Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zdeklasowani znowu
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 lipca 2018, 22:50
A wiecie, że wynalazłem wehikuł czasu, przeniosłem się w czasie w tył i doprowadziłem do tego, że moi rodzice się nie spotkali i ja się nie urodziłem i nie wynalazłem wehikułu czasu i nie przeniosłem się w czasie i dzięki temu oni się spotkali... A potem się urodziłem wynalazłem wehikuł czasu, przeniosłem się w czasie w tył i doprowadziłem do tego, że moi rodzice się nie spotkali i ja się nie urodziłem i nie wynalazłem wehikułu czasu i nie przeniosłem się w czasie i dzięki temu oni się spotkali...A potem się urodziłem i wynalazłem wehikuł czasu przeniosłem się w czasie w tył i doprowadziłem do tego, że moi rodzice się nie spotkali i ja się nie urodziłem i nie wynalazłem wehikułu czasu i nie przeniosłem się w czasie i dzięki temu oni się spotkali...
Odpisz
14 lipca 2018, 08:44
nie możesz tego pamiętać
Odpisz
14 lipca 2018, 10:45
teoria wieloświatów.
Odpisz
14 lipca 2018, 14:15
@etuggo: cichuj
Odpisz
13 lipca 2018, 17:07
Odpisz
13 lipca 2018, 17:14
@DMCJCD: JAKI FAJNY
Odpisz
13 lipca 2018, 17:35
@Jarzebina5: Żeby było jasne, na tym zdjęciu żyje, chociaż wygląda jakby zdechł.
Odpisz
13 lipca 2018, 17:37
@DMCJCD: Ile on ma lat/miesięcy?
Odpisz
13 lipca 2018, 17:45
@Jarzebina5: Nie wiem, około dwóch miesięcy.
Odpisz
13 lipca 2018, 17:47
@DMCJCD: I sorry za syf za nim, ale porządek robiłem w mojej szopie/garażu w tym miejscu przez około 2 dni jakiś tydzień po zrobieniu zdjęcia. Jeszcze zostało mi dobre dwa tygodnie robienia porządku w tym garażu.
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2018, 19:50
@DMCJCD: ooo najs a u nas takei:
PS sry za tą ciemnicę, zdj robione późno
Odpisz
12 lipca 2018, 15:08
5000 komentarzy- 99% LUDZI NIE POTRAFI ROZWIĄZAĆ TEJ ZAGADKI
Odpisz
13 lipca 2018, 17:18
@Michalol222: 100000 komentarzy: (randomowe emotki)
Odpisz
13 lipca 2018, 17:07
ludzie nei komentguja juz postów co robia cb myslec....... wolnomysliciele sa dyskrymynowani w spoleczenstwie jak gracze albo np fani cenzopapy,... myslenie juz nie jest modne....... anonymous powstancie pora na rebelie myslicieli........
Odpisz