Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Rel
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2018, 22:00
Kiedyś moi rodzice byli jego fanami, ale na ostatnim koncercie przechodząc ze sceny do samochodu, idąc tuż obok dziesiątek fanów nawet się na nich nie obejrzał. A jego żona nawet zasłoniła twarz.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 23:20
@albatrosia: Bo człowiek nie może być wymęczony pracą i chcieć spokoju.
Odpisz
10 sierpnia 2018, 10:11
@VanQuisch: Pisałam o moich rodzicach, mama powiedziała dosłownie ,,gdyby się chociaż obejrzał, to byłoby inaczej a nie zachowuje się jak prezydent".
Odpisz
6 sierpnia 2018, 22:41
a koreańczycy?
Odpisz
23 lipca 2018, 11:48
no w sumie ktos bedzie mógł byc lepszy, nawet jeśli ty wymyslisz
Odpisz
23 lipca 2018, 11:50
No chyba, że dwunastolatki będą się jarać słysząc twoją muzykę. (chodzi o sławomira.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2018, 12:35
zawsze kończy nawias jak go zaczniesz (to naprawdę denerwujące.
Odpisz
23 lipca 2018, 12:40
@Rozyv: Przepraszam, zapomniałem.
Odpisz
6 sierpnia 2018, 07:45
raczej czterdziestolatki
Odpisz
6 sierpnia 2018, 11:13
@esterin: nie tylko. U mnie wszystkie dziewczynki z podstawówki skakały jak poje**ne gdy z radia poleciała ta piosenka.
Ach jak dobrze że to był ostatni rok w gimnazjum i idę do technikum bo już tych wisków autyzmu wytrzymać nie mogłem
Odpisz
6 sierpnia 2018, 05:19
Nowy gatunek? Czyli jeszcze bardziej denne disco z pola?
Odpisz
6 sierpnia 2018, 07:44
@Preston1996: nowego disco polo już nic nie przebije
Odpisz
23 lipca 2018, 14:40
Gdyby była twarz Sławomira, wszystko byłoby jasne. Dałbym 4.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 21:47
@Grzechoooo: dziękuję za wstawienie twarzy Sławomira. Dałbym kciuka w górę.
Odpisz
5 sierpnia 2018, 21:27
Odpisz
5 sierpnia 2018, 21:19
To jego cholerne hard-polo.
Odpisz
Edytowano - 23 lipca 2018, 11:53
Kiedy zaczynacie tworzyć muzykę metalową od podstaw a po jakimś czasie inny zespół nadaje sobie nazwę Metallica.
PS.: lubię oba te zespoły
Odpisz