Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Co za przypadek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 22:42
Jabebek się zjad
Odpisz
13 lipca 2018, 00:54
@Mrpoker: nie wiem co robie ze swoim życiem o 00:54
Odpisz
17 lipca 2018, 00:13
@conect12: piszesz komentarze lol
Odpisz
6 września 2018, 22:29
@SynBiskupa: to trochę smutne lol
Odpisz
28 marca 2019, 16:50
@Grzechoooo: nawet nie trovhę tylko bradzo lol
Odpisz
28 marca 2019, 17:04
@Desuv: *bardzo lol
Odpisz
17 lipca 2018, 13:00
Lepsze jabłko niż iPhone
Odpisz
17 lipca 2018, 12:54
Mogłoby być jeszcze ugryzione :^
Odpisz
16 lipca 2018, 23:07
Raz kiedy chodziłem do szkoły jakaś typowa dziewczyna oceniająca wszystkich po modelu telefonu na urodziny dostała od mojego kolegi Iphona. Zrobiła z tego live'a i robiła unboxing, lecz kiedy telefon nie chciał się włączyć nabrała podejrzeń. Okazało się że to atrapa, więc zanim wyłączyła live'a kolega dostał niezły wpie**ol.
Odpisz
17 lipca 2018, 09:42
@SpokoLoko420: W sensie kolega dostał wpie**ol od dziewczyny która ocenia po telefonie?
Odpisz
17 lipca 2018, 09:43
@PanSowa12: tak
Odpisz
17 lipca 2018, 09:46
@SpokoLoko420: Czy twój kolega w ogóle wiedział jak sie bronić?
Odpisz
17 lipca 2018, 10:06
@PanSowa12: Tak, ale śmiech go powstrzymywał
Odpisz
17 lipca 2018, 10:08
@SpokoLoko420: Więc to nie był wpie**ol skoro sie śmiał
Odpisz
12 lipca 2018, 23:11
A tyle tortu mogło tam być w środku :(
Odpisz
17 lipca 2018, 09:44
@ewelkapl: Meh, prawdopodobnie ten tort był samą bitą śmietaną
Odpisz
17 lipca 2018, 01:58
*otwiera*
NOSZ KU*WA NO NIEEEEEE NIE ZNOWU KU*WA NO CZEMUUU
Odpisz
17 lipca 2018, 09:41
@Freddyjumpscare: nie
Odpisz
17 lipca 2018, 04:08
Zło. Chociaż w sumie to ajfon więc dużej straty nie ma.
Odpisz
17 lipca 2018, 07:37
@BOSS111: tam nie ma jatelefon
Odpisz
16 lipca 2018, 21:27
Perełka
Odpisz
16 lipca 2018, 21:22
Zdjęcie z równoległego wymiaru. U nas Apple produkuje iPhona a tu iPhone robi Apple.
Odpisz
16 lipca 2018, 21:22
I jeszcze z karteczka z napisem "miałaś być na diecie"
Odpisz
16 lipca 2018, 21:04
Odpisz
13 lipca 2018, 07:59
dobry mem
Odpisz
16 lipca 2018, 23:09
@qqwe22:
Odpisz
16 września 2018, 15:49
@SpokoLoko420: robicie robicie jejacy gluoi :))
Odpisz
13 lipca 2018, 03:54
Na poczatku myslalam ze ciasto jest w ksztalcie dyni
Odpisz
13 lipca 2018, 04:47
Ja też
Odpisz
13 lipca 2018, 00:53
jak do tego doszło?
Odpisz
12 lipca 2018, 23:47
W sumiem ugryźć i będzie od firmy apple :>
Odpisz
12 lipca 2018, 23:59
@Pereziatko: gruchają manekin xd
Odpisz
13 lipca 2018, 00:02
bo czemu nie :D
Odpisz