Sezon na ciasto w płynie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Dwa oblicza
Żartownisie
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2023, 22:07
Ciasto w płynie sk...ysynie
Odpisz
20 maja 2013, 20:54
Zrobiłem się głodny
Odpisz
20 maja 2013, 18:24
Jadłbym :)
Odpisz
20 maja 2013, 18:11
Powinno się takich zrobić kilka i z nich złożyć jedno wielosmakowe :D mmmmm... delicje :D
Odpisz
20 maja 2013, 17:06
Wygląda smacznie, ale mam wrażenie, że niewygodnie się to je.
Odpisz
20 maja 2013, 16:58
Dziwne,ale pewnie smaczne.Zna ktoś przepis na takie?
Odpisz
20 maja 2013, 16:29
I postanowienia noworoczne poszły się chędożyć.
Odpisz
20 maja 2013, 16:19
Myślałem, że na końcu będzie "Uważam za otwarty"
Odpisz