No dobra, przyjdę za rok...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Brawo za czujność!
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2021, 23:44
Jedyne co można mieć to podwyżkę standardów pracy.
Odpisz
12 lipca 2018, 21:35
😐
Odpisz
12 lipca 2018, 21:28
NOPE
Odpisz
12 lipca 2018, 21:11
Dlaczego nagle wszędzie się pojawiam?
Odpisz
12 lipca 2018, 18:30
"chcieć to pani może, ja też bym wiele chciał ale nie mam" ~mój szef
Odpisz
11 lipca 2018, 20:19
On: Ok, 34 zł podwyżki
Odpisz
12 lipca 2018, 05:20
Hmmm, ktoś się nie zgadza, to co, mam pokazać wyciągi z konta? A nie czekaj, nie umielibyście ich odczytać
Odpisz
12 lipca 2018, 17:02
mam nadzieje, że to do tych co dali czerwone
Odpisz
12 lipca 2018, 17:06
Raczej. Ach, i fajnie że losowego odpowiadacza też załapaliście .-.
Odpisz
12 lipca 2018, 17:07
Macie jeszcze jeden koment
Odpisz
12 lipca 2018, 17:08
dajmy im wyczerpać godzinny limit
Odpisz
12 lipca 2018, 17:09
To jest jakaś myśl. Co myślisz o osobach które nie wierzą w polskie realia płac i podwyżek?
Odpisz
12 lipca 2018, 17:11
myśle, że po prostu nie znaleźli jeszcze pracy gdzieś indziej niż w supermarketach i innych sieciówkach (np. stacje benzynowe)
Odpisz
12 lipca 2018, 17:14
I cyk komiksik
Odpisz
12 lipca 2018, 17:42
zaśmiałem się srogo
Odpisz