Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2017, 21:03

hehe

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 16 maja 2013, 18:21

dobry snajper jest w drużynie 3 osobowej:
1.snajper - sztrzela do celu
2.spooter - śiedzi z dalmierzem i mówi jak daleko jest cel żeby snajper wiedział jak wysoko nad przeciwnikiem ma celować (lub ustawić zeroing na odpowiedni dystans)
3.typ z karabinem - ubezpiecza tyły (i boki) (może także ubezpieczać tyły)

Avatar SidNorth

16 maja 2013, 18:55

@bylejakbylegdzie: W prawdziwym zyciu tak jest,ale w ram wszyscy maja wyj***ne :P...Tak jak teraz gram w War Thunder,ludzie lataja bombowcami aolaja o oslone a wszyscy maja wy***ne,i bombowce koncza w strzepach na ziemi.Tak samo w tej gierce.A poza tym,dobry snajper po pierwszym strzale zmienia miejsce i idzie do innej lokacji.I przede wszystkim - nigdy sie nie grupuje w jednym miejscu - jeden granat i sayonara!

Avatar Filipo100

16 maja 2013, 20:23

@SidNorth: Ja sobie ostatnio kupiłem cod: Black Ops i nie wiem jak można w jednym miejscu siedzieć ja grałem sniperem to cały czas pistolecikiem zabijałem a jak ktoś był daleko to brałem sniperke ale może to tylko ja jestem taki na przekór mojej klasie w grze :D

Avatar SidNorth

16 maja 2013, 22:41

@Filipo100: W grach kazdy robi to co lubi :)...Ja kiedys dla zabawy jak tylko moglem to uzywalem pistoletu w Call of Duty 3 :)

Avatar Arald98

21 października 2014, 15:34

@SidNorth: Pamiętam to, jak dobrze mi szło, jak z pistoletem oczyszczałem mape...

Avatar Maszterek583

30 listopada 2016, 13:47

@Arald98: ja mam BO 2

Avatar Geometeor

29 marca 2014, 13:40

Hmm ale ja mam TEI (Troll-Epicki informator) który wydaje dzwięk gdy wróg się zbliża

Avatar justyna2489

1 czerwca 2013, 13:03

ja nie wiem, co to za gra i nie chcę wiedzieć

Avatar Maks2603

28 lutego 2014, 18:51

@justyna2489: To po jakiego piszesz komentarz?

Avatar Serphis

16 maja 2013, 19:48

Co to za gra?

Avatar malaho2000

16 maja 2013, 21:44

@Serphis: Call of duty chyba mw2

Avatar Serphis

17 maja 2013, 20:36

@malaho2000: Dzięki :D

Avatar malpiatka

16 maja 2013, 19:50

To jest tak. Kampisz sie i walisz deda, jak cię nie wdział siedzisz dalej, jeżeli widział lub jest Death Camera zmieniamy miejsce. Bynajmiej ja w armyrage, 4 dedy zmiana miejsca

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Fergus

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dobrze czasem się oderwać

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka