Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
No to posłuchane
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie są aż takie pyszne
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2018, 17:59
Zrobiłam obiad, a potem go zjadłam
Odpisz
20 lipca 2018, 20:00
@Maryla05: uuuu widze że ktos tu do avka użył pics art
Odpisz
21 lipca 2018, 11:23
Pomysłu nie miałam, to dałam zwykłe zdjęcie z galerii
Odpisz
23 lipca 2018, 08:42
@Maryla05: ahhh kurde...
Odpisz
16 lipca 2018, 22:52
Czuję się samotny
Odpisz
16 lipca 2018, 22:58
@adamon113: 💕
Odpisz
16 lipca 2018, 23:01
To nic nie daje...Jest coraz gorzej...
Odpisz
16 lipca 2018, 23:02
Nadchodzi wsparcie!
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2018, 23:04
Zawsze coś.
Odpisz
16 lipca 2018, 23:10
Weź wróć do Heaviego. Nie bądź jak Darcus, błagam
Odpisz
16 lipca 2018, 23:10
Odpisz
16 lipca 2018, 23:12
@rozwalgo: darcus teraz to się r*cha po krzakach z furry
Odpisz
16 lipca 2018, 23:14
@szalonememe: Dodaję ten komentarz do ulubionych
Odpisz
16 lipca 2018, 23:14
@rozwalgo: Darkus? Co się z nim stało? .__.
Odpisz
16 lipca 2018, 23:15
@adamon113: 💕
Odpisz
16 lipca 2018, 23:17
Niech ten komiks to zilustruje
http://www.jeja.pl/user,rozwalgo,zdjecie,27
Odpisz
16 lipca 2018, 23:18
Zaczął lubić kuce i nie przypomina tego darcusa jakim wielu go pamięta. Ba. Nawet jego cienia nie przypomina
Odpisz
16 lipca 2018, 23:23
@rozwalgo: Noco ja mogę powiedzieć. Nie wrócę do Heaviego, to jest pewne. Zachowywanie tej persony przez sporą ilość czasu to czynność sprawiająca mi radość.
Jest najbliższa temu Kim jestem, a przynajmniej kim chcę.
Także, 💕 i mam nadzieje że zrozumiecie
Odpisz
16 lipca 2018, 23:27
@jakub17: Jego wybór
Odpisz
16 lipca 2018, 23:27
Ja tam jestem Nigelem od paru lat i trzymam taki fason, w jakim najwygodniej mi jest żyć. Trzeba tylko go sobie ustalić, a nie niespodziewanie zmieniać
Odpisz
16 lipca 2018, 23:29
@rozwalgo: Jeżeli ci w nim wygodnie, to super!
Mi w moim poprzednim nie było ani trochę.
Odpisz
16 lipca 2018, 23:32
ja robię to samo co rozwalgo, tyle, że z Elsą
Odpisz
16 lipca 2018, 23:32
To czemu nie trzymałæś (nie wiem jakiej jesteś płci; tacy ludzie mają nieokreśloną płeć) fasonu, w którym czułæś się najlepiej od razu? Taka gwałtowna zmiana usposobienia mnie przeraża
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2018, 23:33
@SongMan: ja jestem macieksto chan
Odpisz
16 lipca 2018, 23:34
macieksro chrzan
Odpisz
16 lipca 2018, 23:35
@rozwalgo:
Odpisz
21 lipca 2018, 09:30
wyszukałem tego gifa i wyszło mi doki doki literature club porn
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2018, 22:23
Regularnie oglądam gwiazde, a na dodatek wyznaczyłem średnicę słońca za pomocą kartonu i kalkulatora ;]
Odpisz
20 lipca 2018, 23:44
@rufusx95: jak?
Odpisz
21 lipca 2018, 02:09
@drzefko:
Odpisz
16 lipca 2018, 22:47
wyrzuciłem śmieci, wyszedłem z psem... to się liczy?
Odpisz
16 lipca 2018, 22:55
@benben7: Pokaż czy pies jest szczęśliwy to ocenię.
Odpisz
16 lipca 2018, 23:18
@marcel22205: jest szczęśliwy
Odpisz
16 lipca 2018, 23:24
@marcel22205: Skoro mowa o szczęśliwych psach dam mojego
Odpisz
16 lipca 2018, 23:25
@marcel22205: był szczęśliwy po powrocie, teraz śpi
Odpisz
17 lipca 2018, 12:12
@benben7: To dalej aktualne.
Odpisz
20 lipca 2018, 16:43
@adamon113: kurka ja też chce takiego piesa bydlaka
Odpisz
20 lipca 2018, 16:44
@adamon113: i mój brat kurka kupuje pit bulla za 1k a mógłby jakiegoś fajnego adoptować...
Odpisz
20 lipca 2018, 16:53
@LanTuFri123: pitbul za 1 k taki tani? Czy mi się wydaję .-.
Odpisz
20 lipca 2018, 17:17
@Jarzebina5: od 800 do 2000 są
Odpisz
20 lipca 2018, 17:28
@LanTuFri123: Mojego kupiłem za 550
Odpisz
20 lipca 2018, 18:46
@adamon113: pokaż bydlaka
Odpisz
20 lipca 2018, 19:21
@LanTuFri123:
Odpisz
20 lipca 2018, 19:49
@adamon113: to chyba nie jest pit bull, tak wygląda pitbull
Odpisz
20 lipca 2018, 20:02
@LanTuFri123: Ale on mówił za ile to kupił, a nie jakiej rasy jest xd
Odpisz
20 lipca 2018, 20:22
o ch*j rzeczywiście
Odpisz
20 lipca 2018, 20:28
@LanTuFri123: ¿?
Odpisz
20 lipca 2018, 20:37
@adamon113: bo myslałem że chodzi ci o to że kupiłeś pitbulla za te 5 stów
Odpisz
16 lipca 2018, 22:49
Posprzątałem cały dom pod niczyją obecność. Nie, ta historia nie ma happy endu. Nikt nie zwrócił na to uwagi.
Odpisz
20 lipca 2018, 15:45
@jakub17: smutne trochę
Odpisz
20 lipca 2018, 20:04
@jakub17: Szanuję Cię
Odpisz
20 lipca 2018, 20:06
woow. Ktoś po raz pierwszy napisał mi, że mnie szanuje.
Odpisz
20 lipca 2018, 20:09
@jakub17: Cieszę się, że miałam zaszczyt być tą pierwszą osobą ;)
Odpisz
20 lipca 2018, 17:58
próbuje się tego nauczyć i jestem prawie w połowie
Odpisz
20 lipca 2018, 18:11
@ziomy44: co to?
Odpisz
20 lipca 2018, 20:03
@ziomy44: Pracujesz w pizzerii?
Odpisz
20 lipca 2018, 20:05
salad story cała gramatura wszystkich składników
Odpisz
20 lipca 2018, 19:45
Je**lem 10 godzin za 9 zl/h
Odpisz
20 lipca 2018, 17:09
Całe życie*
Odpisz
20 lipca 2018, 17:08
Odpisz
20 lipca 2018, 16:35
Dałem parę robuxów dla potrzebujących
Odpisz
20 lipca 2018, 16:33
Zrobiłem pierogi :3
Odpisz
20 lipca 2018, 16:31
Znowu leżę cały dzień pod kocem, eh
Odpisz
20 lipca 2018, 15:56
dzisiaj powiedziałem dzień dobry w Biedronce
Odpisz
20 lipca 2018, 15:35
ja zrobiłem: nauczyłem się chodzić na kulach
Odpisz
20 lipca 2018, 15:09
Pobiegłem 5 km ze swoim psem, który tak się ostatnio zapuścił, że dwa razy się po drodze zatrzymywał. Jeszcze się jej nigdy nie zdarzyło, żeby miała słabszą kondycję ode mnie.
Odpisz