Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Żartownisie
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Równi i równiejsi
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lipca 2014, 15:36
Może nie jestem za**bisty w nauce, ale ja odrabiam lekcje w sobotę lub piątek...Problem w tym, że rzadko to robię xD
Odpisz
19 maja 2013, 14:10
wniosek jest prosty: odrabiaj w sobotę
Odpisz
19 maja 2013, 14:40
@darcus: Jest też opcjonalne wyjście: nie odrabiaj w ogóle ;>
Odpisz
19 maja 2013, 15:26
@darcus: Się nie da.
Odpisz
19 maja 2013, 16:25
@Piotr99: Da się tak. Ja nigdy nie robię w domu i zawsze mam zrobione zadanie. A jeśli chodzi o zdjęcie to ta świadomość następnego dnia jest najgorsza.
Odpisz
19 maja 2013, 17:04
@Przemekb88: Odpisałem do Darcusa, chodziło mi o to, że nie da się odrabiać w sobotę.
Odpisz
20 maja 2013, 12:02
@matigrzegorz: jeśli wolisz do końca życia siedzieć w szkole...
Odpisz
20 marca 2014, 08:07
@darcus: Zostal jeszcze piatek,i masz spokoj
Odpisz
7 marca 2014, 15:04
prawda
Odpisz
19 maja 2013, 17:50
Ahhh cóż za rozwinięty problem egzystencjalny.
Odpisz
19 maja 2013, 16:17
też mam ten problem :c
Odpisz
19 maja 2013, 15:08
Filozof
Odpisz