No wiecie w USA są takie bannery np. "Pizza prawdziwego włocha", to rozumiem bo Włosi wynaleźli pizzę. Ale "Kebab prawdziwego Polaka" to już nie akceptuję. To jest trochę jak kradzież patentu Tesli przez Edisona.
Kupując kebaba wspierasz turasa kupując u Polaka wspierasz PiS, większość zarobionych pieniędzy trafi do państwa za co budujesz autostrady itd... zabierasz potencjalą pracę mieszkańca z terenów bliskiego wschodu dzięki temu imigracja mniej nam zagraża...
Tak naprawdę to pizza została wynaleziona we wloszech.. jeżeli oczywiście przyjmiemy do porównania dzisiejsze pizzę.. włoskie ciasto smarowano pomidorami.. pomidorami dlatego iż nie były drogie i trudne do wychowania.. pizzę początkowo nazywano "daniem dla biednych" ponieważ jedli ją mniej zamożni obywatele 😀
Komentarze
Odśwież22 lipca 2018, 13:43
No wiecie w USA są takie bannery np. "Pizza prawdziwego włocha", to rozumiem bo Włosi wynaleźli pizzę. Ale "Kebab prawdziwego Polaka" to już nie akceptuję. To jest trochę jak kradzież patentu Tesli przez Edisona.
Odpisz
4 sierpnia 2018, 21:24
Kupując kebaba wspierasz turasa kupując u Polaka wspierasz PiS, większość zarobionych pieniędzy trafi do państwa za co budujesz autostrady itd... zabierasz potencjalą pracę mieszkańca z terenów bliskiego wschodu dzięki temu imigracja mniej nam zagraża...
Odpisz
5 sierpnia 2018, 07:43
Pizza nie powstała we Włoszech.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 09:01
@Noctumo: a frytki francuskie w belgii
Odpisz
5 sierpnia 2018, 17:49
@Noctumo: Co prawda sam placek powstał w Egipcie, ale dzisiejsza pizza którą znamy i kochamy została stworzona we Włoszech.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 09:04
Znowu źle. Poczatki pizzy są w Grecji.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 10:09
@Noctumo: No cóż, Wikipedia mnie okłamała.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 13:29
Tak naprawdę to pizza została wynaleziona we wloszech.. jeżeli oczywiście przyjmiemy do porównania dzisiejsze pizzę.. włoskie ciasto smarowano pomidorami.. pomidorami dlatego iż nie były drogie i trudne do wychowania.. pizzę początkowo nazywano "daniem dla biednych" ponieważ jedli ją mniej zamożni obywatele 😀
Odpisz
22 lipca 2018, 01:55
To może araby zaczną sprzedawać Tureckie pierogi?
Odpisz
22 lipca 2018, 10:26
@wetekin: Polska odmiana kebaba to ten z kapustą i innymi niearabskimi warzywami
Odpisz
22 lipca 2018, 12:55
A Araby jak robią je**b u siebie. Głównie widziałem że to było na talerzu z frytkami.
Odpisz
22 lipca 2018, 19:32
@wetekin: Nie wiem co się stało, ale chodziło mi o ,,jak robią je u siebie" nie wiem co się odBenedyktyniło xD
Odpisz
22 lipca 2018, 09:02
O jakim Ludobójstwie ja nic nie wiem
Odpisz