On zawsze daje dobre rady
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
A, okej
Pozdrawiam świetliki
Niezniszczalne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 marca 2020, 16:55
Sami panowie marudy
Odpisz
19 lipca 2018, 13:24
Wolałem tamten system
Odpisz
19 lipca 2018, 13:41
@KaZaul12: only gwiazdki
Odpisz
19 lipca 2018, 13:53
only buźki
Odpisz
19 lipca 2018, 14:44
@KaZaul12: ja też, ale ten też jest spoko
Odpisz
19 lipca 2018, 15:39
@KaZaul12: Nie tylko ty wolełeś
Odpisz
19 lipca 2018, 23:05
@Boberek00: dlatego nie aktualizuję
Odpisz
19 lipca 2018, 23:27
niestety, mój telefon zaktualizował jeja sam z siebie...
Odpisz
20 lipca 2018, 10:43
@KaZaul12: ja mam wyłączone autoatualizacje
Odpisz
22 września 2018, 10:38
ja przypadkiem zaktualizowałem i niech mnie ktoś zabjie
Odpisz
22 września 2018, 10:39
da się zrzucić o jedną wersje?
Odpisz
22 września 2018, 21:52
pobierz jeja premium
Odpisz
23 września 2018, 01:30
już go nie ma
usuneli po 2 kwietnia
Odpisz
23 września 2018, 10:05
na sklepie play jest nadal
Odpisz
23 września 2018, 16:01
nie ma
a nawet jakby gdzieś bylo to jak odpalasz wyświetla się że jeja premium było tylko żartem
Odpisz
23 września 2018, 17:04
mi działa
Odpisz
19 lipca 2018, 16:36
Zróbcie coś dobrego i wprowadzcie Jeja Premium na serwery oficjalnie bo nadal nie wiem co ci betatesterzy pisali!!! /s
Odpisz
14 lipca 2018, 17:21
może subskrybuje użytkownika? xddd
Odpisz
14 lipca 2018, 17:27
jeden lajk jedno wykarmione dziecko
Odpisz
14 lipca 2018, 17:29
jezeli nie uzbieramy umrze ;(
Odpisz
14 lipca 2018, 17:20
Wole ten łapkowy tbh.
I na przykład jak kiedyś się pisało 3.42(10) że średnia 3.42 przy 10 głosach, tak teraz można pisać 42/3 czyli 42 polubienia i 3 w dół.
I teraz będzie można pisać "jak się spodobało to zostawcie łapkę w górę" xD
Bez gównorewolucji tym razem, plz
Odpisz
14 lipca 2018, 17:24
@Szortek: Btw jak macie pretensje, że wina adminów bo na grupach, to jest akurat wasza wina. Nie wiem czemu narzekacie, że na grupach i się nie zgadzacie pisząc i ograniczając się tylko do działu memy.
To jakby narzekać, że jakaś partia polityczna wprowadziła coś, czego nie chcecie i o tym nie wiedzieliście nie oglądając wiadomości ani nie czytając ich w internecie. To ma taki sam sens jak oglądanie DJPallaside dla ważnych i poufnych informacji.
Odpisz
19 lipca 2018, 13:11
@Szortek: wina adminów bo nie dają apkowiczom dostępu do grup
Odpisz
19 lipca 2018, 13:15
@daglasio: Kiedy zrozumiecie, że rozwój apki jest za drogi, w przeciwieństwie do strony? Apka ma służyć tylko przeglądaniu, ocenianiu i komentowaniu memów, dowcipów i gier. Rozwój jej jest nie opłacalny :/
Odpisz
19 lipca 2018, 13:16
@zurek1: czemu drogi? android studio jest darmowe
Odpisz
14 lipca 2018, 17:24
Really dude
Odpisz
14 lipca 2018, 17:22
Jakie znowu łapki? Ominęło mnie coś? Jakby co to jestem na apce.
Odpisz
14 lipca 2018, 17:23
Odpisz
14 lipca 2018, 17:23
xd
Odpisz
14 lipca 2018, 17:22
Ale po ch*j
Odpisz
14 lipca 2018, 17:22
I tak większość osób daje 1 albo 5 ale te ikonki zamiast "Dodaj do ulubionych" i "Komentarze" są dziwne.
Odpisz
14 lipca 2018, 17:22
Jak na YT z poczatku gwiazdki pozniej lajki
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 17:21
CO
aha jeszcze nie można zmieniać
Odpisz
14 lipca 2018, 17:19
Przynajmniej zostawili watermark xd.
Odpisz