@tobiaszg21: c o
Jak mam Ci dać dowód, że nie było?
Okej, mój dowód jest taki:
nie ma takiego obrazka
Innym słowem, po prostu nie masz dowodów.
Lolz
W ogóle jak miałem Ci pokazać dowód, że nie ma? Wytłumacz proszę
@Jarzebina5: zrób wyszukiwanie obrazem w google. wyszukaj tam swój obraz. zobacz na inne wyszukane tak obrazki z jeja. jak niema żadnego to jest dowód że niema.
@Jarzebina5: jednak cię przepraszam bo był inny napis typu ,,rzuciła mnie dziewczyna i nie jestem smutny" albo jakoś tak więc przyjmij moje R U C H A Ń S K O zagłady
Komentarze
Odśwież30 sierpnia 2018, 14:42
Jestem 8 XD
Odpisz
16 sierpnia 2018, 19:48
Ja juz jestem 6 XD
Odpisz
27 lipca 2018, 01:18
ja o rok dłużej ;)
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 14:21
na 3 obrazku pisze Judgez
Odpisz
26 lipca 2018, 14:22
@Kupahaha: Tak, już to zostało zauważone
Odpisz
26 lipca 2018, 14:29
@Jarzebina5: :(
Odpisz
26 lipca 2018, 14:35
@Kupahaha: Ale nie szkodzi
Odpisz
26 lipca 2018, 15:14
@Kupahaha: jest napisane*
Odpisz
26 lipca 2018, 17:01
@klyj_: kurła jak mogłem taki błąd popełnić :((((((
przepraszam!
Odpisz
26 lipca 2018, 12:38
tylko 2 lata? ja jestem we friendzone całe życie i dobrze mi z tym.
Odpisz
26 lipca 2018, 13:41
@Avcio01: same
Odpisz
26 lipca 2018, 14:03
@Avcio01: ale wiesz że kazirodczy związek z siostrą bliźniaczką jest zabroniony
Odpisz
26 lipca 2018, 14:00
Jakbyś był silny to byś z niego wyszedł
Wybacz ale nie ma nic co wskazywałoby na siłę w byciu zfriendzonowanym
Odpisz
26 lipca 2018, 14:01
@lorax12: druga osoba jest silniejsza
Odpisz
26 lipca 2018, 13:55
To jest oznaka słabości, a nie siły.
Odpisz
18 lipca 2018, 15:03
Było
Odpisz
18 lipca 2018, 15:04
@ewelkapl: Poproszę dowód, bo serio tego mema stworzyłem 10 minut temu
Odpisz
18 lipca 2018, 15:07
@Jarzebina5: xD
Odpisz
18 lipca 2018, 15:10
@ewelkapl: ;-;
Odpisz
18 lipca 2018, 15:14
@Jarzebina5: Było i #ityle
Odpisz
18 lipca 2018, 15:15
@Pitrekkk: Dej dowodzik c:
Odpisz
18 lipca 2018, 15:31
@Jarzebina5: było podobne
Odpisz
18 lipca 2018, 15:32
@tobiaszg21: Dej
Dowód
lol
Odpisz
18 lipca 2018, 19:13
@Jarzebina5: inaczej. daj dowód że nie było
Odpisz
18 lipca 2018, 20:25
@tobiaszg21: c o
Jak mam Ci dać dowód, że nie było?
Okej, mój dowód jest taki:
nie ma takiego obrazka
Innym słowem, po prostu nie masz dowodów.
Lolz
W ogóle jak miałem Ci pokazać dowód, że nie ma? Wytłumacz proszę
Odpisz
18 lipca 2018, 20:37
@Jarzebina5: zrób wyszukiwanie obrazem w google. wyszukaj tam swój obraz. zobacz na inne wyszukane tak obrazki z jeja. jak niema żadnego to jest dowód że niema.
Odpisz
18 lipca 2018, 20:45
@tobiaszg21: Nie ma
Odpisz
18 lipca 2018, 21:38
@Jarzebina5: daj screena
Odpisz
19 lipca 2018, 08:18
@tobiaszg21:
Odpisz
26 lipca 2018, 13:23
@ewelkapl: ten szablon już byl, ale ten akurat mem nie
Odpisz
26 lipca 2018, 13:24
@kokosek112: Tak, to chyba oczywiste, prawda? To tak samo jakbym napisał, że było bo Drake choice .-.
Odpisz
26 lipca 2018, 13:31
@Jarzebina5: poprostu niektórym sie wydaje, że było bo ten szablon był już raz z dość podobnym tekstem.
Odpisz
26 lipca 2018, 13:45
@kokosek112: Podobnym to jest ważne słowo
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 12:35
Ja byłem całe gimnazjum... Potem kontakt się urwał... Cholera.
Odpisz
26 lipca 2018, 12:25
Ja jestem pół roku.
.
.......
.
.
.
.
Ciągle sądzę że mam szansę.
Odpisz
18 lipca 2018, 14:53
a ja nigdy nawet crusha nie miałem, outplayed
Odpisz
18 lipca 2018, 14:56
@arkom:
Odpisz
26 lipca 2018, 12:10
@arkom: nie możesz mieć złamanego serca jeżeli jesteś aromantyczny
przekminione
Odpisz
18 lipca 2018, 15:47
Ja to nawet we friendzone nie jestem ;-;
Odpisz
18 lipca 2018, 14:52
Wydaje mi się, że było
Odpisz
18 lipca 2018, 14:53
@Henzej: Stworzyłem przed chwilą ;-;
Odpisz
18 lipca 2018, 14:56
@Jarzebina5: gówno zrobiłeś bo było
Odpisz
18 lipca 2018, 14:58
@PancakeMLG: Poproszę o dowód wtedy się zgodzę
Odpisz
18 lipca 2018, 15:08
@Jarzebina5: Było z Minecraftem.
Odpisz
18 lipca 2018, 15:09
@Jarzebina5: jednak cię przepraszam bo był inny napis typu ,,rzuciła mnie dziewczyna i nie jestem smutny" albo jakoś tak więc przyjmij moje R U C H A Ń S K O zagłady
Odpisz
18 lipca 2018, 15:10
@PancakeMLG: Dziękuję c;
Odpisz
18 lipca 2018, 14:53
2 lata?
Cienka faja
9 lat here.
Chyba nie ma czym się chwalić.
Odpisz
18 lipca 2018, 15:01
@Szortek:
Odpisz
18 lipca 2018, 15:02
@Barszcz_Czerwony: <3
Odpisz