Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2018, 19:57

A wy jako jakie zwierze byście się chcieli odrodzić?

Avatar MaggieMalina

12 lipca 2018, 19:58

Jako człowiek najlepiej

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2018, 19:59

@MaggieMalina: człowiek to zwierze?

Avatar Archeologwinternetach

12 lipca 2018, 20:00

Jednorożec.

Avatar oceanaus

12 lipca 2018, 20:00

Tak człowiek to zwierzę

Avatar
Suchotnik

12 lipca 2018, 20:02

Myślę że w pająka

Polowałbym na Annę Muchę

Avatar crimzon

Edytowano - 12 lipca 2018, 20:21

Pjesio albo kitku.

Avatar jacek1s

12 lipca 2018, 20:33

Akustyczny gimnazjalista z Niemiec

Avatar zjaracz_loduw

12 lipca 2018, 20:46

Jelonek <3

Avatar Pikachu_fan_Subaru

12 lipca 2018, 20:53

Kot. Nikt mi by nie rozkazywał

Avatar
Konto usunięte

12 lipca 2018, 21:56

Ja też pajonk

Avatar
Konto usunięte

13 lipca 2018, 15:48

tak

Avatar Saurfang

13 lipca 2018, 16:50

Jako że jestem szamanem to już teraz za życia mogę się zamienić.
Boom
Ale zamieniłbym się w smoka i trolował pokazując się tylko po to by zrobili mi zdjęcie a potem odlatywał.
I potem milion komentarzy:
"Photoshop!!!"

Avatar Broski

13 lipca 2018, 22:13

Rozwielitka

Avatar Patryczak22

13 lipca 2018, 23:32

Jako gołąb bo mógłbym każdemu bezkarnie nasrać na łeb i jakby nigdy nic odlecieć

Avatar Maly_modelarz15

14 lipca 2018, 01:06

wilk albo inne niebezpieczne wh**

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2018, 13:21

Nosacz sundajski
Będę w memach

Avatar pawelonxxx

14 lipca 2018, 00:08

Ja bym chciał być tamagotchi .....jeść,pić i spać i gitara 😁

Avatar
Suchotnik

14 lipca 2018, 00:48

@pawelonxxx: smutne ;-;

Avatar Quackmore

26 października 2020, 05:25

@pawelonxxx: 😀

Avatar kazdan480

13 lipca 2018, 22:20

Reinkarnacja mema z Januszami

Avatar
Suchotnik

12 lipca 2018, 20:00

Ale somsiad jest słodszy i nie jest nielubiany za sranie na auta

Avatar ProfesorKalas

13 lipca 2018, 15:51

Ale Janusz może teraz nasrać na somsiada

Avatar qqwe22

12 lipca 2018, 22:38

Avatar MaggieMalina

12 lipca 2018, 19:57

Na takie memy z Januszami czekałam

Avatar Mejzurian

12 lipca 2018, 20:57

@MaggieMalina: nie tylko ty

Avatar MrCienki

12 lipca 2018, 19:56

Nightmare fuel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Totalnie

Trzeba brać osobną torbę

Phi!

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka