Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To się nie może nie udać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2018, 12:40
Coś mi to przypomina....
Odpisz
27 lipca 2018, 13:08
Ten uczuć kiedy chciałeś być predatorem, ale BOŻU powiedział ch*j ku*wa bedziesz ptakiem.
Odpisz
26 lipca 2018, 16:53
One potrafią też nabijać ofiary na kolce krzewów. Widziałem kiedyś program telewizyjny na którym były pokazane także nabite na kolce myszy i inne małe gryzonie.
Odpisz
27 lipca 2018, 09:28
raz ten ptaszek właśnie rozbił się u nas na szybie i ojciec chciał go zanieść w bezpieczniejsze miejsce bo koty łaziły w pobliżu, a ptaszek taki confused był. Idąc z nim ptak go upie*dolił w rękę. To był właśnie ten ziomek co nabija swoje ofiary na ciernie
ej w sumie nbc, nie wiem po co ci o tym piszę
sorki ._.
Odpisz
27 lipca 2018, 01:49
prawie sushi
Odpisz
26 lipca 2018, 22:17
Dzierzba srokosz, to normalne zachowanie dla tego ptaka.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 22:12
brutaliti
Odpisz
26 lipca 2018, 16:49
Czy to dzierzba?
#PrzyjacielezZielonegoLasu
Odpisz
26 lipca 2018, 18:10
@Baturaj: Tak, to dzierzba.
Odpisz
26 lipca 2018, 18:45
Tak myślałem. SPOILER ALERT Bezwzględnie zabiła dzieci państwa Norników.
Odpisz
26 lipca 2018, 20:12
@Baturaj: #przyjacielezZielonegoLasu To bajka mojego dzieciństwa ale oglądałem ją już tak dawno że nie pamiętam za wiele, mimo wszystko ten moment Zapamiętałem...
Odpisz
26 lipca 2018, 20:22
@Piket: A ja nie oglądałem bajki, tylko czytałem komiksy na podstawie bajki (czy tam odwrotnie), w których po prostu były historie jak w odcinkach.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 15:22
No co? ludzie też robią kurczaka z rożna i szaszłyki...
Odpisz
26 lipca 2018, 16:16
@Piket: I na pal nabić się zdarzyło.
Odpisz
26 lipca 2018, 20:06
@Sputnik: Bo w tym nabijaniu jest coś fajnego...
Odpisz
26 lipca 2018, 15:59
rozumiem go, suszone jest lepsze i daje więcej statystyk
Odpisz
26 lipca 2018, 18:22
@ImJarosz: baterie też? ( Tak, chodzi o avka)
Odpisz
26 lipca 2018, 17:58
Vlad Ptaszownik
Odpisz
26 lipca 2018, 17:03
Odpisz
19 lipca 2018, 13:49
Nadal nie wierzycie w reinkarnację?
Odpisz
19 lipca 2018, 15:14
@TurboSprezarka: Vlad Tepes
Odpisz
26 lipca 2018, 16:36
@TurboSprezarka: nadal
Odpisz
26 lipca 2018, 16:18
Dzierzba
Odpisz
26 lipca 2018, 15:05
a tego nie było?
Odpisz
26 lipca 2018, 16:15
@Mistrz_Kebaba: najpewniej widziałeś w poczekalni
Odpisz
19 lipca 2018, 13:37
Podejrzewam, że pochodzi z rumuni
Odpisz
26 lipca 2018, 15:46
@DarkusPL: Przeczytałem, że z Rumii xD
Odpisz