Czasem kłamstwo jest lepsze od prawdy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To musiało być męczące
Nie znoszę kleszczy
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Angielskie śmieszki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2018, 16:05
Jesteś,jak Superman z Kryptona.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:50
Najgorzej.
Odpisz
12 lipca 2018, 13:37
@AnimeNekoGirl: *adoptuje AnimeNekoGirl*
Odpisz
12 lipca 2018, 18:37
jej
Odpisz
12 lipca 2018, 20:56
@AnimeNekoGirl: can you be my waifu?
Odpisz
12 lipca 2018, 21:24
O can~
Odpisz
12 lipca 2018, 21:34
@AnimeNekoGirl: Więc przejdźmy na priv.
Odpisz
15 lipca 2018, 14:02
*adoptuje asasinpio
Odpisz
15 lipca 2018, 15:11
@Najlepszy_Diler: Nieeee!
Odpisz
15 lipca 2018, 15:44
@Najlepszy_Diler: *Adoptuje Najlepszy_Diler*
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2018, 21:04
@SaddyPandaPL: *adoptuje sam siebie
Odpisz
15 lipca 2018, 21:11
@Najlepszy_Diler: a mnie nikt pewnie nie chce :/
Odpisz
15 lipca 2018, 21:31
@SaddyPandaPL: *adoptuje SaddyPandaPl*
Odpisz
15 lipca 2018, 21:52
Mam braciszka!
Odpisz
15 lipca 2018, 21:59
@AnimeNekoGirl: *adoptuje asasinpio*
Odpisz
15 lipca 2018, 22:35
Mam ojca!
Odpisz
16 lipca 2018, 02:34
@AnimeNekoGirl: tate a ty mnie kochasz?
Odpisz
16 lipca 2018, 02:40
@SaddyPandaPL: A mnie???
Odpisz
16 lipca 2018, 10:29
@AnimeNekoGirl: Kocham każde 500+ po równo!
Odpisz
16 lipca 2018, 11:10
To wkońcu ja jestem dziadkiem, pradziadkiem czy ojcem?
Odpisz
16 lipca 2018, 13:43
CZYLI JESTEM TYLKO 500+?!?!
*ucieka z domu*
Odpisz
16 lipca 2018, 14:31
@AnimeNekoGirl: NIEEE! siostro czekaj!
*biegnie za AnimeNekoGirl*
Odpisz
16 lipca 2018, 14:49
@AnimeNekoGirl: Nie!
Odpisz
16 lipca 2018, 15:19
*Wspina się po ścianie na dach*
Odpisz
16 lipca 2018, 18:00
@AnimeNekoGirl: Córcia! Najpierw anime oglądać! Potem dramaty z samobójstwem.
Odpisz
16 lipca 2018, 22:03
*podcina żyły w czasie łykania trutki na koty i skakania z dachu*
Odpisz
16 lipca 2018, 22:40
@AnimeNekoGirl: *ratuje magią komunizmu*
Odpisz
16 lipca 2018, 22:41
*kontratakuje*
Komunizm nigdy nie działał!
Odpisz
16 lipca 2018, 22:53
@AnimeNekoGirl: *leczy magią anime*
Odpisz
16 lipca 2018, 23:15
Eee... Ok, to już działa.
Odpisz
17 lipca 2018, 09:29
@AnimeNekoGirl: *przygląda się wpieprzając popkorn
Odpisz
17 lipca 2018, 09:52
@Najlepszy_Diler: Synek! Masz szlaban!
Odpisz
17 lipca 2018, 12:10
HAHA >:D
Odpisz
17 lipca 2018, 15:42
Ja nie jestem twoim synem
Odpisz
17 lipca 2018, 15:43
@Najlepszy_Diler: Ja jestem swoim synem i ojcem
Odpisz
17 lipca 2018, 15:43
@Najlepszy_Diler: co
Odpisz
17 lipca 2018, 15:45
@AnimeNekoGirl: Bo sam siebie zaadoptowałem a i jestem twoim dziadkiem
Odpisz
17 lipca 2018, 15:49
@Najlepszy_Diler: ...
okej
Odpisz
17 lipca 2018, 17:27
@AnimeNekoGirl: *przytula AnimeNekoGirl* Chodź córko-żono.
Odpisz
17 lipca 2018, 18:46
Co
Odpisz
17 lipca 2018, 18:58
@AnimeNekoGirl: A z kim miałem mieć dzieci? Jesteś jedyną dziewczyną w komentarzach.
Odpisz
17 lipca 2018, 19:53
To ma sens.
Odpisz
17 lipca 2018, 23:54
@AnimeNekoGirl: Z tego był by
zajebisty film
Odpisz
18 lipca 2018, 12:02
@Najlepszy_Diler: Dokładnie
Odpisz
16 lipca 2018, 23:44
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2018, 14:48
Ja nie rozumiem czemu ludzie płaczą jak się dowiadują, że są adoptowani, zamiast się cieszyć i dziękować komuś, że ich przygarnął to oni robią awatury
Odpisz
15 lipca 2018, 15:02
@BetonowyMur: Bo większość ludzi to niewdzięczne, roszczeniowe ch**ki z kompleksem ofiary.
Zwłaszcza dzieci.
Odpisz
15 lipca 2018, 15:48
@BetonowyMur: bo czują się oklamani że przez tyle lat nikt ich nie uświadomił
Odpisz
15 lipca 2018, 15:52
@MlKicia: Powinni się cieszyć, że nie są nadal w tym domu dziecka i dziękować
Odpisz
15 lipca 2018, 16:02
@BetonowyMur: wiesz, to tak jakbyś ty miał dziękować rodzicom za każdy posiłek bo mogli przecież cię trzymać na chlebie i wodzie
Jak już coś jest dla ciebie standardem to nie cieszysz się z tego bo "mogło być gorzej"
Jakby dziecko było świadome swojego pobytu domu dziecka i pamiętało adopcje to by dziękowało i się cieszyło. Tak pozostał tylko niesmak z tego że było się okłamywanym przez całe życie.
Odpisz
15 lipca 2018, 19:46
@MlKicia: akurat dziękowanie rodzicą za każdy posiłek jest dosyć normalne.
Odpisz
15 lipca 2018, 19:51
@MlKicia: Faktycznie nie powinno się dzieci okłamywać w tej kwestii.
Odpisz
15 lipca 2018, 20:37
@Noxen: mialam na myśli bardziej sam fakt że możesz to zjeść niż dostania tego od nich
Odpisz
15 lipca 2018, 14:39
Lepiej być adoptowanym, niż wpadką.
Odpisz
15 lipca 2018, 14:52
@Mijak: Mogłeś być wpadką i dlatego oddali cię do adopcji.
Odpisz
15 lipca 2018, 14:59
@BardzoOryginalnaNazwa: Ale przynajmniej wychowuje cię ktoś, kto naprawdę chce to robić, a nie tylko jest zmuszony przez presję społeczną.
Odpisz
11 lipca 2018, 23:12
pozdro z Radomia
Odpisz
15 lipca 2018, 14:02
@hubi123456789: Też pozdrawiam
Odpisz
15 lipca 2018, 14:11
@SongMan: pozdro z Białegostoku
Odpisz
15 lipca 2018, 14:37
@Ixrej: pozdro z Olsztyna
Odpisz
11 lipca 2018, 22:05
w z i o ł e ś
Odpisz
11 lipca 2018, 22:10
Wziuneś.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:27
@crimzon: "Wziełeś"
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 22:20
To w Radomiu są domy dziecka? myślałam że tam oddaję się dzieci do przetwórni pasztetu w Radomiu
Odpisz
11 lipca 2018, 22:26
@MaggieMalina: Do tzw. "okienka życia"ale ma to tyle wspólnego z pasztetem co zeszłoroczny śnieg
Odpisz
11 lipca 2018, 22:06
Powinno się zakazać adopcji
Odpisz
11 lipca 2018, 22:07
@Mrpoker: Czemu?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:08
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:08
@Wielki_Cezarz_Kapust: biologiczni rodzice powinni się zajmować dzieckiem
Odpisz
11 lipca 2018, 22:09
@Mrpoker: Powiedz to rodzicom, którzy porzucają swoje dzieci xDDDD
Odpisz
11 lipca 2018, 22:09
@Mrpoker: To jedyna nadzieja, dla małżeństw, które starają się o dziecko, a im nie wychodzi.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:09
@Mrpoker: A jak umarli? I nie ma innych krewnych?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:10
Wróciłeś, nie mogę uwierzyć
Odpisz
11 lipca 2018, 22:10
@Mrpoker: Tak niech rodzice których nie chcą swego dziecka, się nim opiekują. Co złego może się stać?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:10
to zarazmy oddane dzieci chorobami i wtedy nikt nie będzie mógł adoptowac
Odpisz
11 lipca 2018, 22:11
@Mrpoker: Jeśli nie mają środków na wychowanie dziecka, to pozostawienie go do adopcji jest najlepszym rozwiązaniem.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:11
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:12
@Andrzej_Duda: taka prawda. Nie można adoptować dzieci bo to jak branie burgera ugryzionego przez kogoś innego
Odpisz
11 lipca 2018, 22:12
@Mrpoker: Mam lepszy pomysł. Wymordujmy je.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:12
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:13
nie. Lepiej poprostu ich nie adoptować
Odpisz
11 lipca 2018, 22:14
@Wielki_Cezarz_Kapust: Bo go adoptowali
Odpisz
11 lipca 2018, 22:14
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:14
zabić wszystkich ludzi nie będzie żadnych problemów
Odpisz
11 lipca 2018, 22:14
@Mrpoker: Myślałem, że widziałem najbardziej zje**nego człowieka kilka lat temu... Myliłem się...
Odpisz
11 lipca 2018, 22:14
@Mrpoker: Czemu?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:15
@czarekdoge100: czemu tak twierdzisz
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2018, 22:15
Zniszczymy cały wszechświat, wtedy problemy wszystkiego co żyje znikną.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:15
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:15
@HerrDoctor: nie widziałeś siebie chyba
Odpisz
11 lipca 2018, 22:16
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:17
@Mrpoker: Powinno się zakazać idiotyzmu
ups
Odpisz
11 lipca 2018, 22:17
@Mrpoker: Myślisz, że o kim mówiłem?
Odpisz
11 lipca 2018, 22:18
@HerrDoctor: o mnie
Odpisz
11 lipca 2018, 22:19
@Mrpoker: Też jestem za zakazaniem adopcji, tylko biologiczni powinni wychowywać. Zwłaszcza kiedy nie żyją /s
Odpisz
11 lipca 2018, 22:20
@Mrpoker: Jesteś jak Henry na tym obrazku :
Odpisz
11 lipca 2018, 22:22
wkońcu ktoś mnie popiera
Odpisz
11 lipca 2018, 22:23
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:24
@Mrpoker:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:25
Ja tu tylko grinduję szczałki reaction memami <:
Odpisz
11 lipca 2018, 22:26
@Wielki_Cezarz_Kapust: Zawsze byłem.
Odpisz
11 lipca 2018, 22:41
Spooky w tym dobrym sensie
Odpisz
15 lipca 2018, 14:49
@Mrpoker: Powinno się zakazać rozmnażania.
Odpisz
15 lipca 2018, 14:50
@BetonowyMur: PRERIOKUR ZDECHŁ!
Odpisz