Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2018, 09:09
Czy ktoś kiedyś się zastanawiał jak to jest z tymi nosaczami?
Np Czy samice zawsze mają takie małe nosy a samce takie duże
Odpisz
19 lipca 2018, 09:50
@Hansdasgas: Samce mają duże nosy ponieważ dzięki nim mogą głośno chrumkać a co za tym idzie zwabiać potencjalne samice w celu kopulacji
Odpisz
19 lipca 2018, 10:30
@ruzwelt1: Prawdziwi Polacy, im głośniej mlaskają i chrumkają tym bardziej są atrakcyjni dla kobitek.
Odpisz
19 lipca 2018, 12:09
@Andrzej_Duda: Wiem, że poprzez mlaskanie uwalnia się najwięcej smaków, ale jest to rzecz bardzo okropna i nie do zaakceptowania
Odpisz
19 lipca 2018, 15:52
@ruzwelt1: Potencjalne samice...?Jak samica może być potencjalna? Chyba miałeś na myśli partnerki?
Odpisz
25 lipca 2018, 12:20
@MemicznyInkwizytor: Chodziło o małpy a nie ludzi
Odpisz
20 lipca 2018, 17:08
Odpisz
20 lipca 2018, 10:17
Nowe pytanie ludzkości
Odpisz
17 lipca 2018, 19:41
5 bo nosacze
Odpisz
17 lipca 2018, 20:04
łapka w górę*
Odpisz
17 lipca 2018, 21:38
@spicy: dla ciebie łapka, dla mnie pięć
Odpisz
17 lipca 2018, 21:51
Też używam Customa i mam nadzieję że nie wprowadzą łapkek na Customie
Odpisz
Edytowano - 17 lipca 2018, 22:15
@Wowo24: nie używam customa, w ogóle gdzie można go pobrać?
Odpisz
18 lipca 2018, 15:03
Ktoś ostatnio wrzucił na aptoide i nie przejmuj się negatywnymi opiniami na aptoidzie bo custom jest super
Odpisz
19 lipca 2018, 08:03
wkrótce będziesz im mógł dać 5 w rzeczywistości. Mają być we wrocławskim zoo.
Odpisz
19 lipca 2018, 10:47
@qAzert: ale nosacze mogą przeżyć tylko na jednej wyspie i są zagrożone wyginięciem i już próbowano je przywieźć do Warszawy, więc skąd taka informacja?
Odpisz
19 lipca 2018, 13:49
@Grzechoooo: znam pewnych ludzi którzy znają jeszcze innych ludzi
Odpisz
19 lipca 2018, 10:11
Łapka w dół bo nosacze
Odpisz
19 lipca 2018, 09:39
XD
Odpisz
17 lipca 2018, 18:41
-Janusz ale jak sebastianek się wyprowadził to mówiłeś że pewno ukrad to beemkę.
Odpisz
17 lipca 2018, 17:05
Odpisz