Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gineveh

28 lipca 2018, 02:18

Ja nie płacę. Pracuję w Holandii :P

Avatar Ameron

25 lipca 2019, 11:14

@gineveh: Jak jest w Holandii?

Avatar Artur123456

25 lipca 2018, 21:38

polecam nie pracować

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2018, 01:19

Brawo my!

Avatar Tekashi6IX9INE

23 lipca 2018, 00:31

Tępe nieroby do łopat i autostrady orać w morde jeża

Avatar Barteus

23 lipca 2018, 08:28

@Tekashi6IX9INE: czemu idziesz do więzienia mordo

Avatar Tekashi6IX9INE

24 lipca 2018, 22:44

@Barteus: jutro

Avatar Barteus

24 lipca 2018, 22:48

@Tekashi6IX9INE: ale cz emu

Avatar wonstont

22 lipca 2018, 22:59

Jak to ktoś kiedyś powiedział (chyba M.Thatcher) "państwo nie ma własnych pieniędzy" każdy program jest finansowany z podatków więc na najlepszej pozycji w tej kwestii są wielodzietne bezrobotne matki polki

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Mr_Quicky

23 lipca 2018, 18:27

@wonstont: Ewidentnie początek twojego komentarza nie był sarkazmem.

Avatar Lekki69

24 lipca 2018, 19:29

@Mr_Quicky: Aczkolwiek z drugiej części można spokojnie wywnioskować ze jednak nie

Avatar
Konto usunięte

23 lipca 2018, 09:37

w innym wypadku te pieniądze poszły by na PiS lol
nie ma tego złego

Avatar Liechtensteinball

23 lipca 2018, 08:27

Dlatego państwo nie powinno rozdawać obywatelom pieniędzy, a zamiast tego ich NIE ZABIERAĆ!

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

23 lipca 2018, 00:20

Rocznie tracisz 1355. A mając 2 dzieci lub jedno ale zarabiając mniej niż <tu jakiś próg na osobę> zyskujesz 6k rocznie. Więc chyba kalkulacja prosta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar PeeHa

23 lipca 2018, 12:57

@Freakok222: no o tym mówię, bo napisaleś, że gówno dostajesz a ja chyba mylnie wziąłem to jako wyrzut w stylu "nie dostaje a powinienem", wybacz

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

23 lipca 2018, 14:50

No widzisz, płacisz 1355 zł rocznie żeby twoje państwo nie stało się starzejącym, żeby z kolei miał kto ci na emeryturę pracować.

Avatar
epicworms

22 lipca 2018, 23:04

Państwo socjalistyczne, no dzięki. NIE MAMY NIC DO STRACENIA OPRÓCZ NASZYCH ŁAŃCUCHÓW!

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2018, 16:31

Wydaje 113 zł a dostaje 500 więc jest 387 do przodu. Profit i ja bym z tym nie handlował.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2018, 21:06

@maxiu1244: Po czym to wnioskujesz? Przecież powiedziałem że w przypadku jednego nie ma kasy

Avatar wonstont

22 lipca 2018, 22:59

to żeś pijechał

Avatar dustin2001

22 lipca 2018, 22:59

Bo Polska to kraj, który ma za zadanie karać pracujących - dobrych dla państwa ludzi.
A nagradzać tych, którzy stoją za partią - masy.

Avatar arceus1

22 lipca 2018, 22:08

nie mam zamiaru tego komentować bo to jest żałosne...

Avatar Strex

22 lipca 2018, 22:11

@arceus1: ale właśnie skomentowałeś

Avatar arceus1

22 lipca 2018, 22:12

@Strex: kurde

Avatar
kroganin

22 lipca 2018, 21:59

Jak wszyscy staną się bezrobotni to nikt nie będzie ciągnięty.

Avatar Szymon2410

22 lipca 2018, 21:49

a ja wciąż jestem biedny

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2018, 21:04

szkoda, że nie ma kasy dla tych matek, które już zdążyły urodzić więcej niż 4 dzieci czy ileś, one najwięcej dały, a nawet becikowego wtedy nie było

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tacy to pożyją

Niegrzeczny Oskarek

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka