Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Najbardziej realistyczny spośród modów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Przerwa na herbatkę
Mało znany szczegół
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2018, 16:34
Idealna pielęgniarka nie istnie...
Odpisz
20 lipca 2018, 08:17
Nie popieram, ale rozumiem
Odpisz
20 lipca 2018, 12:21
@TheGardenPL: co?
Odpisz
20 lipca 2018, 12:29
@baarts: Rozumiem że nie chciała rozmawiać z rodzinami, nie popieram że w taki sposób tego unikała
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 17:50
gdy to przeczytałam to teraz tak analizuje iż jej poziom lenistwa jest na moim poziomie.. więc jak zostane pielęgniarką to nie wbijajcie do szpitalów itp w okolicach mojego rejonu
Odpisz
20 lipca 2018, 09:43
@Majciak: A gdzie mieszkasz?
Odpisz
20 lipca 2018, 10:00
@ruzwelt1: Podlasie
Odpisz
20 lipca 2018, 08:12
#logikarozowychpaskow
Odpisz
14 lipca 2018, 18:08
Odpisz
14 lipca 2018, 17:49
Od dawna jest ten nowy system oceniania?
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 17:50
@DavePL1234: Od dzisiaj. Dodali to mniej więcej godzinę temu.
Odpisz
14 lipca 2018, 17:51
@DavePL1234: Właśnie się dziwiłem, że co to niby kurła jest.
Odpisz
14 lipca 2018, 17:53
@Archeologwinternetach: o co chodzi?
Odpisz
14 lipca 2018, 17:54
@ZEUS_: Admin zmienił system oceniania z gwiazdek na łapki
Odpisz
14 lipca 2018, 17:59
@Jasnowidz: ojoj
Odpisz
14 lipca 2018, 17:51
Już nie będzie jedynek i piątek?
Odpisz
14 lipca 2018, 17:52
@Wielki_Cezarz_Kapust: Wygląda na to, że nie
Odpisz
14 lipca 2018, 17:53
@Wielki_Cezarz_Kapust: Nie, teraz jedynki będziesz dostawał tylko w szkole :V
Odpisz
14 lipca 2018, 17:53
@Wielki_Cezarz_Kapust: nie, są tylko łapki. Teraz trzeba czekać na emotki
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 17:53
Moja mama się cieszy gdy dostaję jedynkę, dlatego jest taka smutna
Odpisz
14 lipca 2018, 17:54
@Wielki_Cezarz_Kapust: . _.
Odpisz
14 lipca 2018, 17:54
NEEEEEEEIN
Odpisz
14 lipca 2018, 17:50
Teraz wiem czemu lenistwo jest jednym z grzechów głównych...
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 17:49
Podlasie? A no tak. Tam nie mają szpitali
Odpisz