę o każdym anime że jest długie jak pokemony przez co się zniechęcam i nie oglądam zbyt wielu anime, ktoś mi powie ile mają sezonów/odcinków niektóre anime? (nie wliczając w to hentai)
Odpisz
9 lipca 2018, 22:00
@benben7: Full Metal Alchemist Brotherhood ma tylko 60 odcinków i 1 sezon, a jest moim zdaniem jednym z lepszych animców. Mój faworyt <3
Odpisz
9 lipca 2018, 22:02
@zurek1: oke, dziękuję
Odpisz
9 lipca 2018, 22:07
@zurek1: stare fma lepsze
Odpisz
9 lipca 2018, 22:19
@benben7: anime zazwyczaj mają po 1-2 sezony, czasem 3, a te bardziej popularne to już inna bajka :v
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 21:10
@benben7: Większość ma 13/12 odcinków lol znajdź sobie cgdct a nie dragon ball czy one piece szukasz
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 21:53
@benben7: JoJo bizzare adventure 26 odc pierwsza seria polecam gorąco, One punch man ma mało odcinków też
Odpisz
11 lipca 2018, 22:22
@benben7: Naruto - 220 odcinków
Naruto Shippūden - 500 odcinków
Boruto - 64 odcinki i dalej wychodzą
Odpisz
11 lipca 2018, 22:34
@Muffinka17: Moje ulubione Naruto <3 Obejrzałem wszystko 3 razy, a Boruto oglądam tylko z sentymentu do Naruto. Może to się zmieni bo Boruto przestaje być takim gówniarzem, ale nie wybaczę im jak zabili Killera Bee i tego co zrobili z taijustu. Teraz jest ono usless, a na początku było BADASS.
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2018, 00:13
@benben7: Danganronpa, 2/3 sezonki, pierwszy ma 13 reszty nie oglądałam
Odpisz
Edytowano - 12 lipca 2018, 00:19
@Muffinka17: One Piece: ponad 800 odcinków, 3 OVA, 10 telewizyjnych odcinków specjalnych i 13 filmów i tak ogółem to przyznali, że nie potrafią tego po prostu zakończyć xd
Odpisz
12 lipca 2018, 00:13
F A F N I R
[___]
Odpisz
11 lipca 2018, 23:33
Miss kobayashi's chi no dragon maid... HMMMMM
Odpisz
9 lipca 2018, 21:25
ktoś ogląda teraz Kobayashi san chi no maid dragon jak widzę
Odpisz
9 lipca 2018, 21:26
Drugi raz już. Ale tradycją jest robienie memów z anime, które obejrzałam.
Odpisz
9 lipca 2018, 21:27
@Monnx: Moje ulubione. Dalej z tego kisnę.
Odpisz
9 lipca 2018, 21:35
@Monnx: odczuwam wewnętrzną satysfakcję wiedząc że nie tylko ja obejrzałem monster musume
Odpisz
9 lipca 2018, 21:45
Ktoś powiedział Monster Musume?
Odpisz
9 lipca 2018, 21:46
Chyba trochę za bardzo polubiłem Arachnere...
Jest coś ze mną nie tak?
Odpisz
9 lipca 2018, 21:48
@Kapitalista: Rachne jest supcio, ją bardzo lubię
Odpisz
11 lipca 2018, 21:14
Monster musume czyli kolejne crapowate echhi z ch*jową fabułą. Fantastycznie
Odpisz
11 lipca 2018, 21:21
@WebsTer230: Nie każde ecchi musi mieć fabułę jak Soul Eater czy Kill la Kill
Odpisz
11 lipca 2018, 21:27
@lorax12: Soul eater to nie echhi a Kill la Kill miało ja zajebiście średnia przez większość czasu. Brak fabuły w jakimkolwiek anime to żart i główny powód dlaczego masa dzisiejszych tytułów to gówno
Odpisz
11 lipca 2018, 21:39
@WebsTer230: Soul Eater to ecchi
Ma elementy ecchi
Odpisz
11 lipca 2018, 22:00
@WebsTer230: highschool dxd ma fajną fabułe jak na echhi
Odpisz
11 lipca 2018, 22:02
@lorax12: To ze raz gdzieś był jakiś żarcik o cycach nie powoduje że jest ecchi. Berserk miał sceny gw***** i mimo to nie jest echhi
Odpisz
11 lipca 2018, 22:03
@Selkes: Historia kolesia pi**y który przez większość czasu jest przegrywem i nagle staje się op koksem który r*cha 10 lasek na 1 odcinek. Super
Odpisz
11 lipca 2018, 22:11
@WebsTer230: Nie pie**ol. Obejrzałeś chociaż 1 sezon?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:12
@Kapitalista: Warto obejrzeć?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:25
@mortzmargonem: Obejrzałem wszystkie 3 i żałuję w ch*j. Pokaz cringu, panienek w lateksie, nagich 14 nastolatek i trapowych wampirów. Czemu nawet demony w anime muszą zostać zje**ne.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:31
@WebsTer230: Są 4 sezony. To, że tobie się nie podobało nie znaczy, że nikomu się nie spodoba. Poza tym jak tak ci się nie podobało to na ch*j oglądałeś.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:38
To jest mega anime
Odpisz
11 lipca 2018, 22:42
@WebsTer230: ale o berserku tu nie gadamy, jest zbyt zajebisty(chyba że mówisz o nowym to wtedy ok)
Odpisz
11 lipca 2018, 23:00
@mortzmargonem: Po mam w zwyczaju pierw obejrzeć jakieś anime żeby później mieć o nim jakieś zdanie. Nie ważne jak ch*jowe by było.
Odpisz
11 lipca 2018, 23:02
@Selkes: Co do animców Berserka z 2k16 i 2k17. Nadal nie mogę pojąć jak mogli to tak bardzo spiiiierdolic. Może za jakieś 10 lat doczekamy się czegoś wartego uwagi
Odpisz
11 lipca 2018, 23:06
@WebsTer230: osobiście uważam że monster musume to spoko anime. fani robią bardzo dobre lewdy i mają do tego święte prawo
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 22:38
o jedno z moich ulubionych anime <3
Odpisz
9 lipca 2018, 23:17
Fafnir to nie byl gigant?
Odpisz
9 lipca 2018, 23:53
Fafnir był smokiem.
Odpisz
10 lipca 2018, 10:20
@wiki9595: synem króla krasnoludów? czy samym królem
Odpisz
10 lipca 2018, 10:39
Synem króla, zamienił się w smoka przez klątwę.
Odpisz
10 lipca 2018, 12:50
@wiki9595: grało się w GOWa to pamiętam xD
Odpisz
10 lipca 2018, 14:11
Tyle że wiesz, GoW zmienił co nieco w grze.
Odpisz
10 lipca 2018, 18:29
@wiki9595: no wiem ale jest tam ziarno prawdziwej mitologii
Odpisz
9 lipca 2018, 21:20
Nie no, fajnie jest.
Odpisz
9 lipca 2018, 21:24
@Archeologwinternetach: jest internet itp
Odpisz