Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Znak czasów
Dobrze czasem się oderwać
Nie idź!
Pozdrawiam świetliki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2018, 19:44
kiedy idziesz sobie po jakiejś drodze zimą i się wywalasz.
Odpisz
19 lipca 2018, 20:41
czemu natura w przeszłości wszędzie dawała rogi?
Odpisz
19 lipca 2018, 20:44
@Yoda_MLG: Bo były przydatne i skuteczne?
Odpisz
19 lipca 2018, 20:45
@GalenMarek: teraz coś mało jest takich masywnych rogaczy
Odpisz
19 lipca 2018, 20:48
@Yoda_MLG: Ewolucja. Inne Rozwiązania.
Odpisz
19 lipca 2018, 20:54
@GalenMarek: np. kły. pazury. rzucanie kupą
Odpisz
20 lipca 2018, 07:39
@tobiaszg21: to już Podlasie, a my mówimy o współczesnych zakątkach Ziemi
Odpisz
20 lipca 2018, 08:42
@Yoda_MLG: przeszłość była robiona przez diabła
Odpisz
17 lipca 2018, 12:02
Ten róg lekki był czy co bo nie wiem jak on ma to utrzymać.
Odpisz
17 lipca 2018, 12:38
@Sarkastyczny_Uzytkownik: Był z kreatyny, a sam zwierzak ważył 5 ton, więc taki 2 metrowy róg mógł dawać radę unieść i nawet galopować. Ten ze zdjęcia jest zdecydowanie zbyt potężnie wykonany, ale mógł wyglądać tak jak niżej. Z tego co wiem to są 3 gatunki tego zwierzaka i mało informacji o nim.
Odpisz
17 lipca 2018, 13:01
@jacek1s: Dziękuję za wyjaśnienie.
Odpisz
19 lipca 2018, 19:12
@jacek1s: :o
Odpisz
19 lipca 2018, 19:15
😊
Odpisz
19 lipca 2018, 19:36
@Sarkastyczny_Uzytkownik: Równie dobrze mógł być po prostu zbudowany tak ze róg był tak zabudowany tylko dookoła a wnętrze puste/lżejsze(?)
Odpisz
19 lipca 2018, 22:21
@Lekki69: Nie może tak być bo by się łamały przy kopaniu w ziemi itp.
Odpisz
19 lipca 2018, 22:38
@jacek1s: Wątpię żeby dał radę w ogóle kopać ze względu na gabaryty tego rogu(?) xd
Odpisz
19 lipca 2018, 22:44
@Lekki69: On służył (prawdopodobnie) do przekopywania śniegu z ziemi w celu zdobycia pożywienia.
Odpisz
19 lipca 2018, 22:55
@jacek1s: Chodzi o to ze musialby mieć głowę dużo wyżej żeby mieć taka możliwość. Po prostu róg za duży żeby mieć możliwość takiego wygiecia i grzebania xd
Odpisz
20 lipca 2018, 08:05
@Lekki69: Po to jest taki duży by dawał rade xd
Odpisz
20 lipca 2018, 00:27
Chyba jednorożec 🦄
Odpisz
20 lipca 2018, 00:09
Emanuje od niego tajemniczo zielona aura... Na 90% jest nekromantą
Odpisz
19 lipca 2018, 21:07
A! Z rosji. To wszystko wyjaśnia
Odpisz
17 lipca 2018, 12:34
Nwm dlaczego, ale chciałbym, żeby takie zwierzęta żyły w naszych czasach.
Odpisz
17 lipca 2018, 12:55
@TheRepoZ: Pewnie dlatego że są majestatyczne.
Odpisz
19 lipca 2018, 20:13
@TheRepoZ: Jeszcze by Ci na podwórko zrobił kupsko i byś to przez miesiąc sprzątał
Ale chociaż by trawa ładniej rosła
Odpisz
19 lipca 2018, 20:50
@TheRepoZ: kłusownicy byliby gotowi się pozabijać dla takiego okazu
Odpisz
19 lipca 2018, 21:00
@rafiki56: niech to zrobią
Odpisz
19 lipca 2018, 19:47
I to jest prawilny jednorożec, a nie jakiś białoskóry pedał srający tęczą.
Odpisz
19 lipca 2018, 19:25
Ciekawostka: większość dinozaurów miała pióra
Odpisz
19 lipca 2018, 19:45
Dotyczy to jednak głównie teropodów, i to tych późniejszych (zwykle raptorów). Przykładowo, Tyranozaur prawdopodobnie nie miał piór, a jedynie drobne wyrostki na grzbiecie przypominające szczątkowe pióra.
Odpisz
17 lipca 2018, 13:28
Dlatego ja chce na Syberię xd. Nie pytać
Odpisz
17 lipca 2018, 15:23
@Ravennicht: Czyli chcesz na Syberię bo były tam wymarłe nosorożce?
Odpisz
17 lipca 2018, 21:34
@Ajgorak: nie
Odpisz
19 lipca 2018, 19:03
@Ravennicht: WTF.
Odpisz
19 lipca 2018, 19:09
@Ravennicht: Napisz "Andrzej Duda trzeci gw**ci małe dzieci", a tam pojedziesz
Odpisz
20 lipca 2018, 00:22
@rozwalgo: Nie musze teheo mówić by tam pojechać xd
Odpisz
17 lipca 2018, 12:17
ale skun japie**ole
Odpisz