Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

25 lutego 2022, 20:58

Typowy polski nastolatek

Avatar Shiroyasha

9 września 2022, 16:39

@kajba: Podtrzymuję

Avatar
Konto usunięte

2 kwietnia 2015, 19:50

,,chłopacy''....

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2014, 19:37

Biedna Szwecja.. Lubie ich tylko że mają trochę black metalu ale Norwegia też

Avatar P_A_N_T_E_R_A

11 września 2013, 16:25

chamski jest ten obrazek... i to nie trochę... są że tak powiem ,,mężczyźni'' w Szwecji... np Sabaton i Raubtier sławne zespoły pochodzenia szwedzkiego nagrywające muzykę typu heavy metal

Avatar jeja767

20 lipca 2013, 21:16

transwestyta no co ;p

Avatar MariChan

22 maja 2013, 17:36

Szwecja nie kończy się na Yohio, który jest... cóż... dość dziwny.

Avatar Umpa94

21 maja 2013, 19:19

chłopaki*,idioci.

Avatar kata97

21 maja 2013, 20:27

@Umpa94: Chłopcy* kretynie

Avatar Umpa94

21 maja 2013, 20:54

@kata97: tsaa,16 letni chłopcy

Avatar kata97

21 maja 2013, 20:58

@Umpa94: Nieee... no oczywiście, według gimbazy 16-latkowie to "chłopaki".
Sprawdź w słowniku języka polskiego wyraz "chłopaki" lub "chłopak", o ile go znajdziesz. Powodzenia.

Avatar Umpa94

21 maja 2013, 21:11

@kata97: chłopiec
1. «dziecko płci męskiej»
2. «młodzieniec»
3. «młody mężczyzna będący sympatią dziewczyny»
4. daw. «młody pracownik wykonujący pomocnicze prace»
• chłopięcy, chłopczyński • chłopięco • chłopięcość • chłopczyk, chłopaczek, chłopyszek, chłopyś • chłopaczysko, chłopczysko
i?

Avatar kata97

21 maja 2013, 21:22

@Umpa94: I właśnie sam udowodniłeś, że miałam rację. NIGDZIE nie było tam wzmianki o twoim "chłopaku". Skończ już się kłócić, skoro wiesz, że nie masz już żadnych argumentów.

Avatar Umpa94

21 maja 2013, 21:25

@kata97: nie wszystko musi być w słowniku.chłopak jest często uzywanym słowem.podobnie jest z uzytym przez ciebie slowem 'gimbus'-w slowniku figuruje jako autobus dowożący dzieci do gimnazjum,a tak naprawde teraz praktycznie wszyscy uzywaja tego jako obelgi.

Avatar kolkav5

Edytowano - 21 maja 2013, 16:46

W szwecji jest dziewczyna?
Czy mi się tylko tak wydaje?
I co ma to jedzenie obok do tej sytułacji?

Avatar Kosmita123

21 maja 2013, 22:14

@kolkav5: właśnie to nie dziewczyna D:

Avatar DanateDMC

16 lipca 2013, 23:44

@kolkav5: chodzi o to co jedzą.

Avatar herokacpero

21 maja 2013, 16:15

byłem w szwecji i nowegii na majówkę i tak naprawdę jest tam normalnie

Avatar Akira2002

21 maja 2013, 13:27

chłopcy a nie chłopacy!

Avatar Mnich1

21 maja 2013, 12:12

***ista broda.

Avatar
Konto usunięte

18 maja 2013, 14:40

Że co?
Szwedzkie to 16-letni facet?
Kurde bez tej dopiski dałbym się nabrać, szczególnie dlatego że preferuje wygląd lolitek.

Avatar Karso21Respawn

Edytowano - 16 maja 2013, 16:57

aha.. pozdro XD w sumie, nie ma sie czemu dziwić, norwedzy to potomkowie wikingów ;P
a szwecja.. jak to szwecja. Ikea.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Papierowa szkoła posting

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Dwa oblicza

Żartownisie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka