Sezon na ciasto w płynie...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mało znany szczegół
Papierowa szkoła posting
Nigdy na to nie wpadną
Młodzi gniewni
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 kwietnia 2023, 22:07
Ciasto w płynie sk...ysynie
Odpisz
20 maja 2013, 20:54
Zrobiłem się głodny
Odpisz
20 maja 2013, 18:24
Jadłbym :)
Odpisz
20 maja 2013, 18:11
Powinno się takich zrobić kilka i z nich złożyć jedno wielosmakowe :D mmmmm... delicje :D
Odpisz
20 maja 2013, 17:06
Wygląda smacznie, ale mam wrażenie, że niewygodnie się to je.
Odpisz
20 maja 2013, 16:58
Dziwne,ale pewnie smaczne.Zna ktoś przepis na takie?
Odpisz
20 maja 2013, 16:29
I postanowienia noworoczne poszły się chędożyć.
Odpisz
20 maja 2013, 16:19
Myślałem, że na końcu będzie "Uważam za otwarty"
Odpisz