Najlepsza scena z Fallouta 4
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2018, 21:21
przy okazji, jaką gildie wybrać w F4, oprócz minutemanow
Odpisz
17 lipca 2018, 22:00
tak jak ci się podoba, choć w trybie survival polecam bos albo minutemanów dla vertibirda
ale najpierw dla sympatyków syntetyków polecam porobić zadania by zdobyć robienie z ubrania pancerza, chyba to było włukno balistyczne
Odpisz
17 lipca 2018, 22:12
@bylejakbylegdzie: to są frakcje, a co do wyboru oprócz Minutemanów wybierz Minutemanów
Odpisz
17 lipca 2018, 23:28
@bylejakbylegdzie: wow żyjesz, dzięki za protip
Odpisz
18 lipca 2018, 09:44
Protip wyłącz Fallout'a 4 i włącz Fallout'a New Vegas
Odpisz
18 lipca 2018, 21:45
@R3V3NG3: nie lol
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 23:04
Jak dla mnie Fallout 4 to była strata 99 godzin życia nie polecam dialogi drętwe jak cała gra
Odpisz
19 lipca 2018, 12:12
@R3V3NG3: kto co lubi
Odpisz
20 lipca 2018, 10:49
@R3V3NG3: Jakie ku*wa new vegas, W JEDYNKĘ I DWÓJKĘ GRAJ. A tak na poważnie to rzeczywiście nie trać czasu na ten crap, tylko zacznij od klasycznych odsłon i na trójce lub nv możesz skończyć.
Odpisz
20 lipca 2018, 10:58
@Hawaiiball: 4 nawet dobra gra, taki klon borderlands w świecie fallout
Odpisz
20 lipca 2018, 11:05
@Hawaiiball: Ja niestety zacząłem od 3 i jakoś nie mogę się przekonać do klasycznych odsłon :P
Odpisz
18 lipca 2018, 14:01
Jakby ktoś szukał, to skecz Psy 3 by Grupa Rafała Kmity
Odpisz
15 lipca 2018, 19:13
Gdyby w grze były takie dialogi raczej nie oberwało by się jej za to że są zbyt nudne i nic nie wnoszące
Odpisz
17 lipca 2018, 23:12
@RpLay: wyobraź sobie moment w grze który jest całkowicie smutny. Istny wyciskacz łez, aż to nagle bez żadnej zapowiedzi pojawia się taka scena jak na filmiku
Odpisz
18 lipca 2018, 07:01
@Rozyv: Ale że w 4 czy w innej grze bo tam totak nie za bardzo jest nad czym płakać
Odpisz
17 lipca 2018, 23:11
kisne
Odpisz
17 lipca 2018, 22:11
tak pamiętam tą scenę, lecz to w taki sposób chciałbym ją zapamiętać
Odpisz
17 lipca 2018, 22:00
Ale ch*jnia, jakbym widział "pszerubki" z circa 2007 roku.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:30
@Preston1996: Nawet nie wiem jak odpowiedzieć na ten komentarz, mimo tego że bardzo chcę
Odpisz
17 lipca 2018, 22:40
@PanSowa12: Pamięta mnie pan ?Niedawno pisaliśmy.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:40
@PanNiedzwiadek: Pamiętam
Odpisz
17 lipca 2018, 23:03
@PanSowa12: Przykro mi z powodu problemów ze składaniem literek.
Odpisz
17 lipca 2018, 21:54
kek
Odpisz
15 lipca 2018, 15:55
Po polsku
Odpisz