Tak czuję się po wszystkich egzaminach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Typowy NPC
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 maja 2013, 15:40
Ja już zdałam i polski i niemiecki ustny - po 17 z każdego :D Jeszcze tylko biologia rozszerzona i niemiecki pisemny i będę wolna jak Zgredek :)
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2013, 14:55
Ja tak się czułam dzisiaj po zakończeniu ustnej z polskiego. Ale tylko na krótko bo stres przed polakiem zastąpił jeszcze większy stres przed ustnym niemieckim.
Odpisz
16 maja 2013, 14:34
True Story
Odpisz
16 maja 2013, 14:31
No prawda, najszczersza prawda hehehe xD
Odpisz