Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2022, 13:37
ale minecraft powstał w 2010...
Odpisz
14 maja 2022, 03:34
ok
Odpisz
30 lipca 2018, 09:14
Fortnite to gówno, które stało się kolejnym clickbaitowym, jeszcze większym gównem. Cieszę się, że Fortnajt umiera, niech gówno pozostanie w kanałach
Odpisz
1 września 2021, 13:40
@Zann123: fortnite zły bo ja go nie lubie, ej ale jak to w niego grasz przecież ja mówię że to gówno to dlaczego grasz
Odpisz
5 stycznia 2020, 20:06
ja dorastałem na gta vice city i jakichś need for speedach
Odpisz
27 lipca 2018, 22:34
pytanko
Jaka seria z minecrafta zachęciła was do grania w niego ?
ja osobiście polubiłem minecrafta po obejrzeniu minecraft zombieland sezon 1
Odpisz
27 lipca 2018, 23:30
@OrtograficznyPies: legenda polskiego minecrafta JayJayJoker
Odpisz
27 lipca 2018, 23:51
@OrtograficznyPies: jjoker oczywiście i 1 sezon pingwinpack a tak pobocznie to mogę wymienić legende notch która swego czasu bardzo mi się podobała.
Odpisz
28 lipca 2018, 17:25
@OrtograficznyPies: Kuzyn, który grał i mi pokazał
Odpisz
29 lipca 2018, 09:05
@OrtograficznyPies: jeja zdjecia z galerii w 2k12 kazdy wstawial swoje budowle i ogarnalem ze to minecraft wiec zaczalem grac
Odpisz
29 lipca 2018, 09:12
@OrtograficznyPies: Kolega serdeczny na świetlicy mi pokazał
Odpisz
29 lipca 2018, 19:01
@OrtograficznyPies: Skąd pobrać minecrafta bezpiecznie? :/
Odpisz
29 lipca 2018, 20:54
Microsoft ;)
Odpisz
29 lipca 2018, 21:09
Moi koledzy używają crystal launcher
Odpisz
29 lipca 2018, 21:33
@FirankaMipinska: ja też crystal launcher ewentualnie sklauncher ale bardziej polecam crystal. wiecej możliwości.
Odpisz
30 lipca 2018, 18:22
jeśli chcesz darmowy to polecam shiginima launcher inaczej keinet albo kup ja mam kupiony i jest legitnie
Odpisz
31 lipca 2018, 22:47
@OrtograficznyPies: NoLife9 bodajże
Odpisz
8 grudnia 2018, 21:47
@OrtograficznyPies: u mnie jest to
xBlacky pl zajebisty koleś polecam zobaczyć
Odpisz
Edytowano - 23 grudnia 2018, 22:00
@OrtograficznyPies: roxmb a dokładnie jego seria MEA
Odpisz
10 maja 2019, 20:14
@OrtograficznyPies: Ja po oglądaniu przygód z Minecraft JJ Jokera
Odpisz
10 maja 2019, 23:02
@marianx12: polecam crystal launcher są paczki modów czity i można bardzo łatwo samemu se wgrac. Polecam Magda Gessler
Odpisz
Edytowano - 6 listopada 2019, 14:40
@OrtograficznyPies: ja zaczęłam grać, żeby mieć wspólny temat do rozmowy w przyrodnim bratem jak byliśmy mali
Odpisz
2 stycznia 2019, 16:27
Za dziesięć lat Fortnite będzie po lewej, Minikraft'a zapomną a po prawej będzie anime czy co kto tam woli
Odpisz
2 maja 2019, 13:32
@pawelo320: nie możemy wiedzieć co będzie po prawej póki tego nie wydadzą.
Odpisz
13 maja 2019, 20:03
@Internetowymedrzec: Pewnie coś nowego typu
Odpisz
7 kwietnia 2019, 03:36
Pamięta się
Odpisz
24 listopada 2018, 17:59
Grałem trochę w frotnite, nie jest to gra złą,ale nie jest i dobra, jej fandom jest mocno przesadzony, a do tego cholernie toksyczny
Cod o Minecrafta, uważam ze na sporo swojej popularność zasłużył, może nie samym gameplayem, choć sama gra bez narzuconego konkretnego celu w przyjemnym klimacie była bardzo fajna. to uważam że Minecraft zasłużył sobie na popularność możliwościami jakie oferował,a oferował w sumie wszystko, dzięki modą, comand blocką, prywatnymi serwerami z różnymi pluginami itp. w Minecraftcie stworzyć można było wszystko, inne gry, mini gierki, fabułę filmu. tak naprawdę co byś nie wymyśłił, dało się to stworzyć w Minecraft.
Obie gry maja także zdrowo przesadzony hejt, ale zawdzięczały to sobie stadami nieogarniętych dzieciaków.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2018, 12:57
Przecież MC to taka sama moda jak w fortnite, tylko czasy inne. Nie grałem w żadna z tych gier, Ale moda na hejtowanie MC się skończyła to teraz czas na fortnite. Za jakiś czas młodzież będzie mówiła, że fortnite to dobra gra.
Odpisz
28 lipca 2018, 00:48
Ja ciągle gram w Minecrafta a w Fortnite nigdy nie grałem i nie zamierzam.
Odpisz
30 lipca 2018, 09:10
@julianus03: i dobrze
Odpisz
2 sierpnia 2018, 11:47
@julianus03: doceniam cię mądry człowieku
Odpisz
27 lipca 2018, 21:23
w sumie nadal gram w Minecrafta
Odpisz
27 lipca 2018, 22:18
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Dobrze postąpiłeś
Odpisz
28 lipca 2018, 22:49
@patryko1234: *postąpiłaś! :)
Odpisz
29 lipca 2018, 12:23
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Bardzo Dobrze Postąpiłaś
Odpisz
29 lipca 2018, 18:48
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Skąd pobrałeś Minecrafta? Szukam jakiegoś bez wirusów :/
Odpisz
29 lipca 2018, 19:08
Na internecie zobacz xd
Odpisz
29 lipca 2018, 19:22
@patryko1234: Szukałem i większość to wirusy a ja chcę bezpiecznie.
Odpisz
29 lipca 2018, 20:11
Kolega pobrał i wysłał mi plik instalacyjny przez Bluetooth (wiem, wiem jak brzmi ten ,,kolega" ale tak było xd)
Odpisz
29 lipca 2018, 20:26
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: kurde no a taka chętka do pogrania
Odpisz
29 lipca 2018, 20:43
Zobacz na Aptoide z neta pobierz i tam masz nawet undertale możesz pobrać
Odpisz
31 lipca 2018, 13:41
Minecrafta to sie kupuje
Odpisz
27 lipca 2018, 20:16
ja dorastałem na grindowaniu w grach mmo
Odpisz
31 lipca 2018, 12:31
@Dardanelle: szanuje
Odpisz
25 lipca 2018, 11:44
Ja dopiero niedawno zaczęłam grać w minecrafta bo darmowe launchery nie chciały mi działać
Odpisz
25 lipca 2018, 12:15
@Henzej: Zagramy mała?
Odpisz
25 lipca 2018, 12:19
@Hub130602: okej
Odpisz
25 lipca 2018, 12:38
@Henzej: spoko, chyba nadal mam cie na disie, zagrajmy może w następny poniedziałek, albo ogólnie w następnym tygodniu, może nie sobota bo obiecałem stream zrobić z tfa na moim kanale (bawie sie w streamera) więc może nie sobota
Odpisz
25 lipca 2018, 12:52
@Hub130602: ok
Odpisz
25 lipca 2018, 13:02
@Henzej: podryw na minecraft... czemu ja na to nie wpadłem
Odpisz
25 lipca 2018, 13:05
@papkin1: notuj notuj, kiedyś się przyda
Odpisz
25 lipca 2018, 15:03
@Henzej: hej! gracie wspólnie w mc? Załóżmy ekipę "mc jeja" i budujmy domki xD
Odpisz
25 lipca 2018, 15:04
@Rozyv: z dirta
Odpisz
25 lipca 2018, 15:15
a z czego innego?
Odpisz
27 lipca 2018, 19:25
@Rozyv: Też mogę! Jaka wersja, jakieś modyfikacje?
Odpisz
27 lipca 2018, 19:28
@FirankaMipinska: nie mam pojęcia, zbierzemy narazie drużynę
Odpisz
27 lipca 2018, 19:29
@Rozyv: Można się dołączyć?
Odpisz
27 lipca 2018, 19:51
@Rozyv: Dobry den
Odpisz
27 lipca 2018, 19:51
@Rozyv: Chętnie dołączę :V
Odpisz
27 lipca 2018, 19:53
@Rozyv: Może byśmy założyli grupę jakąś na jeja na to?
Odpisz
27 lipca 2018, 19:53
@Rozyv: Mogę dołączyć?
Odpisz
27 lipca 2018, 19:55
@BlackTheMeme: oczywiście!
Odpisz
27 lipca 2018, 19:57
@FirankaMipinska: zaloze, nazwa będzie brzmieć "kwadratowa ekipa"
Odpisz
27 lipca 2018, 19:59
@Rozyv: Daj znać jak założysz, i dzięki za tak szybką odpowiedź ;)
Odpisz
27 lipca 2018, 20:04
@BlackTheMeme: grupa została założona :) kto chce może dołączyć
Odpisz
27 lipca 2018, 20:19
@Rozyv: nie widzę jej na jeja :c
Odpisz
27 lipca 2018, 20:29
@FirankaMipinska: nie wiem dlaczego
Odpisz
27 lipca 2018, 20:56
@Rozyv: też chce
Odpisz
27 lipca 2018, 20:58
@Rozyv: mógłbym się dołączyć?
Odpisz
27 lipca 2018, 22:33
@Rozyv: A dołączę
Odpisz
28 lipca 2018, 13:59
@OrtograficznyPies: dejcie mnie tam
Odpisz
28 lipca 2018, 14:07
@jacekpoz: dołącz do grupy
Odpisz
28 lipca 2018, 21:59
@Rozyv: chętnie pogram
Odpisz
28 lipca 2018, 22:13
@Rozyv: nie ma tam przycisku do dołączania
Odpisz
28 lipca 2018, 23:12
@Rozyv: A nie było kiedyś czegoś takiego?
Pamiętam że dołączałem na discorda tej grupy i w końcu ślad po niej zaginął...
Odpisz
28 lipca 2018, 23:41
@MasloJestPyszne: niestety tak jest, jeżeli nie będzie nikogo kto stworzy dobry serwer grupa upadnie, a ja nie jestem specjalistą od tych rzeczy :(
Odpisz
28 lipca 2018, 23:53
@Rozyv: Ja próbowałem zakładać darmowy serwer na athernos.me ale nie polecam bo trzeba długo czekać i świat jest niestabilny
Odpisz
28 lipca 2018, 23:56
@Rozyv: Więc proponuję składkę co miesiąc na jakiś porządny serwer. Myślę że składka 2zł od każdego gracza powinna wystarczyć
Odpisz
29 lipca 2018, 00:33
@MasloJestPyszne: Może Hamachi?
Odpisz
29 lipca 2018, 00:39
@BlackTheMeme: Hamachi tylko 5 slotów za więcej trzeba zapłacić
Odpisz
29 lipca 2018, 01:11
@Rozyv: jutro dołączę
Odpisz
29 lipca 2018, 09:28
@MasloJestPyszne: Ja mam serwer Terrafirmacraft na vpsie
Odpisz
29 lipca 2018, 10:08
@MasloJestPyszne: Może maxcraft?
Odpisz
29 lipca 2018, 10:36
@MasloJestPyszne: ja na athernos gram normalnie z kolegą i na razie jest git. Ale faktycznie za każdym razem trzeba czekać.
Odpisz
29 lipca 2018, 11:00
@Rozyv: Tak, ale przecież planujesz na serwerze więcej osób niż dwie, prawda?
Odpisz
29 lipca 2018, 11:02
@Rozyv: Miałem serwer na aternos z około 5 graczy. Co tydzień około były cofki Save.
Odpisz
29 lipca 2018, 11:03
@Rozyv: I automatycznie się wyłącza jak nikt nie gra więc musiałby być ktoś 24/7
Odpisz
29 lipca 2018, 11:10
@Rozyv: I czasami athernos zamyka serwer bez żadnego powodu. Moim zdaniem lepiej było by zainwestować w coś lepszego. Athernos nadaje się do grania z grupką znajomych na umówioną godzinę a tu uzbierała się grupa około 20 jejowiczów a niektórzy chcieliby grać w nocy a niektórzy w dzień
Odpisz
29 lipca 2018, 12:51
@MasloJestPyszne: Jeśli mogę to też sie dołączę, a z pączek jeśli by ktoś chciał to proponuję Realm Of Mianite
Odpisz
29 lipca 2018, 13:10
@MasloJestPyszne: No to może jakiś inny hosting?
Odpisz
29 lipca 2018, 14:36
@BlackTheMeme: No tylko że ja sam na tym się nie znam :/
Odpisz
29 lipca 2018, 20:30
@MasloJestPyszne: No ja do soboty jestem na wakacjach, więc nie będę mógł bardzo pomagać
Odpisz
29 lipca 2018, 20:32
@BlackTheMeme: moje doświadczenie to host na maxcraft. Jednak to było 10 lat temu...
Odpisz
29 lipca 2018, 21:41
@BlackTheMeme: ja mogę coś ogarnąć
Odpisz
29 lipca 2018, 22:34
@Zsialkowany: było by mi, chyba mogę mówić w imieniu naszej skromnej grupy, było by nam niezmiernie miło ;)
Odpisz
29 lipca 2018, 10:02
Pie**olone dzieci ku*wa
Odpisz
29 lipca 2018, 09:03
20 letnie przegrywy vs 10 letnie przegrywy
Odpisz