Różnica między Szwecją a Norwegią
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nigdy na to nie wpadną
Dwa oblicza
Żartownisie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 lutego 2022, 20:58
Typowy polski nastolatek
Odpisz
9 września 2022, 16:39
@kajba: Podtrzymuję
Odpisz
2 kwietnia 2015, 19:50
,,chłopacy''....
Odpisz
17 czerwca 2014, 19:37
Biedna Szwecja.. Lubie ich tylko że mają trochę black metalu ale Norwegia też
Odpisz
11 września 2013, 16:25
chamski jest ten obrazek... i to nie trochę... są że tak powiem ,,mężczyźni'' w Szwecji... np Sabaton i Raubtier sławne zespoły pochodzenia szwedzkiego nagrywające muzykę typu heavy metal
Odpisz
20 lipca 2013, 21:16
transwestyta no co ;p
Odpisz
22 maja 2013, 17:36
Szwecja nie kończy się na Yohio, który jest... cóż... dość dziwny.
Odpisz
21 maja 2013, 19:19
chłopaki*,idioci.
Odpisz
21 maja 2013, 20:27
@Umpa94: Chłopcy* kretynie
Odpisz
21 maja 2013, 20:54
@kata97: tsaa,16 letni chłopcy
Odpisz
21 maja 2013, 20:58
@Umpa94: Nieee... no oczywiście, według gimbazy 16-latkowie to "chłopaki".
Sprawdź w słowniku języka polskiego wyraz "chłopaki" lub "chłopak", o ile go znajdziesz. Powodzenia.
Odpisz
21 maja 2013, 21:11
@kata97: chłopiec
1. «dziecko płci męskiej»
2. «młodzieniec»
3. «młody mężczyzna będący sympatią dziewczyny»
4. daw. «młody pracownik wykonujący pomocnicze prace»
• chłopięcy, chłopczyński • chłopięco • chłopięcość • chłopczyk, chłopaczek, chłopyszek, chłopyś • chłopaczysko, chłopczysko
i?
Odpisz
21 maja 2013, 21:22
@Umpa94: I właśnie sam udowodniłeś, że miałam rację. NIGDZIE nie było tam wzmianki o twoim "chłopaku". Skończ już się kłócić, skoro wiesz, że nie masz już żadnych argumentów.
Odpisz
21 maja 2013, 21:25
@kata97: nie wszystko musi być w słowniku.chłopak jest często uzywanym słowem.podobnie jest z uzytym przez ciebie slowem 'gimbus'-w slowniku figuruje jako autobus dowożący dzieci do gimnazjum,a tak naprawde teraz praktycznie wszyscy uzywaja tego jako obelgi.
Odpisz
Edytowano - 21 maja 2013, 16:46
W szwecji jest dziewczyna?
Czy mi się tylko tak wydaje?
I co ma to jedzenie obok do tej sytułacji?
Odpisz
21 maja 2013, 22:14
@kolkav5: właśnie to nie dziewczyna D:
Odpisz
16 lipca 2013, 23:44
@kolkav5: chodzi o to co jedzą.
Odpisz
21 maja 2013, 16:15
byłem w szwecji i nowegii na majówkę i tak naprawdę jest tam normalnie
Odpisz
21 maja 2013, 13:27
chłopcy a nie chłopacy!
Odpisz
21 maja 2013, 12:12
***ista broda.
Odpisz
18 maja 2013, 14:40
Że co?
Szwedzkie to 16-letni facet?
Kurde bez tej dopiski dałbym się nabrać, szczególnie dlatego że preferuje wygląd lolitek.
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2013, 16:57
aha.. pozdro XD w sumie, nie ma sie czemu dziwić, norwedzy to potomkowie wikingów ;P
a szwecja.. jak to szwecja. Ikea.
Odpisz