Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jakby trochę nie fair
Phi!
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2019, 15:53
Każde 60 sekund w Afryce mija minuta.
Odpisz
18 lipca 2018, 00:27
Odpisz
17 lipca 2018, 21:01
Korzystają z przeszłości
Odpisz
16 lipca 2018, 21:52
To flaga Francji [tylko bez półksiężyca] w hoi 4 z modem modern day
Odpisz
17 lipca 2018, 20:30
A to flaga Francji na codzień
Odpisz
16 lipca 2018, 22:53
Prawdziwy potwur
Odpisz
16 lipca 2018, 21:49
w afryce chyba kiedyś były fnacuzkie kolonie więc nie widzę problemu
Odpisz
16 lipca 2018, 21:52
Francuskie,Brytyjskie,Belgijskie,Włoskie :V
Odpisz
16 lipca 2018, 21:54
Z tego co kojarzę Hiszpania też coś miała
Odpisz
16 lipca 2018, 21:56
@marek20004: A no tak! Hiszpania i Portugalia jeszcze.
Odpisz
16 lipca 2018, 21:57
@marek20004: A ostatnim państwem niekolonialnym była Etiopia
Odpisz
16 lipca 2018, 22:10
Niemieckie, Omanskie.
Odpisz
16 lipca 2018, 22:14
Nie zapominajmy o Liberii
Odpisz
17 lipca 2018, 03:59
Niderlandy, Łotwa, Dania, Szwecja :)
Do dzisiaj Hiszpania zachowała malutką drobinę ziem na kontynencie afrykańskim
Odpisz
17 lipca 2018, 08:37
@KiciaLucyfer: Łotwa? Przecież Łotwa dopiero w 1918 roku powstała
Odpisz
17 lipca 2018, 09:56
@marek20004: Chodzi o Kurlandię(lenno Rzeczypospolitej,dziś jest tam Łotwa) która miała niewielkie kolonie w Gambii i na Karaibach.
Odpisz
17 lipca 2018, 11:11
@Jan869: Wiem ale ciągle to nie była Łotwa
Odpisz
18 lipca 2018, 09:51
Zamiast wymieniać i się kłócić to macie podział A.D 1914.
Odpisz
18 lipca 2018, 10:54
@derex202: 1914 to początek końca koloni.
Odpisz
18 lipca 2018, 10:59
@Jan869: Chyba niemieckich :P
Odpisz
18 lipca 2018, 11:45
@derex202: Ja mówiłem o koloniach z 1936
Odpisz
18 lipca 2018, 11:50
1936 to środek końca koloni.
Odpisz
18 lipca 2018, 11:52
@Jan869:
Odpisz
18 lipca 2018, 11:55
Tak ale potem, była II WŚ, a po niej to już prawie całkowita dekolonizacja.
Odpisz