Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar RpLay

12 lipca 2018, 22:27

Nuta do której czuję sentyment i przerażenie jednocześnie to love forever słonia

Avatar Yoda_MLG

Edytowano - 12 lipca 2018, 22:39

@RpLay: nie umniejszam raperom ale jakoś nigdy nie czułem emocji do rapu / hip-hopu, taki typ wypowiedzi nie potrafi mi przekazać tego co powinien

Avatar Rozyv

13 lipca 2018, 00:21

@Yoda_MLG: ja też tak miałem, jedyny raper który to potrafi to taco Hemingway (ale polecam starsze albumy np: trójkąt warszawski)

Avatar mikigra8888

13 lipca 2018, 01:42

@Rozyv: Eminem

Avatar CousinJoe

13 lipca 2018, 02:29

@Rozyv: Umowa o dzieło

Avatar Rozyv

13 lipca 2018, 09:08

@mikigra8888: poprawka: jedyny polski raper. Eminem też jest spoko szczególne lubię without me

Avatar mikigra8888

13 lipca 2018, 09:50

@Rozyv: Ja preferuje Mockingbird, ale to już kwestia indywidualna

Avatar Jejak1

13 lipca 2018, 11:07

@Rozyv: #team Mozart

Avatar
DSztirwanygKeoDluedse

13 lipca 2018, 03:09

Bicik to podstawa

Avatar NieidealnieNiebanalna

Edytowano - 12 lipca 2018, 22:21

Ja analizuję teksty piosenek, interpretuję, słucham dla przekazu, a i tak znajdą się ludzie, którzy powiedzą mi: "ŻaL wgL muZyKi siE SłuCHa a NiE aNAlizUje"

Avatar mikigra8888

13 lipca 2018, 01:43

@NieidealnieNiebanalna: ŻaL wGl MuZyKi SiE sLuChA a NiE aNaLiZuJe

Avatar Szortek

10 lipca 2018, 20:36

Skojarzyło mi się to z sytuacją, gdy chcesz się wygadać nowemu znajomemu, piszesz wszystko na serio, ale on okazuje się w ch*j płytki i odpisuje "aha xd"

Avatar DiKarpio

10 lipca 2018, 22:28

@Szortek: moglo byc gorzej, sa przecież reaction gify z minionkami

Avatar Szortek

11 lipca 2018, 08:04

@DiKarpio: O boi, racja...

Avatar Pikachu_fan_Subaru

10 lipca 2018, 21:00

Ja najbardziej lubie piosenki puszczane w radiu w latach 2004-2010

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Powodzenia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jeszcze jak

Tymi się chodzi

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka