Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Chciał tylko pomóc
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2021, 14:00
@KontoUsunięte: jestem nie zalicze ile mam ale się tym nie chwalę bo jestem Nie śmiały
Odpisz
7 lutego 2021, 13:32
Teraz podobnie jest z ludźmi, którzy chwalą się jak morsowali
Odpisz
25 lipca 2018, 01:26
Jestem za!
Odpisz
23 lipca 2018, 01:52
Chciałbym mieć chociaż jednego na solo...
Odpisz
23 lipca 2018, 08:24
@Jcavatarr: ja mam 2 xd
Odpisz
23 lipca 2018, 16:54
@Jcavatarr: Pierwsze najtrudniejsze, później nabijają się same
Odpisz
20 lipca 2018, 20:56
Odpisz
23 lipca 2018, 07:52
@Demondo498: Perfect
Odpisz
22 lipca 2018, 18:36
A mój kolega to debil bo gra w fortnite 24/7 czy jakoś tak to się pisze
Odpisz
23 lipca 2018, 07:50
@Barteus: Moje szczere kondolencje
Odpisz
22 lipca 2018, 16:25
Wczoraj wygrałem 3 gierki
Odpisz
22 lipca 2018, 16:56
@ToJeAmelinium: a ja 2 na składach
Odpisz
22 lipca 2018, 18:27
@ToJeAmelinium: a ja mam przerwę od fortnite
Odpisz
22 lipca 2018, 19:05
@DAVJD: a ja planuję zakup ratowanie świata
Odpisz
22 lipca 2018, 19:24
@kubarum19: teraz 50% taniej?
Odpisz
22 lipca 2018, 20:08
@DAVJD: nie chyba
Odpisz
22 lipca 2018, 20:11
@kubarum19: oki
Odpisz
22 lipca 2018, 20:20
@DAVJD: jest kurła 50% taniej
Odpisz
22 lipca 2018, 20:21
oki
Odpisz
22 lipca 2018, 20:37
@kubarum19: Z tego co wiem to pod koniec roku będzie za darmo.
Odpisz
22 lipca 2018, 21:03
do kiedy są przeceny na ratowanie?
Odpisz
22 lipca 2018, 21:04
@Czarny777: oby nie
Odpisz
23 lipca 2018, 15:19
@Asasyn07: przeceny na Fortnite RŚ, są dosyć często i zawsze są -50%
Odpisz
23 lipca 2018, 15:20
@Czarny777: no tak trochę w ch*ja lecisz bo nie możesz wiedzieć kiedy Fortnite RŚ będzie darmowe
Odpisz
23 lipca 2018, 21:38
Na oficjalnej stronie pisze że w tym roku, ale dokładna data nie jest podana ...
Odpisz
24 lipca 2018, 10:40
@Czarny777: dokładnie
Odpisz
27 lipca 2018, 05:25
ja juz kupilem, polecam
Odpisz
12 kwietnia 2021, 14:01
@DAVJD: ale nie będziesz zarabiać v -dolców chyba
Odpisz
20 lipca 2018, 17:35
Gdybym miała system 64 bit to w tyle gier bym mogła grać...
Chciałabym spróbować Fortnite, moim zdaniem wygląda na całkiem przyjemną gierkę.
Nie jest to np. LoL, w którym musisz grać zespołowo z autystycznymi dziećmi i polegać na nich bo jesteście drużyną.
Odpisz
22 lipca 2018, 16:06
@wiki9595: Nigdy nie mogłem się wciągnąć w LoLa.
Odpisz
22 lipca 2018, 16:31
@wiki9595: Jak można mieć wciąż system 32 bity?
Odpisz
22 lipca 2018, 16:40
@wiki9595: Dlatego gra sie z własną drużyną
Odpisz
22 lipca 2018, 16:50
@PanSowa12: albo idzie się na solo linie i gdy oni padają ty niszczysz wieże od inhibitora
Odpisz
22 lipca 2018, 17:33
@wiki9595: Fortnite sam w sobie jest ciekawa gra, jednak jego tryb Battle Royale jest "przehype'owany(?)", spolecznosc to tragedia :/. Osobiscie jak nie lubisz gier zespolowych to mozesz grac PUBG solo, znacznie lepsza spolecznosc niz w Fortnite, Rocket League to tez bardzo ciekawa gra, jednak bardzo trudna i warto pograc kilka meczy rankedowych (jesli juz ogarnelas sterowanie i podstawowe mechaniki(!)) aby znalezc dobrego teammate by miec z kims grac 2v2,3v3, oczywiscie mozna zawsze tez pograc 1v1 (w 1v1 najlepiej jest polepszac swoje umiejetnosci dryblingu na ziemi, w powietrzu, wszelakich trudniejszych mechanik).
Odpisz
22 lipca 2018, 21:24
@Anonynous: Póki co czekam na upgrade komputera. Niby tata miał mi na niego dać, ale wydał hajs na podróż do Chorwacji.
Rocket League próbowałam, ale nie mam pada a na klawiaturze grało mi się po prostu okropnie, więc zwróciłam grę na steamie.
Odpisz
22 lipca 2018, 21:51
@wiki9595: A ja kupuje sobie switcha i mogę mieć i forkknife i rocket league
Odpisz
23 lipca 2018, 00:05
@wiki9595: Ja tam gram na klawiaturze i na Switchu, pewnie to kwestia przyzwyczajenia ale na Switchu gra mi sie dosyc niekomfortowo (moze mialbym range bronse 3 na 2v2) a na PC swietnie (platyna 1 na 2v2).
Odpisz
23 lipca 2018, 00:06
@PanSowa12: Witaj w klubie, mam Switch i Fortnite pobranego ale nie gram :p
Odpisz
22 lipca 2018, 15:49
Ma ktoś zdjęcie tego psa bez tekstu?
Odpisz
20 lipca 2018, 18:20
Nie wszyscy.
Odpisz
20 lipca 2018, 18:21
@AJStyles: Chociażby mój tata
Odpisz
22 lipca 2018, 15:17
@AJStyles: your dad is a virgin
Odpisz
22 lipca 2018, 16:05
@potato_is_a_meme: ur dad lesbian
Odpisz
22 lipca 2018, 17:39
@Anishogen: you don't have a dad
Odpisz
20 lipca 2018, 14:30
Co jest takiego fajnego w fortnite ?
Odpisz
20 lipca 2018, 15:27
@UnknownFr4G: może nie to co jest fajnego, ale to co lubisz. Mi naprzykład podobają się battle royale ale nie lubię wydawać zbyt dużo hajsu na gry więc mam tylko fortnite i h1z1.
Odpisz
20 lipca 2018, 13:55
Nie dość że dobry piesek, to mądry
Odpisz
20 lipca 2018, 14:40
Każdy dobry piesek jest mądry 🐕
Odpisz
Edytowano - 20 lipca 2018, 14:08
"Wszyscy mają w dupie twoje zwycięstwa w Fortnite"
Me: viCtORy roYALe!!1!
Odpisz