Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MajnkraftAlusiek

10 września 2019, 15:53

Każde 60 sekund w Afryce mija minuta.

Avatar Deiigloo

18 lipca 2018, 00:27

Avatar YasBoi

17 lipca 2018, 21:01

Korzystają z przeszłości

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 21:52

To flaga Francji [tylko bez półksiężyca] w hoi 4 z modem modern day

Avatar Gaspar_Pudziatte3

17 lipca 2018, 20:30

A to flaga Francji na codzień

Avatar Princess_Unattainable

16 lipca 2018, 22:53

Prawdziwy potwur

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 21:49

w afryce chyba kiedyś były fnacuzkie kolonie więc nie widzę problemu

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 21:52

Francuskie,Brytyjskie,Belgijskie,Włoskie :V

Avatar marek20004

16 lipca 2018, 21:54

Z tego co kojarzę Hiszpania też coś miała

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 21:56

@marek20004: A no tak! Hiszpania i Portugalia jeszcze.

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 21:57

@marek20004: A ostatnim państwem niekolonialnym była Etiopia

Avatar
Konto usunięte

16 lipca 2018, 22:10

Niemieckie, Omanskie.

Avatar SongMan

16 lipca 2018, 22:14

Nie zapominajmy o Liberii

Avatar KiciaLucyfer

17 lipca 2018, 03:59

Niderlandy, Łotwa, Dania, Szwecja :)
Do dzisiaj Hiszpania zachowała malutką drobinę ziem na kontynencie afrykańskim

Avatar marek20004

17 lipca 2018, 08:37

@KiciaLucyfer: Łotwa? Przecież Łotwa dopiero w 1918 roku powstała

Avatar Jan869

17 lipca 2018, 09:56

@marek20004: Chodzi o Kurlandię(lenno Rzeczypospolitej,dziś jest tam Łotwa) która miała niewielkie kolonie w Gambii i na Karaibach.

Avatar marek20004

17 lipca 2018, 11:11

@Jan869: Wiem ale ciągle to nie była Łotwa

Avatar derex202

18 lipca 2018, 09:51

Zamiast wymieniać i się kłócić to macie podział A.D 1914.

Avatar Jan869

18 lipca 2018, 10:54

@derex202: 1914 to początek końca koloni.

Avatar KiciaLucyfer

18 lipca 2018, 10:59

@Jan869: Chyba niemieckich :P

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2018, 11:45

@derex202: Ja mówiłem o koloniach z 1936

Avatar Jan869

18 lipca 2018, 11:50

1936 to środek końca koloni.

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2018, 11:52

Avatar Jan869

18 lipca 2018, 11:55

Tak ale potem, była II WŚ, a po niej to już prawie całkowita dekolonizacja.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kadzio
Dodane przez: Kadzio

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Phi!

Nie są aż takie pyszne

Najbardziej realistyczny spośród modów

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka