Czemu mam wrażenie, że przeżyłem ich już kilkanaście?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Lekko nie będzie
Mało znany szczegół
To musiało być męczące
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 lipca 2018, 06:58
W pracy jestem wtedy :(
Odpisz
28 maja 2019, 17:04
@EWIPS: Nie masz w pracy okien?
Odpisz
28 maja 2019, 18:24
To było w zeszłym rokuXD i nie mam
Odpisz
7 czerwca 2020, 23:58
@EWIPS: A, to sorki, nie spojrzałem na datę. Głupio tak odpisywać rok później.
Odpisz
8 czerwca 2020, 00:04
Spójrz na to z innej strony, znamy się już od dwóch lat
Odpisz
19 grudnia 2023, 10:43
@EWIPS: dziwnie tak odpisywać po czasie
Odpisz
8 stycznia 2022, 13:13
Wyjrzałem o tej porze i były tylko chmury :(
Odpisz
31 lipca 2018, 23:28
widziałeś go ponieważ kilka razy był niepełny teraz będzie pełny
Odpisz
25 lipca 2018, 21:09
To co? Biblijny koniec świata?
Odpisz
25 lipca 2018, 22:30
@VanQuisch: Tak jak Pan Jezus powiedział
Odpisz
26 lipca 2018, 08:43
@MrChleb48: W Biblii serio jest powiedziane, że po bodajże 10 krwawych księżycach nastąpi koniec świata. Problem w tym, że to już jest ponad dziesiąty.
Odpisz
26 lipca 2018, 10:24
@VanQuisch: w Biblii pisano wiele zabobonów
Odpisz
26 lipca 2018, 14:38
@VanQuisch: Jeśli to prawda to mamy tak trochę przeje**ne.
Odpisz
26 lipca 2018, 22:16
@Rafken593: trochę spóźnia się ten koniec :(
Odpisz
27 lipca 2018, 00:17
@AurelionSol: a może koniec zwiastuje łamanie konstytucji w Polsce?
Odpisz
28 lipca 2018, 00:07
@hubert1204t: A może w konstytucji jest zapisany koniec świata?
Odpisz
28 lipca 2018, 12:36
@VanQuisch: Taki ch*j,końca świata nie ma.
Odpisz
28 lipca 2018, 19:22
@Rafken593: a mogło być tak pięknie
Odpisz
24 lipca 2018, 08:31
Oh, myślałem że krwawy księżyc to tylko w terrari...
Odpisz
24 lipca 2018, 22:30
Ulepszone sebki będą po ulicy latać..
Też tak myślałem
Odpisz
25 lipca 2018, 21:16
@cotthlette: Kisnę
Odpisz
25 lipca 2018, 23:13
W 7 days to die też jest taki księżyc
Odpisz
25 lipca 2018, 23:33
W zeldzie też jest. Wtedy wszystkie potwory się respawnują.
...
Kaczyński odzyska brata.
Odpisz
26 lipca 2018, 00:29
dobrze że nie solar eclipse
Odpisz
27 lipca 2018, 10:30
to kiedy frost moon?
Odpisz
27 lipca 2018, 10:32
@JelonAI: po pumpkin moon
Odpisz
25 lipca 2018, 22:26
Terraria memories comes back
Odpisz
25 lipca 2018, 22:47
@arenak1111: watchout for clowns
Odpisz
25 lipca 2018, 23:03
@arenak1111: and make a (trucking) bunker under house
Odpisz
26 lipca 2018, 08:53
@PapcioStrefa: justterrariathings
Odpisz
26 lipca 2018, 22:45
@PapcioStrefa: 500x wood platform i jedziemy z kopaniem
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2018, 10:25
@arenak1111: #copperirongold_team
Odpisz
26 lipca 2018, 13:33
W moje urodziny😎
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 17:52
@maksio254: Protip: na jeji NIE używać emotek.
Odpisz
27 lipca 2018, 00:52
@mrauczur: wiem ale poniosło mnie przepraszam
Odpisz
27 lipca 2018, 07:08
@maksio254: Wybaczenie udzielone.
Odpisz
25 lipca 2018, 22:18
Halo,halo coś nie tak przecie zanim się przeprowadziłem czyli z 4 lata temu też mówili o tym księżycu
Odpisz
25 lipca 2018, 23:09
Zaćmienia księżyca występują co około 4 lata, natomiast te jest najdłuższe od wielu lat i następne tak długie w 2123. Poprostu źle sformułowanie w memia.
Odpisz
26 lipca 2018, 19:48
@Shay_Cormac: Jeszcze innaczej.
Zaćmienia księżyca występują nawet kilka razy w miesiącu. Kwestia po prostu tego że nie zawsze jest wtedy pełnia albo np jest niepełne.
Odpisz
26 lipca 2018, 00:20
Jestem w tedy w pracy......
Zajebiście.....
Opowiedzcie mi, jak było :/
Odpisz
26 lipca 2018, 03:08
@Mikrus19: wtedy*
Odpisz
26 lipca 2018, 03:42
@Mikrus19: nż?
Odpisz
26 lipca 2018, 04:21
@Mikrus19: okien nie macie w pracy?
Odpisz
26 lipca 2018, 08:36
Może pracuje w kopalni węgla :V
Odpisz
26 lipca 2018, 10:41
W pracy nie mam możliwości odejścia nawet na minutę od swojego stanowiska.
Odpisz
26 lipca 2018, 12:58
@Mikrus19: to chyba gówniana praca
Odpisz
26 lipca 2018, 13:39
Naprowadzę Cię trochę.
Nie raz miałeś kontakt z osobą na tym stanowisku, np. podczas wycieczek szkolnych....
Odpisz
26 lipca 2018, 14:30
@Mikrus19: pracownik mcdonalda?
Odpisz
26 lipca 2018, 17:32
@Mikrus19: Szczerze Ci współczuję.
Odpisz
26 lipca 2018, 17:31
Ej w sensie jutro czy dzisiaj?
Odpisz
24 lipca 2018, 09:39
Akurat będę na koloniach...Nie zapomnijcie o mnie ! :(
Odpisz
25 lipca 2018, 21:15
Na koloniach jesteś zamknięta w baraku bez okien?
Odpisz
26 lipca 2018, 13:22
@trampkowiczka: Nie mam internetu tylko przy recepcji dzbanie
Odpisz
26 lipca 2018, 13:42
Po co internet do oglądania zaćmienia księżyca?
Odpisz
26 lipca 2018, 13:58
@trampkowiczka: Pewnie do tego samego do czego jest potrzebny telefon na koncertach, żeby nawet nie widzieć kto gra i co gra, ale byleby było na snapie czy insta :v
Odpisz
26 lipca 2018, 16:19
@trampkowiczka: Kochanie przypomniałeś mi że dzisiaj to będzie <3 Na was zawsze można polegać <3
Odpisz
26 lipca 2018, 16:48
DNIA 27 LIPCA
Odpisz
26 lipca 2018, 07:16
Who would win:
>one of the biggest super cool red moon
>one cloudy boi
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 11:17
@sliwak2001: Gdzie ty widzisz chmury w nocy?
Odpisz
26 lipca 2018, 11:20
@PanSowa12: Ty tak serio?
Odpisz
26 lipca 2018, 11:24
@CeeKay: ?
Odpisz
26 lipca 2018, 11:49
@PanSowa12: Chmury ch*j obchodzi która jest godzina. po prostu jest za ciemno by je łatwo dostrzec.
Odpisz
26 lipca 2018, 11:51
@CeeKay: tak to jest na serio
Odpisz
26 lipca 2018, 15:32
@mrauczur: O nie, nie znałem oczywistej rzeczy
Odpisz
26 lipca 2018, 00:19
krew można tkać :V
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2018, 01:15
@rypka_plum: Magowie wody! Przesuńmy księżyc!
Ty.. Albo go zniknijmy. Jaki to Generał.. WRÓĆ! Admirał! Jaki to Wdmirał Oarodu Ognia go chyba sciemnił?
Odpisz
26 lipca 2018, 07:31
@AnimeNekoGirl: na początku był generałem chyba a później go mianowano admirałem a nazywał się Zao
Odpisz
26 lipca 2018, 15:05
@Ktos_: O właśnie! Zao!
Odpisz
26 lipca 2018, 14:38
można to jakoś przesunąć? małe dzieci wtedy śpią
xD
Odpisz
26 lipca 2018, 09:17
69 będzie zadowolony
Odpisz
26 lipca 2018, 11:52
@Deiigloo: Kill u selw
Odpisz
26 lipca 2018, 21:45
@WebsTer230: dlaczego
Odpisz