Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Trzeba brać osobną torbę
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2018, 19:58
Zastanawiam się jak oni to musieli w środku drążyć...
Odpisz
17 lipca 2018, 20:25
@RuskiPedau: pewnie na tokarce
Odpisz
17 lipca 2018, 20:29
@Relixer: mam szczerą nadzieję, że to ironia ;_;
Odpisz
17 lipca 2018, 22:37
@RuskiPedau: chyba łatwiej odlać coś takiego niż drążyć
Odpisz
18 lipca 2018, 06:12
@mateusz123_hiro: pewnie tak, ale i tak jest to skomplikowane, bo trzeba przygotować "wkładkę" z piasku, która będzie w odlewie, co za tym idzie, przygotowania specjalnych form pod nią, nie mówiąc już o dalszej obróbce. Podejrzewam, że element jest dość delikatny więc wszelkie odbijanie nadlewek i inna obróbka musi być wykonywana odpowiednio starannie i ostrożnie
Odpisz
18 lipca 2018, 17:05
@RuskiPedau: Mówiąc w skrócie, nie stać nas na to.
Odpisz
19 lipca 2018, 12:42
pracuję w firmie gdzie produkują m. in. luksusowe krany.
Najtańszy, najprostszy model kosztuje 1600 złotych.
Zdecydowanie nas na takie rzeczy nie stać. :I
Odpisz
1 listopada 2022, 23:06
@RuskiPedau: druk 3d
Odpisz
19 lipca 2018, 00:42
Mózg mnie swędzi...
Albo wydrukowali to 3d z kanałami w tych "wspornikach"
Odpisz
18 lipca 2018, 10:05
@Konto usunięte: Koleś taką głupotę palnął, że aż konto usunął :v
Odpisz
18 lipca 2018, 12:48
@derex202: Nie, nie, już jestem :v
Konto usunąłem z innego powodu, mianowicie przez to, co działo się wczoraj w poczekalni.
A co do komentarza, to tak, jest on głupi, poniekąd. Początkowo nie wiedziałem, co jest takiego niezwykłego w tym filmie, poza tym, że woda płynie w tych właśnie rurkach. Toteż doszukiwałem się drugiego dna, aż wydawało mi się, że kiedy gość wkłada palec w szczelinę miedzy tymi rurkami, to strumień wody odchyla się w prawo, po czym wraca znów do pozycji początkowej.
I tu polaryzacja wydawała się właściwym rozwiązaniem, z tym, że nic takiego tu nie zaszło >.<
Także przepraszam.
Odpisz
17 lipca 2018, 23:37
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2018, 21:39
Pozdro dla kumatych
Odpisz
18 lipca 2018, 00:20
@malos1234: magic
Odpisz
17 lipca 2018, 19:48
Moim zdaniem czarna magia
Odpisz
17 lipca 2018, 18:14
Najpewniej ścianki są wydrążone.
Odpisz
17 lipca 2018, 05:25
Współczuję mycia jak coś wpadnie do środka
Odpisz
16 lipca 2018, 21:05
Ale jak to tak
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2018, 21:20
@Henzej: Może woda płynie przez te małe metalowe pręty.
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2018, 22:06
@Henzej: Prawdopodobnie w drugiej ręce (niewidocznej w kadrze) trzymał coś naelektryzowanego, np. balon i zaszła polaryzacja cząsteczek wody.
Choć może jest jakieś ciekawsze rozwiązanie związane z konstrukcją tego kranu.
Odpisz