Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
A jednak zrobili to w ten sposób
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lipca 2018, 18:59
Dostawa! :D
Odpisz
20 lipca 2018, 13:49
Latający Holender wyłania się z głębin mórz.
- 1692, koloryzowane.
Odpisz
20 lipca 2018, 00:19
Biedni ci ludzie eh
Odpisz
19 lipca 2018, 21:30
Jeśli puścisz nagranie od tyłu wygląda jakby dom się zapadał do wody (na prawdę)
Odpisz
18 lipca 2018, 21:48
To nie przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
19 lipca 2018, 00:41
@Reaper_: Kejdzej byłby dumny *łezka leci po policzku*
Odpisz
19 lipca 2018, 00:57
@Adi34: Jest możliwe, jeszcze jak
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2018, 20:29
@Reaper_: dlaczego masz zegar ktory o 2 lub 3 godz. sie spieszy?
Odpisz
19 lipca 2018, 20:59
@YasBoi: Nie mam, poprostu mam w angielskiej wersji czasowej
Odpisz
19 lipca 2018, 20:23
Tak było przysięgam
Odpisz
19 lipca 2018, 20:07
pierwszy gameplay fortnite 2 ._.
Odpisz
18 lipca 2018, 21:22
Dlatego właśnie domy powinno się robić z drewna, alebo szczególnie szczelne. Jak coś to się uniesie na wodzie. Problem rozwiązany.
Odpisz
19 lipca 2018, 00:10
@HansPiccolo: kurła takie coś w centrum kontynentu nie ma sensu
Odpisz
19 lipca 2018, 01:21
@baarts: kurła nigdy nie wiesz kiedy się przyda. A jak Wisła wyleje?
Odpisz
19 lipca 2018, 12:01
@HansPiccolo: Nie wydaje mi się, żeby to było opłacalne.
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2018, 18:22
@baarts: a akurat dzisiaj w małopolsce nadali 3 stopień ostrzeżenia hydrologicznego
Odpisz
18 lipca 2018, 21:22
Gdzie taka powódź była?
Odpisz
18 lipca 2018, 21:23
@Jasnowidz: gdzieś, gdzie jest gorąco, bo na filmie są palmy
Odpisz
19 lipca 2018, 04:10
@Jasnowidz: Na Podlasiu
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2018, 09:43
@p3t3r0m3t3r: Ale na Podlasiu nie ma palm. Są tylko krzaki
Odpisz
19 lipca 2018, 21:35
@p3t3r0m3t3r: Zacznijmy od tego, że na powodzie są zwykle na południu Polski, a nie na podlasiu. U nas jest zdecydowanie za mało rzek i innych zbiorników wodnych, które mogłyby wylać, jedynie w Bialymstoku czasem coś zaleje, ale to ebać.
Odpisz
18 lipca 2018, 21:27
Odpisz
18 lipca 2018, 21:32
@NiePoparty: Luz to jest puszczone od tyłu.
Odpisz
18 lipca 2018, 21:43
dzięki za info
Odpisz
18 lipca 2018, 21:22
Małopolska pozdrawia :/
Odpisz