Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Rel
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Fergus
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2022, 08:53
I potężnie zmienić ich skalę
Odpisz
1 marca 2021, 22:10
Przydatna... emm... wiedza?
Odpisz
21 lipca 2018, 19:23
a co jest w tych czarnych miejscach? wąwązy?
Odpisz
22 lipca 2018, 23:47
dziury w płaskiej ziemi
Odpisz
23 lipca 2018, 05:26
@MajestatycznyMajestat: o nie
Odpisz
13 września 2018, 20:31
rzeka
Odpisz
22 lipca 2018, 23:16
O nie nie nie... Ja nie chcę sąsiadować z podlasiem!
Odpisz
22 lipca 2018, 09:20
zrobie to jak zostane prezydentem
Odpisz
17 sierpnia 2020, 14:26
@Xenomorph12: zostałeś już?
Odpisz
Edytowano - 14 lipca 2018, 20:22
Z Podkarpacia widzę rzut beretem do stolicy :D
Odpisz
21 lipca 2018, 18:09
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: fajnie by było, odwiedziłbym w końcu tą Warszawę
Odpisz
21 lipca 2018, 21:29
@Pandzianikki: Mieszkasz w Podkarpaciu?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2018, 22:16
@lorax12: no ba, nawet raz pytałem cię raz gdzie mieszkasz, z tego co pamiętam, to mam do ciebie chyba z godzinę
Odpisz
21 lipca 2018, 23:15
@Pandzianikki: lel
Odpisz
22 lipca 2018, 00:02
@lorax12: :3
Odpisz
21 lipca 2018, 22:56
mieszkałabym na podlaskim o niee
Odpisz
21 lipca 2018, 18:20
Ufff jak dobrze ,że mieszkam w odbycie :V
Odpisz
21 lipca 2018, 22:07
@norek00: opolskie? spoko ja mieszkam nad Benizem
Odpisz
21 lipca 2018, 21:51
Wychodzi na to, że mieszkam koło jego wacka. Jeśli ma wacka.
Odpisz
21 lipca 2018, 21:53
@Rinna: Małopolskie?
Odpisz
21 lipca 2018, 22:06
@Rinna: Też mieszkam koło jego wacka. Współczuję góralom bo Tatry to chyba jego wacek.
Odpisz
14 lipca 2018, 17:56
Podlasie i Podkarpacie w centrum?
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2018, 22:05
@ArbuzWmeloniku: może się rozwinie jak nie jest już rosyjskim zadupiem w centrum otoczone cywilizacją albo zachowa się jak wioska Galów
Odpisz
Edytowano - 21 lipca 2018, 20:48
Jestem w przełyku
Nareszcie blisko gór!
Nareszcie blisko Mazur!
Blisko stolicy!
Odpisz
21 lipca 2018, 21:15
Blisko gardła!
Odpisz
21 lipca 2018, 21:52
@Kangurur28: Blisko... Blisko... A nie wiem.
Odpisz
21 lipca 2018, 20:53
Andrzej nie-weto duda
Odpisz
21 lipca 2018, 20:31
opolskie rządzi
Odpisz
21 lipca 2018, 19:53
Kiedy świętokrzyskie z prawie najmniejszego województwa stało się największe bahahahahahhahaha
Odpisz
21 lipca 2018, 19:41
Mniej więcej jestem na dupie
Odpisz