Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar BetonowyMur

26 lipca 2018, 21:48

Czemu on wygląda jak Hitler?

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 21:58

@BetonowyMur: Bo jak Hitler jest lewakiem.

Avatar BetonowyMur

26 lipca 2018, 22:03

Łoo

Avatar Tamer09

26 lipca 2018, 22:08

@BetonowyMur: był*

Avatar Lapis_lazuli

26 lipca 2018, 22:16

Ale Hitler był mocno konserwatywnym prawicowcem

Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2018, 22:40

@Lapis_lazuli: Hitler to skrajna lewica i gospodarcza i społeczna.
Przeczytaj sobie program Hitlera! Jest w internecie.

Avatar Lapis_lazuli

Edytowano - 26 lipca 2018, 23:09

Od kiedy NSDAP to lewicowska partia? I nie chce nic mówić ale w tamtych czasach lewica to była demokracja i komuna a prawica to republikanie itp.
Ps. Poszukaj sobie jak wygląda Reichstag w Republice Weimarer'a

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 08:40

@Lapis_lazuli: PRZECZYTAJ PROGRAM HITLERA! JEST W INTERNECIE!
Jak przeczytasz, to zobaczysz, że Hitler to lewica.

Avatar Lapis_lazuli

27 lipca 2018, 08:46

Hitlerowcy to dalej ekstremalna prawica ale ok

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 08:56

@Lapis_lazuli: TO LEWICA! WYSTARCZY SPOJRZEĆ NA ICH PROGRAM!

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 10:53

Tylko gospodarcza

Avatar Lapis_lazuli

Edytowano - 27 lipca 2018, 12:27

Oni siedzieli na samym końcu prawej strony Reichstagu, geniuszu, dlatego to prawica a po drugiej stronie siedzieli komuniści, USPD, SPD i DDP. NSDAP czyli naziści i to czysta prawica. Ale walić historię, hejt na lewicę ważniejszy

Avatar Lapis_lazuli

Edytowano - 27 lipca 2018, 12:30

Otóż nie do końca bo chcieli regulować kto ma prawo sprzedawać . Teraz jest lewicowy rynek bo każdy ma prawo sprzedawać co chce i za ile chce

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 lipca 2018, 14:59

@Lapis_lazuli: PRZECZYTAJ PROGRAM NAZISTÓW, A PRZEKONASZ SIĘ, ŻE NAZIŚCI TO LEWICA!

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 15:01

@Lapis_lazuli: Żądamy zjednoczenia wszystkich Niemców w Wielkich Niemczech na bazie prawa narodów do samodecydowania
2. Żądamy równości w prawach dla Niemców w ich stosunkach z innymi narodami i unieważnienia traktatów pokojowych z Wersalu i Saint-Germain.
3. Żądamy ziemi i nowych terytoriów (kolonie) aby wyżywić nasz naród i aby (w koloniach) osiedlić nadwyżkę populacji.
4. Tylko członkowie Narodu mogą być mieszkańcami Państwa. Tylko ludzie niemieckiej krwi, niezależnie od wyznania, mogą być członkami Narodu. Stosownie do tego żaden Żyd nie może być członkiem Narodu.
5. Nie-Niemcy mogą żyć w Niemczech jako goście, ale muszą podlegać prawom dla obcokrajowców.
6. Prawo głosu na rząd państwowy i legislację powinien być przywilejem każdego obywatela indywidualnie. Wobec tego żądamy, aby wszystkie spotkania jakiejkolwiek natury, niezależnie od tego czy w Rzeszy, czy w landach, czy w mniejszych jednostkach administracyjnych powinny być organizowane przez samych obywateli. Chcemy się w ten sposób przeciwstawić zwyczajowi wypełniania list do głosowania osobami zasłużonymi dla danej partii, bez zwracania uwagi na indywidualne cechy charakteru i umiejętności danej osoby.
7. Żądamy, aby głównym celem Państwa było zapewnienie godziwego życia jego obywatelom. Jeśli wyżywienie populacji okaże się niemożliwe, obcokrajowcy którzy nie są mieszkańcami, muszą być wydaleni z Rzeszy.
8. Wszyscy nie-niemieccy imigranci muszą być powstrzymani. Żądamy, aby wszyscy obcokrajowcy, którzy wkroczyli w granice Rzeszy po 2 VIII 1914 niezwłocznie ją opuścili.
9. Wszyscy mieszkańcy muszą mieć identyczne prawa i obowiązki
10. Najważniejszą powinnością obywatela jest praca fizyczna lub umysłowa. Działania indywidualne nie mogą się kłócić z interesem ogółu i powinny być podstawą dla wypracowania dobra ogółu.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 15:02

@Lapis_lazuli: 11. Zniesienie przychodów nie zyskanych przez pracę. Złamanie niewolnictwa interesów.
12. Patrząc na olbrzymie poświęcenie istnień ludzkich wymagane przez każdą wojnę, osobiste wzbogacenie się na wojnie musi być traktowane jako przestępstwo przeciwko Narodowi. Nawiązując do powyższego, żądamy bezwzględnej konfiskaty wszystkich bogactw uzyskanych na wojnie.
13. Żądamy nacjonalizacji wszystkich gałęzi przemysłu poprzez formowanie ich w korporacje.
14. Żądamy podziału zysków w wielkich przedsiębiorstw przemysłowych.
15. Żądamy rozległego rozwoju systemu ubezpieczeń dla ludzi starszych.
16. Żądamy stworzenia i utrzymania "zdrowej" klasy średniej, natychmiastowej komunalizacji wielkich domów handlowych oraz ich niskooprocentowanych pożyczek dla drobnych kupców, i najwyższe dobro powinno jawić się wszystkim drobnym kupcom w pozycji Państwa i porządku publicznego.
17. Żądamy reformy agrarnej odpowiedniej do naszych narodowych wymagań oraz wprowadzenie prawa konfiskującego ziemię dla celów publicznych bez rekompensaty; zniesienia czynszu ziemskiego i zakazanie wszelkich spekulacji na temat ziemi.
18. Żądamy bezwzględnego postawienia pod sąd tych, których działania szkodzą dobru publicznego - przestępców, lichwiarzy, paskarzy, itp. muszą być ukarani śmiercią, niezależnie od tego jakiej są rasy i wyznania.
19. Żądamy, aby Prawo Rzymskie które służy światowi kapitalistycznemu zostało zastąpione przez Powszechne Prawo Niemieckie.

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 15:03

@Lapis_lazuli: 20. Państwo musi rozpatrzyć gruntowną rekonstrukcję systemu szkolnictwa (którego celem powinno być zapewnienie każdemu Niemcowi możliwości pracy po zakończeniu edukacji). Program szkolny musi być dostosowany do wymagań praktycznego życia. Celem edukacji musi być danie uczniowi poczucia jedności narodowej. Żądamy możliwości edukacji wszystkich, także biednych dzieci - na koszt Państwa.
21. Państwo musi zapewnić narodowi standardy zdrowotne poprzez ochronę matek i niemowląt, poprzez zakazanie pracy dziecięcej, poprzez promowanie siły psychicznej poprzez legislację osiągnięta przez sport i gimnastykę oraz umysłowe szkolenie młodzieży.
22. Żądamy zniesienia armii najemnej i stworzenia armii narodowej.
23. Żądamy legalnych działań wojennych przeciw rozmyślnym politycznym zakłamaniom i ich szerzeniu w prasie. Aby ułatwić stworzenie niemieckiej prasy narodowej żądamy:
a) wszyscy dziennikarze czasopism ukazujących się w języku niemieckim muszą być Niemcami b) żadne nie-niemieckie czasopismo nie może się ukazać bez zgody Państwa. Ponadto nie mogą one być drukowane w języku niemieckim
c) wszyscy obcokrajowcy powinni być prawnie odcięci od możliwości finansowego wspierania lub wpływania na prasę niemiecką, a złamanie tego zakazu powinno być ukarane natychmiastowym zamknięciem gazety i wydaleniem z kraju osób winnych. Publikowanie gazet sprzecznych z ideologią partii musi być zakazane. Żądamy ponadto osądzenia degeneracyjnych tendencji w literaturze i sztuce, które niszczą nasze życie narodowe.
24. Żądamy wolności wyznania w Państwie, o ile nie pozostają w sprzeczności z odczuciami moralnymi narodu niemieckiego. Partia opowiada się za chrześcijaństwem, ale nie narzuca tego wyznania nikomu, jakkolwiek żądamy zwalczenia żydowsko-materialistycznego ducha, ponieważ udowodnione zostało, że naród niemiecki może osiągnąć wieczny dobrobyt tylko wtedy gdy będzie wierny zasadzie: interes Państwa zawsze ponad interesem jednostki.
25. Aby wprowadzić te zamierzenia w czym, żądamy stworzenia silnej władzy centralnej dla Rzeszy, bezwarunkowej autorytarności Parlamentu ponad całą Rzeszą i jej strukturami oraz utworzenia Korporacji opartych na majątkach ziemskich w celu wypracowania powszechnej legislacji w różnych państwach niemieckich.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 lipca 2018, 15:05

@Lapis_lazuli: "Teraz jest lewicowy rynek bo każdy ma prawo sprzedawać co chce i za ile chce"
Specjalnie trollujesz, czy masz podstawowego pojęcia o ekonomi?
1. Wolny rynek to prawica.
2. NIKT W UNII NIE MA SPRZEDAWAĆ TEGO CZEGO CHE, ANI TYLE ILE CHCE.

Avatar Lapis_lazuli

27 lipca 2018, 16:58

To jest totalitaryzm i nationalizm lub też konserwatyzm. Wolny rynek to nie prawica tylko lewica. No słuchaj, ja wiem że życie w bezpodstawnej nienawiści wobec ideologii o których jak widać nic nie wiesz nie jest łatwe ale to po prostu repetycja i ignorancja. Hitler i jego partia są prawicowi bo byli przeciwko demokracji i wolności słowa w republice Weimarera. To że nie lubisz lewicy nie oznacza że możesz ją o każde zło obwiniać.
Ps. Nawet nie próbuj rozmawiać na temat ekonomii bo nic mądrego do powiedzenia nie masz

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 17:14

@Lapis_lazuli: WOLNY RYNEK TO PRAWICA I TO JEST ABSOLUTNA PODSTAWA EKONOMI I POLITYKI. Hitler to lewica i wynika z samej definicji lewicy. Przedstawiłem ci około trzydzieści dowodów,
na to, że Hitler to lewica, a ty nadal nie podając żadnego dowodu twierdzisz, że Hitler to prawica, co jest skrajnym idiotyzmem.
"Ps. Nawet nie próbuj rozmawiać na temat ekonomii bo nic mądrego do powiedzenia nie masz."
Ty pod tym obrazkiem co najmniej pięć razy pokazałeś, że nie znasz nawet podstaw na poziomie przedszkola, a ja jestem ekspertem.

Avatar Lapis_lazuli

27 lipca 2018, 17:44

Mam teraz pewność że jesteś trollem

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 17:56

@Lapis_lazuli: Fakty naukowe cię bolą.

Avatar Lapis_lazuli

27 lipca 2018, 18:01

raczej twoja głupota

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2018, 20:22

@Lapis_lazuli: W stanach może też jest lewiciwy rynek? xD

Avatar Lapis_lazuli

27 lipca 2018, 20:51

Oni to mają inny system

Avatar Cubek

31 lipca 2018, 22:18

@Lapis_lazuli: Kurde, muszę przyznać że nie wiem czy trolujesz preriokura czy jesteś po prostu głupi.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Musisz im wierzyć na słowo

Małpy ewoluują

Mama będzie zła

Kot już by raczej nie dał rady

Tak było

Nikt nie może czuć się już bezpieczny na tym świecie

Zimno

Muutrix

Kolejny przedmiot do imitacji miecza świetlnego

Jak można żreć tyle RAMu?

Zdarza się

Tytuł zakłada czapkę

A na sylwestra King Kong

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka