Jak ludzie spędzają swoje urodziny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przypałowo
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Phi!
Rel
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 marca 2019, 12:33
Warhammer 40k space marine szanuje
Odpisz
28 stycznia 2018, 11:15
To jestem ja
Odpisz
1 lipca 2017, 15:03
Prawilnie w ulyramakaron grasz
Odpisz
27 marca 2015, 21:20
Ja mam urodziny 1 września. Koledzy mówią rzeki do szkoły mi było śpieszno
Odpisz
23 maja 2013, 20:54
Phi ... Ja spędzam przy Splatterhous'ie, Skyrim'ie, Metrze, God of War'ze i Pataponach :D
Odpisz
29 sierpnia 2014, 13:06
@Krychomir: bracie czy to ty?
Odpisz
16 maja 2013, 20:10
Historia mojego życia :|
Odpisz
16 maja 2013, 16:27
Przynajmniej grasz w dobre rzeczy, a nie jakiś syf.
Odpisz
16 maja 2013, 16:08
Też tak spędzam urodzinki :)
Odpisz
16 maja 2013, 15:28
Ja tak samo jak ty :)
Odpisz
16 maja 2013, 14:16
Warhammer 40,000: Space Marines (polecam)
Odpisz
16 maja 2013, 13:12
Bitch please! Tam powinien być facebook i powiadomienia o urodzinach!
Odpisz