W latach '90 były najlepsze reklamy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Powodzenia
Rel
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2018, 11:50
Niech ktoś to zrobi z Góreckim błagam
Odpisz
18 lipca 2018, 11:59
@Szortek: Potrzymaj mi Kubusia
Odpisz
18 lipca 2018, 12:12
@Uruchamiacz: *trzyma kubusia*
Odpisz
24 lipca 2018, 08:49
@Jasnowidz: *kradnie Kubusia * hahaha i co teraz
Odpisz
24 lipca 2018, 08:51
@kapitan_Rosja: To nie był mój więc możesz zabrać *idzie sobie*
Odpisz
24 lipca 2018, 09:18
@Jasnowidz: k
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2018, 10:55
@kapitan_Rosja: ale jak niedostanie kubusia nie zrobi mema z góręckim oddaj
Odpisz
24 lipca 2018, 13:05
@TellingKolega: *kupuje nowego kubusia*
Odpisz
24 lipca 2018, 15:10
@Xerol: *grozi bronią aby oddał kubusia*
Odpisz
24 lipca 2018, 15:13
@TellingKolega: baguvix i wypi***alasz
Odpisz
24 lipca 2018, 21:07
@Xerol: haha baguvix niechroni przed wybychami *rzuca granat* RIPAZHA *wsiada do autobusu i odlatuje*
Odpisz
24 lipca 2018, 21:42
@TellingKolega: *traci 90% hp* hesoyam
no i przy okazji mam 300k na kubusia
Odpisz
25 lipca 2018, 00:02
@Xerol: skubaniec OLDSPEEDDEMON SPEADFREAK *zawraca dokończyć to co zaczął*
(kiedyś wchodziło się na rożne strony internetowe aby mieć kody do gta sa a teraz starczy jeja i nas dwóch)
Odpisz
25 lipca 2018, 10:24
@TellingKolega: *kupuje kubusie i spi***ala* jumpjet
teraz nawet twoja ripazha ci nie pomoże
Odpisz
25 lipca 2018, 12:21
@Xerol: professionalskit *celuje i strzela namuerzającą rakietnicą*
Odpisz
25 lipca 2018, 14:08
@TellingKolega: aiypwzqp *wyskakuje z hydry i otwiera spadochron*
Odpisz
26 lipca 2018, 12:50
@Xerol: *celuje karabinem snajperskim*
*trafia w księżyc* *księżyc się powiększa*
Odpisz
27 lipca 2018, 15:34
@TellingKolega: *strzela tyle razy aby się zmniejszył* haha
Odpisz
27 lipca 2018, 17:51
@Xerol: o nie
Odpisz
29 sierpnia 2018, 19:34
@TellingKolega: o tak O
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:13
@TrueStoryGuy: ej to się liczy jako odkop?
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:15
@TellingKolega: ni
Odpisz
24 lipca 2018, 11:54
To jest jakaś przeróbka czy taka reklama serio była emitowana
Odpisz
24 lipca 2018, 13:31
@KaZaul12: W internecie przeczytałem, że to jest wyświetlana w USA reklama z 1991r.
Odpisz
18 lipca 2018, 12:08
That face
Odpisz
18 lipca 2018, 14:06
@Mejzurian: ,,Ty bédziesz następny"
Odpisz
18 lipca 2018, 14:51
@Mejzurian: Cieszy się z zawałów sąsiadów spowodowanych zazdroszczeniem nowej toyoty.
Odpisz
24 lipca 2018, 13:22
@Mejzurian: Wiedziałem że ktoś to wrzuci ;d
Odpisz
18 lipca 2018, 12:31
Kto dodał?
Odpisz
18 lipca 2018, 12:37
preriokur
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 13:23
A on przypadkiem nie usunął konta?
EDIT: A nie, jest
Odpisz
18 lipca 2018, 13:04
Homer - nie lubił somsiada zanim to było modne
Odpisz
18 lipca 2018, 12:52
Honda lepsza
Odpisz
24 lipca 2018, 13:07
@HansPiccolo: Ić stont
Odpisz
18 lipca 2018, 12:47
Jak to mówią:
Z mądrym piechotą, a z idiotą Toyotą
Odpisz
18 lipca 2018, 11:46
Świetny komiks, ale gryzie w oczy ta przedostatnia klatka, niepasująca graficznie do reszty
Odpisz
Edytowano - 18 lipca 2018, 12:14
To dlatego, że ta scena jest z innego odcinka. W oryginale Bart oblał Homera wodą.
Odpisz
18 lipca 2018, 11:58
W polsce napewno zadziała ta reklama
Odpisz
18 lipca 2018, 11:53
I tak się Ku*wa robi reklamy
Odpisz
18 lipca 2018, 11:53
Passaty wyszły z mody.
Odpisz