Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Fergus
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Dobrze czasem się oderwać
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lutego 2017, 21:03
hehe
Odpisz
Edytowano - 16 maja 2013, 18:21
dobry snajper jest w drużynie 3 osobowej:
1.snajper - sztrzela do celu
2.spooter - śiedzi z dalmierzem i mówi jak daleko jest cel żeby snajper wiedział jak wysoko nad przeciwnikiem ma celować (lub ustawić zeroing na odpowiedni dystans)
3.typ z karabinem - ubezpiecza tyły (i boki) (może także ubezpieczać tyły)
Odpisz
16 maja 2013, 18:55
@bylejakbylegdzie: W prawdziwym zyciu tak jest,ale w ram wszyscy maja wyj***ne :P...Tak jak teraz gram w War Thunder,ludzie lataja bombowcami aolaja o oslone a wszyscy maja wy***ne,i bombowce koncza w strzepach na ziemi.Tak samo w tej gierce.A poza tym,dobry snajper po pierwszym strzale zmienia miejsce i idzie do innej lokacji.I przede wszystkim - nigdy sie nie grupuje w jednym miejscu - jeden granat i sayonara!
Odpisz
16 maja 2013, 20:23
@SidNorth: Ja sobie ostatnio kupiłem cod: Black Ops i nie wiem jak można w jednym miejscu siedzieć ja grałem sniperem to cały czas pistolecikiem zabijałem a jak ktoś był daleko to brałem sniperke ale może to tylko ja jestem taki na przekór mojej klasie w grze :D
Odpisz
16 maja 2013, 22:41
@Filipo100: W grach kazdy robi to co lubi :)...Ja kiedys dla zabawy jak tylko moglem to uzywalem pistoletu w Call of Duty 3 :)
Odpisz
21 października 2014, 15:34
@SidNorth: Pamiętam to, jak dobrze mi szło, jak z pistoletem oczyszczałem mape...
Odpisz
30 listopada 2016, 13:47
@Arald98: ja mam BO 2
Odpisz
29 marca 2014, 13:40
Hmm ale ja mam TEI (Troll-Epicki informator) który wydaje dzwięk gdy wróg się zbliża
Odpisz
1 czerwca 2013, 13:03
ja nie wiem, co to za gra i nie chcę wiedzieć
Odpisz
28 lutego 2014, 18:51
@justyna2489: To po jakiego piszesz komentarz?
Odpisz
16 maja 2013, 19:48
Co to za gra?
Odpisz
16 maja 2013, 21:44
@Serphis: Call of duty chyba mw2
Odpisz
17 maja 2013, 20:36
@malaho2000: Dzięki :D
Odpisz
16 maja 2013, 19:50
To jest tak. Kampisz sie i walisz deda, jak cię nie wdział siedzisz dalej, jeżeli widział lub jest Death Camera zmieniamy miejsce. Bynajmiej ja w armyrage, 4 dedy zmiana miejsca
Odpisz