Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Chciał tylko pomóc
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2018, 16:51
A tu okazuje się, że babcia miała zawał i umarła, zaraz po pokazaniu tego w wiadomościach.
Odpisz
24 lipca 2018, 12:35
@maxmaxi123: podwójny wygryw
Odpisz
18 kwietnia 2019, 17:41
@MlKicia: bo jeszcze dostajesz spadek
Odpisz
10 lipca 2018, 22:46
Wygrałeś talon. Na karuzele i balon
Odpisz
13 lipca 2018, 10:52
@Jasnowidz: Hmm trochę inaczej to zapamiętałem /s
Odpisz
13 lipca 2018, 12:36
@SowingSeason: talon na bilet a bilet na talon
Odpisz
14 lipca 2018, 04:37
@Jasnowidz: Wygrałem Talon na setną strzałkę, a mojej młodszej siostrze znów pękł balon.
Odpisz
13 lipca 2018, 10:55
Odpisz
13 lipca 2018, 10:19
Tvn'u nie szanuje oprócz ukrytej prawdy, szkoły i 19+ xd Gdyby nie to, ten program dla mnie mógłby nie istnieć.
Odpisz
13 lipca 2018, 10:19
@Mr_Quicky: Ogółem cała sieć programów z dopiskami do "tvn"
Odpisz
13 lipca 2018, 10:25
@Mr_Quicky: Jak można to oglądać
Odpisz
13 lipca 2018, 10:33
@Mr_Quicky: tvn to propaganda PO
Odpisz
13 lipca 2018, 10:39
@Karoxxx: Wiem, ale te 3 seriale lubie
Odpisz
13 lipca 2018, 10:47
@VizmoPL: Znaczy, ja czasem oglądam, dla śmiechu, you know.
Odpisz
13 lipca 2018, 10:57
@krzysiu03: Ja jak uruchomie telewizor i leci coś tego typu to poprostu zostawiam i zajmuje się swoimi sprawami przy okazji śmiejąc się z absurdów tych seriali
Odpisz
13 lipca 2018, 11:17
@Jejak1: Własnie o coś takiego głównie mi chodziło. Ale napisałem że lubie bo czasem naprawde są fajnie odc a czasem tak przer*chane tematy lub po prostu nudne że też leci sobie w tle
Odpisz
13 lipca 2018, 11:18
@Mr_Quicky: Może myśleliśmy że ty je oglądasz jak Gre o tron albo jakiś inny fajny serial
Odpisz
13 lipca 2018, 14:24
@VizmoPL: Aby się pośmiać z tego, jak płytka i wręcz absurdalna jest historia pokazana w danym serialu.
Odpisz
13 lipca 2018, 14:39
@Karoxxx: xD, a Pluton wciąż jest uznawany za planetę Układu Słonecznego.
Odpisz
13 lipca 2018, 14:43
@zx2001: ku*wa co.
Odpisz
13 lipca 2018, 14:46
@AnimeNekoGirl: Do Karoxxx to jest.
Odpisz
13 lipca 2018, 14:51
@Jejak1: Nie, tylko niektóre odc, uwierz mi niektóre odc. ukrytej prawdy są przeje**ne (w pozytywnym teho slowa znaczeniu) A do was ch*je, którzy dają czerwone za wyrazenie własnej opinii - je**** się, jak ja chce mega wyje**nych w kosmos wrażeń to idę do kina albo gram z kumplami w bf'a czy gta
Odpisz
13 lipca 2018, 16:11
@Mr_Quicky: To niezłe wrażenia w GTA i Bf.
Odpisz
13 lipca 2018, 16:19
@Mr_Quicky: ukryta suka i 19pies to takie sztuczne gówne że żygać się chce
ze szkoły można się jeszcze pośmiać bo dzieci aż tak nje tryharduja jak te stare ci*y ale też ciężko oglądać takie silikony
Odpisz
13 lipca 2018, 16:23
@zx2001: Aa, wybacz, jestem na apce.
Odpisz
13 lipca 2018, 19:17
@Mr_Quicky: UWAGA, TO MOŻE BYĆ TRUDNE DO PRZEŁKNIĘCIA. ALE NIE KAŻDY MA TAKIE SAMO ZDANIE CO TY I NIE KAŻDY SIĘ Z NIM ZGADZA.
Odpisz
13 lipca 2018, 19:26
@Mr_Quicky: *kaszlu kaszlu* czerwone strzałki służą do pokazania, że nie zgadzasz się z treścią komentarza, więc pisanie "do wszystkich, którzy dają mi czerwone za wyrażenie opinii je**** się" jest zwyczajnie bez sensu lol
Odpisz
14 lipca 2018, 11:48
@Overseer13: Gówno prawda, tak naprawde ludzie dają czerwone strzałki bo nie szanują mojego zdania. Ciekawe czemu gdy ktos pisze że lubi np. my little pony dostanie znacznie mniej czerwonych lub w ogóle a jeżeli chodzi o ukrytą prawdę itp. leca hejty. Ku*wa ludzie ogarnijcie sie i odjebcie od ludzie, wyrażających własną opinię. Dalej was jara to hejtowanie, które było modne kilka lat temu?
Odpisz
14 lipca 2018, 12:43
@Mr_Quicky: Po prostu te programy są robione dla mas których interesują takie beznadziejne rzeczy
Odpisz
14 lipca 2018, 17:46
@VizmoPL: Beznadziejne? Obejrzałeś choć jeden cały odc ukrytej prawdy? Zawsze pod koniec jest mniejszy lub wiekszy plot twist
Odpisz
11 lipca 2018, 08:59
ah, ten lucky luke ;)))
Odpisz
11 lipca 2018, 08:54
Ciekawe ile wygrał
Odpisz
10 lipca 2018, 22:37
Wow
Ciekawe ci wygrał
Odpisz
10 lipca 2018, 22:41
@wonstont: Brak wymuszonej dokładki. Ale babcia jest ch*jem, więc i tak mu wmówi. Albo ma Alzheimera.
Odpisz
10 lipca 2018, 22:38
*klaszcze*
Odpisz