Byłem fanem, kiedy ty jeszcze nie istniałeś!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Miło z ich strony, śliczne są
Nieuczciwa ocena
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Żartownisie
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 lipca 2018, 21:57
Warto iść na Iniemamocnych 2?
Odpisz
17 lipca 2018, 22:17
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Mam 18 lat, zostałem zmuszony do pójścia z młodszym rodzeństwem, bałem się że zanudzę się tam na śmierć, film okazał się przekozacki, zdecydowanie opłaca się iść.
Odpisz
17 lipca 2018, 22:22
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Warto iść, jeśli oglądałeś pierwsza część to na drugiej również się nie zawiedziesz ;)
Odpisz
17 lipca 2018, 22:48
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Musze zerknąć pierwszą część
Odpisz
17 lipca 2018, 23:29
@TheGardenPL: W sumie to szkoda że nie mam młodszego rodzeństwa bo tak to głupio iść .-.
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 08:45
Nie cykaj się tylko idź śmiało, idziesz na kontynuację jednej że swoich bajek z dzieciństwa - to na pewno jest bardziej normalne niż 25letni faceci idący na film-kreskówkę o kucykach
A jak się stresujesz kupić bilet - W większości kin można kupić online, a w niektórych to nawet biletomaty są.
Odpisz
23 lipca 2018, 16:27
głupio jest iść w pięć osób na krainę lodu, gdy jedyną kobietą jest moja mama. Jeszcze tata był na mnie zły, bo film mi się nie podobał...
Odpisz
23 lipca 2018, 19:27
@Misieeek04: to chyba wygryw xD
Odpisz
23 lipca 2018, 15:53
I te dziecko pewnie nawet nie widziało pierwszej części
Odpisz
23 lipca 2018, 14:31
Lol, jest odwrotnie
Z tą długością filmu i kilkoma "cholera" i "kurka" to na pewno dla dzieci nie jest
Odpisz
17 lipca 2018, 20:43
Godzinę temu wróciłam z kina
Film 10/10.
Jednak 14 lat czekania to i tak przeginka.
Odpisz
17 lipca 2018, 20:56
@trampkowiczka: Na "Gdzie jest Dory" też trzeba było prawie tyle samo czekać i jakoś nikt nie narzekał
Odpisz
17 lipca 2018, 21:18
@trampkowiczka: Ja akurat jutro idę do kina na ten film i coś czuję, że to będzie jeden z najlepszych filmów animowanych jakie obejrzę w moim życiu.
Odpisz
17 lipca 2018, 23:33
@Kriger: Jak dopiero będziesz oglądać, to sprawdź kim jest "Gerard Kluczyk", bo jest w napisach końcowych i podobno dubbinguje go dUBieL, ale nie mam nawet pomysłu kto to był.
Odpisz
17 lipca 2018, 23:59
@trampkowiczka: Okej, wielkie dzięki za radę.
Odpisz
18 lipca 2018, 00:07
@trampkowiczka: Wg. mnie też świetny film, ponieważ dotyka spraw rodzinnych, wychowania itp. o takich wątkach w filmach np. marvela można pomarzyć. Świetnie przeplatanie fabuły z akcją.
Odpisz
23 lipca 2018, 14:25
@trampkowiczka: mając 16 lat poszedłem tam z siostrą, i nawet mi się podobało. Trochę śmiechu itp
Odpisz
17 lipca 2018, 21:05
Zepsułeś mema nie przez tłumaczenie, ale przez kropkę na końcu podpisu.
Odpisz
17 lipca 2018, 21:29
Kropka po liczbie to liczebnik porządkowych i mema w takim razie powinno się czytać "Iniemamocnych Drugich"
Odpisz
17 lipca 2018, 23:30
@rozwalgo: Ale bardziej naturalnie brzmi Iniemamocnych dwa
Odpisz
17 lipca 2018, 23:04
Bajki (lub jak kto woli filmy animowane) sa fajne w każdym wieku
Odpisz
17 lipca 2018, 23:02
mi się nie podobał. film jest do bólu przewidywalny, kopiuje wiele motywów z pierwszej części, Jack Jack jest op a z rodzeństwa zrobili nieudolnych i nieodpowiedzialnych idiotów a motywację villana są bezsensowne
Odpisz
17 lipca 2018, 20:29
*wzdech* INIEMAMOCNI 2 TO GŁUPIA BAJKA DLA DZIECI, NIE MOŻESZ TAM PÓJŚĆ, ZNAJDŹ SOBIE ROBOTĘ, MIESZKANIE I DZIEWCZYNĘ, A NIE, KURŁA!!!!111
Odpisz
17 lipca 2018, 20:32
@rozwalgo:
Odpisz
17 lipca 2018, 21:42
@rozwalgo: ale ja nawet z gimbazy nie wyszedłem
Odpisz
17 lipca 2018, 20:56
Przecież jesteś za stary by iść na iniemamocnych 2
Odpisz
17 lipca 2018, 21:31
@jakub17:
Odpisz
17 lipca 2018, 20:37
Powinieneś dać: Kiedy jakiś dzieciak powie że jestem za stary na Iniemamocnych 2
Odpisz