Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2014, 16:02
SEN JEST DLA SŁABYCH!!
Odpisz
19 marca 2016, 14:33
@coloman: Słabość jest dla snu.
Odpisz
2 czerwca 2020, 23:29
@Archeologwinternetach: Niestety
Odpisz
4 lutego 2016, 00:35
Podstawówka: jak mam sprawdziany to czasem śpię 3h dziennie...Weekendy i ferie przesypiam prawie całe...
Odpisz
18 maja 2013, 18:10
gimbazjum?
Odpisz
18 maja 2013, 18:36
@as13zx: według mnie to wyśmiewanie gimnazja
Odpisz
18 maja 2013, 20:30
@loloja: Bo nie każdy "gimbus: jest idiotą.
Odpisz
18 maja 2013, 21:28
@czapl1997: racja:)
Odpisz
18 maja 2013, 22:00
@loloja: zminusowali nas
Odpisz
19 maja 2013, 10:30
@as13zx: tia
Odpisz
19 maja 2013, 19:01
@as13zx: A słyszałeś o czymś jak gimbus
Odpisz
9 marca 2014, 13:28
@czapl1997: ja zaraz będę gimbusem :(
Odpisz
16 maja 2013, 17:16
ŹRÓDŁO
Odpisz
18 maja 2013, 15:05
@Karso21Respawn: Źródła brak.
Odpisz
18 maja 2013, 18:08
@MaxiorPL: bo zostało usunięte...
Odpisz
18 maja 2013, 17:43
przecież na studiach śpi się na wykładach
Odpisz
18 maja 2013, 16:00
Ja z impry wracam nad ranem,i nie tylko z impry xD
Odpisz
18 maja 2013, 19:29
@Patryk933: Ja bym się bał.
Odpisz
18 maja 2013, 20:21
@Piotr99: heh nie ma czego :)
Odpisz
26 stycznia 2019, 20:55
@Patryk933: Dorosłeś już?
Odpisz
18 maja 2013, 15:05
Ja czasami wracam o 2 dopiero do domu..
Odpisz