Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2018, 16:05
Stało mi sie tak podczas włączenia Osu
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:25
@PanSowa12: Jaki nick?
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:48
@PanSowa12: ile pp?
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2018, 18:51
@matix044: Czy to takie ważne?
A mój nick to Pan Sowa
Jestem na poziomie jakiś 3 gwiazdek więc wiesz
Odpisz
2 sierpnia 2018, 20:31
@matix044: Zagrajmy
Odpisz
2 sierpnia 2018, 21:59
@PanSowa12: kazdy przez to przechodził, ale pytałem o pp bo pp mniej więcej określa na jakim poziomie gry jesteś
ja już mam 600pp i gram 5-gwiazdkowe
Odpisz
2 sierpnia 2018, 22:00
@matix044: Powiem ci jutro
Odpisz
2 sierpnia 2018, 22:12
@PanSowa12: okk
Odpisz
3 sierpnia 2018, 00:38
@matix044: 1019 i 5-6
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2018, 22:51
@matix044: Ok mam 50 pp
Niby mało ale zawsze coś
Odpisz
8 sierpnia 2018, 00:28
@PanSowa12: Co dziwne w 5 dni wbiłem 150 pp
Odpisz
8 sierpnia 2018, 12:25
Na czym grasz?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:11
@PanSowa12: Tablet
Odpisz
9 sierpnia 2018, 10:15
A jaki? Bo ja mam h420
Odpisz
9 sierpnia 2018, 11:56
@matix044: Huion 1080 plus
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2018, 11:58
Ja mam tylko myszkę od bloody
Ile taki tablet kosztuje?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 15:10
@PanSowa12: 300 zl
Odpisz
9 sierpnia 2018, 17:47
@PanSowa12: To zagramy razem dzisiaj?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 18:09
@PanSowa12: h420 kosztuje od 80 zł wzwyż
Odpisz
9 sierpnia 2018, 18:09
@matix044: Matiz gramy
Odpisz
9 sierpnia 2018, 18:18
Nick?
Odpisz
9 sierpnia 2018, 18:26
@matix044: _Xed
Odpisz
24 lipca 2018, 15:21
Czemu na obrazku jest tylko rozmazana publiczność?
Odpisz
24 lipca 2018, 15:22
@Szortek: tez sie nad tym zastanawiam
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:37
@Szortek: był focus ustawiony na johna
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:48
@Asasyn07: Jakiego Johna? I can't see any John here.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:56
@Szortek: johna cena
Odpisz
2 sierpnia 2018, 22:07
@Asasyn07: nie ma go tam...
Odpisz
3 sierpnia 2018, 06:00
@NyanKun: nie wiem kruci, na tego typa jest focus, pasi?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 13:15
@Asasyn07: jakiego typa jak to jest zdj tylko widowni
Odpisz
3 sierpnia 2018, 13:34
@NyanKun: on jest w widowni? ahhhaaaaa
Odpisz
3 sierpnia 2018, 18:17
@Asasyn07: kto jest w widowni?
Odpisz
3 sierpnia 2018, 19:39
@NyanKun: on
Odpisz
4 sierpnia 2018, 15:02
@Asasyn07: jaki on tam jest wielu mezczyzn na widowni
Odpisz
4 sierpnia 2018, 16:23
@NyanKun: no ten tego
Odpisz
3 sierpnia 2018, 01:23
kiedyś słuchałam piosenki, ale zaczęłam sobie podśpiewywać, wtedy modną piosenkę "Bad Romance" od Lady Gagi, po czym włączyła się ta piosenka
Odpisz
3 sierpnia 2018, 01:24
@CuteKitty: szkoda, że jak mówię: "chciałabym więcej pieniędzy na konto", to jakoś się nie pojawiają znikąd, jak ta piosenka..
Odpisz
3 sierpnia 2018, 01:00
Przy mojej playliście wynoszącej 5000 utworów, takie przypadki mnie przerażają.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 20:40
Ja sobie raz jakąś nuciłem w drodze do żabki i w żabce jak wszedłem to akurat w radiu leciała
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:39
ja kiedyś przez godzinę szukałem piosenki i za coś nie mogłem jej znaleźć. kiedy już się poddałem i słuchałem sobie muzyki na yt nagle włączyła się ta którą szukałem.
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:30
Ja raz jechałem na rowerze do CH i akurat leciało w moich słuchawkach Hey Brother od Avicii, wchodzę do galerii a z radia też leci Hey Brother
Odpisz
2 sierpnia 2018, 18:15
Lepiej
W radiu czekałem na jakiś taki mocny rockowo utwór to z telefonu odpaliłem Come as you are. Jak się skończyło to w radiu się akurat zaczynało
Ciekawe
Odpisz
24 lipca 2018, 16:12
Chyba było
Odpisz
24 lipca 2018, 16:08
Mam w swojej playliście pewną piosenkę i jej 2 remixy. Playlista liczy jakieś 400 utworów. Ostatnio wspomniane 3 utwory odtworzyły się jeden po drugim, podczas słuchania "Wszystkie losowo"
Całkiem ciekawy zbieg okoliczności, nie powiem
Odpisz
24 lipca 2018, 15:23
mi kiedyś za każdym razem jak wracałem do domu włączał się "Eminem - Without Me" i słyszałem cały czas "guess who's back... guess who's back... guess who's back..."
Odpisz