Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

15 lipca 2018, 15:48

Ale bym se takom oje**ła.

Avatar Ezaikiel

18 lipca 2018, 00:07

takom popraw na taką zanim ktoś odpisze i nie będziesz mogła edytować.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 lipca 2018, 00:10

@Ezaikiel: Ehhhhhhhhhh, czy ja mam zawsze tłumaczyć, że błędy robię celowo?
Takom do poprawy, a se to już dobrze?

Avatar Ezaikiel

18 lipca 2018, 01:21

o kij dopiero zauważyłem to se xd. Popraw se na sobie zanim ktoś odpowie i nie będzie możliwości edycji

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2018, 01:22

@Ezaikiel: boi

Avatar AKTB343

17 lipca 2018, 23:54

Avatar panPepe

17 lipca 2018, 14:32

Zawsze mam taki żurek w chlebie na wielkanoc u babci i jest mega pyszny

Avatar HusariaTV

17 lipca 2018, 16:47

@panPepe: potwierdzam

Avatar rozwalgo

17 lipca 2018, 15:26

I od razu przypominają mi się wszystkie wesela, na których byłem dziesięć lat temu

Avatar Windows_10_

15 lipca 2018, 16:36

jakim cudem to nie przecieka

Avatar
Grzesieku

15 lipca 2018, 19:17

@Windows_10_: to tajna pradawna słowiańska technika szczelnego chleba, która zaginęła setki lat temu

Avatar CoolSceleton95

16 lipca 2018, 09:21

ale to jest zajebiste

Avatar Lacoste

17 lipca 2018, 12:05

@Windows_10_: Logiczne przecież...Od środka chleb żel-betem oje**li, to cieknąć nie będzie

Avatar Ktos_

17 lipca 2018, 13:47

@Lacoste: bardziej śmiechłem niż z memixa

Avatar Ktos_

17 lipca 2018, 13:48

@Ktos_: + mały spojler
Jak za długo stoi i namoknie to przecieka

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 17 lipca 2018, 13:47

raz w takim chlebie jadłem bigos

Avatar Szymon2410

17 lipca 2018, 13:00

nigdy tego nie jadlem

Avatar kokosek112

17 lipca 2018, 12:02

Avatar Lordu

15 lipca 2018, 17:25

Kiedyś na weselu jeden mój naje**ny wujek rzucił tym innego naje**nego wujka bo myślał że to zwykły chleb xd.

Avatar trawapl

15 lipca 2018, 16:27

jadłabym

Avatar CocoaVanHouten

15 lipca 2018, 16:15

Satysfakcjonuje mnie to zdjęcie, nie wiem, czemu.

Avatar Boberek00

15 lipca 2018, 15:54

Smaka mi robisz

Avatar Jasnowidz

15 lipca 2018, 15:49

Jadłem kiedyś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Motocyklista18
Dodane przez: Motocyklista18

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

To będzie bolało

Przypałowo

Jeszcze jak

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka