memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
22 stycznia 2014, 19:33
tak lepiej i jeszcze tylko dupe sobie wysmaruj tym petem
Odpisz
28 stycznia 2011, 15:56
brak czarnej szminki xDD
9 stycznia 2012, 18:59
@Karina105: jakos trzeba sobie radzić...
17 czerwca 2011, 19:38
Ja zatykam nos gdy ktoś koło mnie pali 5/5
4 czerwca 2011, 14:37
Fuu... To jest odrażające 3/5
8 maja 2011, 19:55
@Axsus: Zoofil!?
2 stycznia 2011, 17:17
5/5
4 grudnia 2010, 11:38
zal
10 listopada 2010, 16:20
popieram kociaczek ;* ładny Avatar jestem kociarzem
10 listopada 2010, 15:35
kociaczek masz racje
3 listopada 2010, 18:47
Dla tego nienawidzę papierosów popieram kampanię. 5/5
3 listopada 2010, 07:35
potem taką pocałować... niby przyjemność !@#
23 października 2010, 18:24
BUE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUE BUE BUE
20 października 2010, 20:23
ta i pewnie 90% ludzi którzy dali 1 lub dwa to nałogowcy którzy nie mogą się pogodzić z tym że papierosy są złe
19 października 2010, 21:10
1
19 października 2010, 16:13
Dobra kampania ale brzydka 1/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2014, 19:33
tak lepiej i jeszcze tylko dupe sobie wysmaruj tym petem
Odpisz
28 stycznia 2011, 15:56
brak czarnej szminki xDD
Odpisz
9 stycznia 2012, 18:59
@Karina105: jakos trzeba sobie radzić...
Odpisz
17 czerwca 2011, 19:38
Ja zatykam nos gdy ktoś koło mnie pali
5/5
Odpisz
4 czerwca 2011, 14:37
Fuu...
To jest odrażające 3/5
Odpisz
8 maja 2011, 19:55
@Axsus: Zoofil!?
Odpisz
2 stycznia 2011, 17:17
5/5
Odpisz
4 grudnia 2010, 11:38
zal
Odpisz
10 listopada 2010, 16:20
popieram kociaczek ;* ładny Avatar jestem kociarzem
Odpisz
10 listopada 2010, 15:35
kociaczek masz racje
Odpisz
3 listopada 2010, 18:47
Dla tego nienawidzę papierosów popieram kampanię. 5/5
Odpisz
3 listopada 2010, 07:35
potem taką pocałować... niby przyjemność !@#
Odpisz
23 października 2010, 18:24
BUE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUE BUE BUE
Odpisz
20 października 2010, 20:23
ta i pewnie 90% ludzi którzy dali 1 lub dwa to nałogowcy którzy nie mogą się pogodzić z tym że papierosy są złe
Odpisz
19 października 2010, 21:10
1
Odpisz
19 października 2010, 16:13
Dobra kampania ale brzydka 1/5
Odpisz