memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
30 lipca 2018, 23:23
Jedyna restauracja na ktora mnienie stac
Odpisz
19 lipca 2018, 10:02
W mojej okolicy jest karczma "Bida".
25 lipca 2018, 16:02
skąd jesteś? Bo nie patrząc na inne komentarze napisałem prawie to samo.
25 lipca 2018, 16:19
byłem, jadłem i jedzenie jest pyszne
@Marubir: Lubelskie.
25 lipca 2018, 18:10
Jaki ten świat jest mały :D
25 lipca 2018, 16:01
Niedaleko mnie znajduje się karczma "Bida"
25 lipca 2018, 15:50
Jak "bida", to powinno być z "nyndzą"
25 lipca 2018, 15:09
Spod jedynki jeszcze
19 lipca 2018, 12:58
przymniej są szczerzy
19 lipca 2018, 11:57
przez wieś pędzą.
19 lipca 2018, 11:04
"Opisz swoje życie nazwą restauracji"
19 lipca 2018, 10:39
A w środku kawior, krewetki i białe wino
19 lipca 2018, 10:38
Wbrew nazwie pokoje mają ładne
19 lipca 2018, 09:48
Jedyna restauracja na którą mnie stać.
19 lipca 2018, 09:53
@xmrocznax: smutne
19 lipca 2018, 09:45
Nareszcie coś co opisuje zawartiść mojego portfela
> BYLEM TRZYMANY LATAMI JAKO ICH ZDROWIE\n
19 lipca 2018, 10:04
@HomoSapiensSapiens: Ja też.
19 lipca 2018, 09:40
moje życie w skrócie
19 lipca 2018, 09:33
I to jest restauracja na mój budżet
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież30 lipca 2018, 23:23
Jedyna restauracja na ktora mnienie stac
Odpisz
19 lipca 2018, 10:02
W mojej okolicy jest karczma "Bida".
Odpisz
25 lipca 2018, 16:02
skąd jesteś? Bo nie patrząc na inne komentarze napisałem prawie to samo.
Odpisz
25 lipca 2018, 16:19
byłem, jadłem i jedzenie jest pyszne
Odpisz
25 lipca 2018, 16:19
@Marubir: Lubelskie.
Odpisz
25 lipca 2018, 18:10
Jaki ten świat jest mały :D
Odpisz
25 lipca 2018, 16:01
Niedaleko mnie znajduje się karczma "Bida"
Odpisz
25 lipca 2018, 15:50
Jak "bida", to powinno być z "nyndzą"
Odpisz
25 lipca 2018, 15:09
Spod jedynki jeszcze
Odpisz
19 lipca 2018, 12:58
przymniej są szczerzy
Odpisz
19 lipca 2018, 11:57
przez wieś pędzą.
Odpisz
19 lipca 2018, 11:04
"Opisz swoje życie nazwą restauracji"
Odpisz
19 lipca 2018, 10:39
A w środku kawior, krewetki i białe wino
Odpisz
19 lipca 2018, 10:38
Wbrew nazwie pokoje mają ładne
Odpisz
19 lipca 2018, 09:48
Jedyna restauracja na którą mnie stać.
Odpisz
19 lipca 2018, 09:53
@xmrocznax: smutne
Odpisz
19 lipca 2018, 09:45
Nareszcie coś co opisuje zawartiść mojego portfela
Odpisz
19 lipca 2018, 09:45
> BYLEM TRZYMANY LATAMI JAKO ICH ZDROWIE\n
Odpisz
19 lipca 2018, 10:04
@HomoSapiensSapiens: Ja też.
Odpisz
19 lipca 2018, 09:40
moje życie w skrócie
Odpisz
19 lipca 2018, 09:33
I to jest restauracja na mój budżet
Odpisz