Lody w kształcie pokemonów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Przerwa na herbatkę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Angielskie śmieszki
Mało znany szczegół
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 marca 2015, 19:15
ash je swojego pikachu xD
Odpisz
20 maja 2013, 20:10
Mom please;_;
Odpisz
Edytowano - 20 maja 2013, 18:48
chciałabym spróbować jak smakują lody pikachu ;D
Odpisz
19 maja 2013, 17:31
Ciekawe jaki mają smak? :)
Odpisz
19 maja 2013, 17:47
@Pikachu: sądząc po kolorach to raczej albo waniliowy albo bananowy albo cytrynowy, bo zazwyczaj takie mają kolory, ale mogę się mylić
Odpisz
19 maja 2013, 18:03
@Pikachu: Ten po lewej to nie wiem, ale ten po prawej ma smak Pikachu. :D
Odpisz
19 maja 2013, 18:08
@amekninja555: To muszę go spróbować. Dowiem się jak smakuję. Ten po lewej to pewnie ma smak Meowtha. :D
Odpisz
19 maja 2013, 21:10
@Pikachu: polisz się.
Odpisz
20 maja 2013, 09:02
@Pikachu: Porażający XD
Odpisz
19 maja 2013, 19:22
Ciekawe czy można takie dostać w Polsce?
Odpisz
19 maja 2013, 18:22
mmmmmm...zjadłabym :)
Odpisz