Ale jak to przesadziłem z modami?! Jaki psycholog?!?!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Cóż za brak szacunku
To by wystarczyło
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pilne
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 kwietnia 2021, 00:12
Co ta za gra ? Nwm czemu przez chwilę pomyślałem że to Garys mod
Odpisz
14 lipca 2022, 15:25
@Jadeja: Niżej pisali
Odpisz
5 czerwca 2020, 23:34
Nie mam pojęcia dlaczego ale minimapa wydaje mi się że jest w Wiedźmina, nie wiem którego ale z Wiedźmina.
Odpisz
28 sierpnia 2018, 22:24
Czy tam jest Spongebob?
Odpisz
27 sierpnia 2019, 23:22
tak
Odpisz
19 lutego 2019, 22:20
Całkiem spoko...
Odpisz
10 sierpnia 2018, 21:37
nie żałuj miecza, pamiętaj ogry mają warstwy
Odpisz
10 sierpnia 2018, 19:44
To do tego istnieją mody??
Odpisz
29 lipca 2018, 22:15
Co to za gra?
Odpisz
29 lipca 2018, 22:40
@patryko1234: to chyba zelda
Odpisz
29 lipca 2018, 22:59
@patryko1234: the legend of zelda breath of the wild
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 23:18
@KuabsterV2: zelda minecraft total Shrek tomek train spongebob wild of the music Thomas the dank engine breath
Odpisz
29 lipca 2018, 23:41
Zapomniałeś że był tam również Buzz Astral
Odpisz
30 lipca 2018, 13:12
i miecz Kratosa!
Odpisz
30 lipca 2018, 08:54
brakuje trybu battle royale
Odpisz
30 lipca 2018, 03:04
Daj modpaka xd.
Odpisz
30 lipca 2018, 00:35
Jak by tak połączyć wszystkie gry :D
Odpisz
29 lipca 2018, 23:41
mody do botw zawsze spoko zwłaszcza tak poje**ne jak te
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 23:33
Nie wiem co tu napisać, wstawię po prostu obrazek z internetu, pokazujący moją minę w tym momencie.
Edit: Ah, no tak \____________________/
Edit2: Ouch, czyli już koniec?
Odpisz
30 lipca 2018, 01:31
@Nazwy_nie_znaleziono_: cringe
Odpisz
30 lipca 2018, 03:18
@Nazwy_nie_znaleziono_: jak nie wiesz co napisać to najlepiej nic nie pisz...
Odpisz
30 lipca 2018, 09:35
@CrazzyMonte: Wiem jak działa jeja. Aktualnie chcę pozbierać czerwone. Po prostu aż mi się robi ciepło na serduszku.
Odpisz
31 lipca 2018, 19:32
@Nazwy_nie_znaleziono_:
Odpisz
14 lipca 2022, 15:26
@Nazwy_nie_znaleziono_:
Odpisz
29 lipca 2018, 23:32
AAAAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAA MISTRZOSTWO
Odpisz
29 lipca 2018, 22:53
To jest tak dobre że nawet nie mam na to reaction mema w swoim katalogu
Odpisz
29 lipca 2018, 21:28
Co to za muzyka?
Odpisz
29 lipca 2018, 21:39
@Ingvar: Thomas the dank engine.
Odpisz