Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

20 lipca 2018, 16:34

Idealna pielęgniarka nie istnie...

Avatar TheGardenPL

20 lipca 2018, 08:17

Nie popieram, ale rozumiem

Avatar baarts

20 lipca 2018, 12:21

Avatar TheGardenPL

20 lipca 2018, 12:29

@baarts: Rozumiem że nie chciała rozmawiać z rodzinami, nie popieram że w taki sposób tego unikała

Avatar Majciak

Edytowano - 14 lipca 2018, 17:50

gdy to przeczytałam to teraz tak analizuje iż jej poziom lenistwa jest na moim poziomie.. więc jak zostane pielęgniarką to nie wbijajcie do szpitalów itp w okolicach mojego rejonu

Avatar ruzwelt1

20 lipca 2018, 09:43

@Majciak: A gdzie mieszkasz?

Avatar PanNiedzwiadek

20 lipca 2018, 10:00

@ruzwelt1: Podlasie

Avatar lorax12

20 lipca 2018, 08:12

#logikarozowychpaskow

Avatar
Konto usunięte

14 lipca 2018, 18:08

Avatar DavePL1234

14 lipca 2018, 17:49

Od dawna jest ten nowy system oceniania?

Avatar Kriger

Edytowano - 14 lipca 2018, 17:50

@DavePL1234: Od dzisiaj. Dodali to mniej więcej godzinę temu.

Avatar Archeologwinternetach

14 lipca 2018, 17:51

@DavePL1234: Właśnie się dziwiłem, że co to niby kurła jest.

Avatar ZEUS_

14 lipca 2018, 17:53

@Archeologwinternetach: o co chodzi?

Avatar Jasnowidz

14 lipca 2018, 17:54

@ZEUS_: Admin zmienił system oceniania z gwiazdek na łapki

Avatar ZEUS_

14 lipca 2018, 17:59

@Jasnowidz: ojoj

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

14 lipca 2018, 17:51

Już nie będzie jedynek i piątek?

Avatar DavePL1234

14 lipca 2018, 17:52

@Wielki_Cezarz_Kapust: Wygląda na to, że nie

Avatar
Suchotnik

14 lipca 2018, 17:53

@Wielki_Cezarz_Kapust: Nie, teraz jedynki będziesz dostawał tylko w szkole :V

Avatar
papkin555

14 lipca 2018, 17:53

@Wielki_Cezarz_Kapust: nie, są tylko łapki. Teraz trzeba czekać na emotki

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

Edytowano - 14 lipca 2018, 17:53

Moja mama się cieszy gdy dostaję jedynkę, dlatego jest taka smutna

Avatar
Suchotnik

14 lipca 2018, 17:54

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

14 lipca 2018, 17:54

NEEEEEEEIN

Avatar
Suchotnik

14 lipca 2018, 17:50

Teraz wiem czemu lenistwo jest jednym z grzechów głównych...

Avatar Jasnowidz

Edytowano - 14 lipca 2018, 17:49

Podlasie? A no tak. Tam nie mają szpitali

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Najbardziej realistyczny spośród modów

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka