Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ItsMee

30 sierpnia 2018, 14:42

Jestem 8 XD

Avatar ItsMee

16 sierpnia 2018, 19:48

Ja juz jestem 6 XD

Avatar Temudzyn1234

27 lipca 2018, 01:18

ja o rok dłużej ;)

Avatar Kupahaha

Edytowano - 26 lipca 2018, 14:21

na 3 obrazku pisze Judgez

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar klyj_

26 lipca 2018, 15:14

@Kupahaha: jest napisane*

Avatar Kupahaha

26 lipca 2018, 17:01

@klyj_: kurła jak mogłem taki błąd popełnić :((((((
przepraszam!

Avatar Avcio01

26 lipca 2018, 12:38

tylko 2 lata? ja jestem we friendzone całe życie i dobrze mi z tym.

Avatar NaNaMA

26 lipca 2018, 13:41

@Avcio01: same

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 14:03

@Avcio01: ale wiesz że kazirodczy związek z siostrą bliźniaczką jest zabroniony

Avatar lorax12

26 lipca 2018, 14:00

Jakbyś był silny to byś z niego wyszedł

Wybacz ale nie ma nic co wskazywałoby na siłę w byciu zfriendzonowanym

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 14:01

@lorax12: druga osoba jest silniejsza

Avatar Nanook

26 lipca 2018, 13:55

To jest oznaka słabości, a nie siły.

Avatar ewelkapl

18 lipca 2018, 15:03

Było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar kokosek112

26 lipca 2018, 13:31

@Jarzebina5: poprostu niektórym sie wydaje, że było bo ten szablon był już raz z dość podobnym tekstem.

Avatar Jarzebina5

26 lipca 2018, 13:45

@kokosek112: Podobnym to jest ważne słowo

Avatar Figarus

Edytowano - 26 lipca 2018, 12:35

Ja byłem całe gimnazjum... Potem kontakt się urwał... Cholera.

Avatar Fenekin582

26 lipca 2018, 12:25

Ja jestem pół roku.
.
.......
.
.
.
.

Ciągle sądzę że mam szansę.

Avatar arkom

18 lipca 2018, 14:53

a ja nigdy nawet crusha nie miałem, outplayed

Avatar Jarzebina5

18 lipca 2018, 14:56

Avatar kulujulu

26 lipca 2018, 12:10

@arkom: nie możesz mieć złamanego serca jeżeli jesteś aromantyczny

przekminione

Avatar czarny111

18 lipca 2018, 15:47

Ja to nawet we friendzone nie jestem ;-;

Avatar Henzej

18 lipca 2018, 14:52

Wydaje mi się, że było

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PancakeMLG

18 lipca 2018, 15:09

@Jarzebina5: jednak cię przepraszam bo był inny napis typu ,,rzuciła mnie dziewczyna i nie jestem smutny" albo jakoś tak więc przyjmij moje R U C H A Ń S K O zagłady

Avatar Jarzebina5

18 lipca 2018, 15:10

@PancakeMLG: Dziękuję c;

Avatar Szortek

18 lipca 2018, 14:53

2 lata?
Cienka faja
9 lat here.

Chyba nie ma czym się chwalić.

Avatar Barszcz_Czerwony

18 lipca 2018, 15:01

Avatar Szortek

18 lipca 2018, 15:02

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Jarzebina5
Dodane przez: Jarzebina5

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Najbardziej realistyczny spośród modów

Fajnie że odpowiedzieli

Niezniszczalne

To będzie bolało

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka