A ja dzisiaj jadłam hawajską, bo mi przez pomyłkę w pizzeri dali zamiast prosciutto. W sumie nie było aż tak źle, ale pewnie to, że zwrócili mi za nią hajsy w tym pomogło :)
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i ch*jowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.
Komentarze
Odśwież25 lipca 2018, 15:48
Ale pizza z ananasem jest dobra \____/
Odpisz
25 lipca 2018, 15:51
@Jasnowidz: Nie jest zła
Odpisz
25 lipca 2018, 19:20
@Jasnowidz: uwielbiam hawajską
Odpisz
25 lipca 2018, 21:03
@Jasnowidz: każda pizza jest dobra. Oprócz brokułowej. Fuj.
Odpisz
28 lipca 2018, 21:47
@Jasnowidz: Co nie? ja tam kocham ananas na pizzy!
Odpisz
28 lipca 2018, 22:21
@FairyTail: szanuje za Avatar i nick :)
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2018, 23:39
@Pieselek12: Fairy Tail=One Piece tylko gorszy kilka razy
Odpisz
29 lipca 2018, 04:18
@zurek1: Fairy Tail obejrzałem i jest zajebisty, one piece nie zachęcił mnie nawet żeby obejrzeć pierwszy odcinek
Odpisz
29 lipca 2018, 19:27
@zurek1: nie
Odpisz
29 lipca 2018, 19:28
@Charlie777: Piona ;)
Odpisz
1 sierpnia 2018, 17:24
@Charlie777: Ja tak samo! :)
Odpisz
6 marca 2019, 19:27
@FairyTail: a propos ananasa itp. Na pizzy polecam brzoskwinie/krewetki
Odpisz
6 marca 2019, 20:31
@koniecnazw: Ta liczba strzałek pod komentarzem. Perfect balance
Odpisz
9 marca 2019, 13:57
@koniecnazw: z brzoskwinią nie jadłem ale kreweteczki to wygryw! i wgl owoce morza :D
Odpisz
10 marca 2019, 08:38
@FairyTail: też uwielbiam
Odpisz
7 października 2020, 20:51
@Grzechoooo: A pizza z gumą, bananami i rybą?
Odpisz
17 października 2020, 14:34
@Grzechoooo: brokułowa nie jest zła, zmieniłem zdanie. Ale wciąż wolę inne.
Odpisz
17 października 2020, 14:34
@Grzechoooo: A CO Z PIZZĄ Z GUMĄ BANANAMI I RYBĄ?
Odpisz
17 października 2020, 14:35
@Grzechoooo: bo jednak brokułowa jest taka... Niecodzienna.
Odpisz
31 lipca 2018, 13:04
Bohater którego potrzebujemy, ale na którego nie zasługujemy.
Odpisz
29 lipca 2018, 13:06
O gustach się nie dyskutuje.
Odpisz
29 lipca 2018, 08:23
Nadal nie wiem, co ludzie mają do hawajskiej.
Odpisz
29 lipca 2018, 11:25
@drollercastergirl: Ja nie wiem, dlaczego mangozjeby fapią do tych, ku*wa je**nych Japońskich bajek.
Odpisz
29 lipca 2018, 11:39
@Zjemcikanapke: No takie życie lol
Odpisz
29 lipca 2018, 11:43
@drollercastergirl: no takie życie lol
Odpisz
29 lipca 2018, 11:57
@drollercastergirl: Moja reakcja:
Odpisz
29 lipca 2018, 03:09
Odpisz
29 lipca 2018, 00:30
Nie każdy bochater nosi peleryne
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 01:48
@Bumgo: *bohater (tak na przyszłość)
Odpisz
29 lipca 2018, 01:47
A ja dzisiaj jadłam hawajską, bo mi przez pomyłkę w pizzeri dali zamiast prosciutto. W sumie nie było aż tak źle, ale pewnie to, że zwrócili mi za nią hajsy w tym pomogło :)
Odpisz
28 lipca 2018, 22:56
Jest jeszcze pizza z truskawkami i bananem, więc Hawajska to pikuś :D
Odpisz
29 lipca 2018, 00:31
@Kern3lly: Zawsze mogło być to jak Bleach
Odpisz
28 lipca 2018, 22:38
Oskarżony jest uniewinniony, Zamykam rozprawę.
Odpisz
28 lipca 2018, 22:18
Kontrowersyjna wypowiedź sprawcy przed sądem "Niczego nie żałuję.".
Odpisz
28 lipca 2018, 21:41
nie każdy bohater nosi peleryne
Odpisz
28 lipca 2018, 21:52
@kokosek112: aha, bo krzywdził ludzi którzy mają odmienne zdanie od niego? Ciebie powinni ku*wa do szpitala wysłać
Odpisz
28 lipca 2018, 22:02
@piekasz: no i jak ci tu zielonej nie dać, no musze sie zgodzić.
Odpisz
25 lipca 2018, 15:45
Zabawne co nie? Założę się że byście płakali gdyby uczył gryzienia ludzi ogólnie
Odpisz
25 lipca 2018, 17:03
@Princess_Unattainable: Nie
Odpisz
25 lipca 2018, 15:45
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje HAWAJSKĄ. Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem że jesteście tylko biednymi cebulakami i całe życie schabowe z mięsa za 7,99/kg. Nie znacie życia, wasze kubki smakowe są wypalone od podrobionych fajek i ch*jowej wódki. Nigdy nie mieliście okazji poznać smaków. Na widok pizzy z miodem byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Kompozycja słodko-słone, albo słodko-kwaśne to jedna z najlepszych rzeczy jakie można skonsumować. Prawdziwa eksplozja dla wyrafinowanych smakoszy.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Podają mu Hawajską. Kiedy chłopak pizzy nie zje, albo powie że mu nie smakuje, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i nawet WHO i ONZ przyznali, że u rodzin w których dominuje alkoholizm, narkomaństwo i kazirodztwo zawsze pojawia się niechęć do pizzy z ananasem.
Odpisz
25 lipca 2018, 15:46
straciłam minutę życia na przeczytanie czegoś, co już od dawna wiedziałam - że mieszkam w Cebulandii i jestem cebulą
Odpisz
28 lipca 2018, 22:41
@Mimikkyu: przynajmniej zrozumiał jakim jest idiotą i usunął konto...
Odpisz
29 lipca 2018, 06:20
@Kupahaha: Sorry, dałem Ci strzałke w góre
Odpisz
29 lipca 2018, 06:22
@Mimikkyu: Gość dobrze gada. W polsce jak w lesie ku*wa
Odpisz
29 lipca 2018, 11:22
@Kupahaha: Szczegół że to tylko pasta
Odpisz
29 lipca 2018, 15:56
@Kupahaha: ironiczne, gdy weźmiesz pod uwagę fakt, że to copypasta
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2018, 15:41
Hurr durr, pitca s ananasem, jag można to jeść ?
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2018, 15:43
@akasuguri: Prawdziwa pizza musi posiadać mięso.
Odpisz
25 lipca 2018, 15:44
@AnimeNekoGirl: i być smaczna
Odpisz
25 lipca 2018, 15:45
No to oczywiste. Ostatnio spróbowałem pizzy kebab i o matko, jakie to dobre.
Odpisz
25 lipca 2018, 15:49
@AnimeNekoGirl: chodzi mi że hawajska nie jest prawdziwa pizza bo nie jest smaczna
Odpisz
25 lipca 2018, 15:52
No to nie jest pizza.
Odpisz
25 lipca 2018, 16:01
@AnimeNekoGirl: O margaricie nikt nigdy nic złego nie powiedział.
Odpisz
25 lipca 2018, 16:04
@akasuguri: Nie widziałem, nie wiem
Odpisz
25 lipca 2018, 16:05
@akasuguri: do margerity można dodać dowolne dodatki a z hawajskiej nie można usunąć ananasów
Odpisz
25 lipca 2018, 16:43
@AnimeNekoGirl: W hawajskiej jest szynka.
Odpisz
25 lipca 2018, 16:45
@AnimeNekoGirl: To w końcu jesteś chłopakiem, czy dziewczyną ?
Odpisz
25 lipca 2018, 16:58
@akasuguri: Mam własną płeć, mogę obydwu używać.
Odpisz
25 lipca 2018, 17:14
@AnimeNekoGirl: Jestem z Ciebie dumny
Odpisz
25 lipca 2018, 17:19
@lorax12: O jeju, Sam Lorax jest ze mnie dumny
*umiera z rozkoszy*
Odpisz
25 lipca 2018, 22:01
@AnimeNekoGirl: A teraz odpisz sama wiesz gdzie patafianie
Odpisz
25 lipca 2018, 15:40
Ale dlaczego aresztowali? Poprawnie zrobił
Odpisz