Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
To się nie może nie udać
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2018, 22:52
Przez chwilę myślałam, że chodzi o mnie, bo mam tak na imię i mam duży nos :v Całe szczęście, że nie jestem z Ostrołęki.
Odpisz
18 lipca 2018, 21:21
Poka nosa
Odpisz
19 lipca 2018, 15:53
@Royalny: Lepiej nie xD
Odpisz
19 lipca 2018, 21:46
Moim marzeniem jest go ujrzeć. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 lipca 2018, 19:22
@Royalny: Nie będę pokazywać swojego nosa z dwóch powodów. Po pierwsze pewnie znajdzie się jakiś anon, który zwali sobie do tego, bo ma fetysz nosa, a po drugie jeśli pokazałabym, to jednak pokazałabym trochę swojej twarzy, a wolę pozostać anonimowa :v
Odpisz
20 lipca 2018, 23:51
Czy uważasz, że ludzie nie mają nic lepszego do roboty niż masturbowanie się do czyjegoś nosa?
Odpisz
21 lipca 2018, 16:48
@Royalny: W internecie istnieje wielu chorych ludzi, szczególnie stulejarzy, których może podniecić nawet fragment kobiecego łokcia, a co dopiero moje dziurki w nosie
Odpisz
21 lipca 2018, 21:46
Jeżeli twoje dziurki w nosie są wyjątkowo seksowne to nic dziwnego, że mogą kogoś podniecić...
Odpisz
11 stycznia 2019, 19:03
wstydliwa dupa
Odpisz
17 lipca 2018, 21:51
Co ta Ostrołęka
Odpisz
18 lipca 2018, 19:26
@kosmiczny_kamien: Najnudniejsze miasto ever
Odpisz
18 lipca 2018, 20:45
@cichy3215: Nie zaprzeczę
Odpisz
18 lipca 2018, 22:07
@cichy3215: aż takie nudne nie jest, wystarczy wejść na stronę miasta, pod aktualnościami/wydarzeniami jest pełno gówno burz
Odpisz
18 lipca 2018, 22:23
Ciekawe ilu jest jeszcze jejowiczów z Ostrołęki
Odpisz
19 lipca 2018, 05:28
@Landark: na pewno kilku jeszcze się znajdzie..
ja akurat jestem z okolic Ostrołęki
Odpisz
19 lipca 2018, 05:41
Ja też nie jestem z samej Ostrołęki, ale uczę się w liceum i w roku szkolnym jestem codziennie w mieście
Odpisz
19 lipca 2018, 06:49
@Landark: znam to uczucie, ale akurat już dawno skończyłam "szkołę dla młodych matek"
szkoda, że wzięli te autobusy żydy je**ne, nie zazdroszczę kombinowania z prywatnymi
Odpisz
19 lipca 2018, 08:35
Niedługo zrobię prawo jazdy więc tak się nie przejmuje
Odpisz
19 lipca 2018, 15:42
@Landark: w takim razie powodzenia :)
życzę ci, aby nie trzeba było jeździć po tym przeklętym "moście", ja się go boję -.-
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2018, 16:17
Ludzie z Ostroleki i okolic nie sa tacy zyczliwi. Prosze sie nie podszywac
Odpisz
19 lipca 2018, 17:00
@cichy3215: nie podszywam się, niestety albo stety, mieszkam około 30 km od Ostrołęki, jestem WOSem, je**ć Januszy na WO xD
Odpisz
17 lipca 2018, 19:18
o ch*j, to jakas powazna sprawa
Odpisz
17 lipca 2018, 18:10
Odpisz