Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar XaVery

2 marca 2021, 10:47

IKEA najlepsza

Avatar xmrocznax

10 lipca 2018, 15:41

Tam się częściej idzie zjeść, niż coś kupić.

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2018, 15:43

@xmrocznax: Nigdy nie byłem w Ikei ;-;

Avatar xmrocznax

10 lipca 2018, 15:45

Nie ma człowieka, który byłby już wszędzie.

Avatar Pietrzek

10 lipca 2018, 15:53

@xmrocznax: Pojechałem przedwczoraj do ikei, zjadłem 8 hotdogów i porcję klopsików, kupiłem łyżkę i wróciłem do domu

Avatar Jejak1

11 lipca 2018, 15:43

@Pietrzek: A ołówki?

Avatar kronim

11 lipca 2018, 15:57

@xmrocznax: a znasz tego pana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar xmrocznax

11 lipca 2018, 17:04

@kronim: Znam, ale wszędzie to on nie był.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2018, 17:24

@kronim: ja tez znam ale nie był u mnie w domu xd

Avatar Pietrzek

11 lipca 2018, 17:32

@Jejak1: Hek, wiedziałem że o czymś zapomniałem. Wracam tam

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2018, 17:32

@Pietrzek: ok

Avatar Jejak1

11 lipca 2018, 18:12

@Pietrzek: powodzenia

Avatar conect12

12 lipca 2018, 11:27

jak do tego doszło?

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2018, 11:29

@conect12: Na tym zadupiu gdzie ja mieszkam nie ma niczego... Ale za to mam około 18 km do łukasza wiśniewskiego :P

Avatar boxjan2

12 lipca 2018, 10:23

jak idę na koncerty i tam jest dużo rapsów z 21wieku to nie wiem czy po koncercie iść do domu czy do szpitala

Avatar Tommy_Harvey

11 lipca 2018, 15:37

WSTYD chodzić do tak ubogich sklepów.

Avatar Michu1309

11 lipca 2018, 16:15

@Tommy_Harvey: słaby bait

Avatar Zann123

Edytowano - 11 lipca 2018, 16:51

@Michu1309: Myśli, że na jeja zostanie nowym kruszwilem, a jedyne co zrobi to kupi chusteczki do swojej piwnicy

Avatar Tommy_Harvey

11 lipca 2018, 17:30

@Michu1309: to nie bait

Avatar Zann123

11 lipca 2018, 17:56

@Tommy_Harvey: tym gorzej

Avatar Michu1309

11 lipca 2018, 15:26

łee panie, kurła po co iść na jakieś tam koncerty kamieni skoro można pujźdź do ikei

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2018, 23:55

Zjadlem kiedys 10 hotdogow... Kurde... Ten bol brzucha pamietam do teraz.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

Trzeba brać osobną torbę

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

To by wystarczyło

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka