Wyobrażam to sobie:
Kratos wbija się do Nieba, rozpieprzając złotą bramę w drobny mak i idzie po chmurzastej posadzce do domu Szefa.
Wpi***ala się z kopa do Sali Tronowej, a tam Bóg. Już, już ma na Niego skoczyć, a tam nagle Bóg robi <pstryk> i Kratos nagle zaczyna znikać. Zanim traci przytomność, widzi jeszcze Jezusa z Duchem Świętym. Duch Święty ma bekę, a Jezus mówi: "Zawsze znajdzie się ktoś większy, synku".
.
.
.
Kratos otwiera oczy. Widzi, że znalazł się w jakimś podłym, zapchlonym, pachnącym siarką miejscu. Kratos wstaje, podnosi topór z ziemi i rozgląda się. Nagle tuż obok niego zaczyna pojawiać się zoraz więcej ciemnych i krwawoczerwonych postaci. Nagle największa z nich pyta: "Kim jesteś, do ch*ja?".
Kratos poprawia topór w dłoni i patrząc w górę, mówi: "Uczciwy układ".
Tego dnia zapomniano o Piekle.
@kikocia3: pogańską religię skandynawską opartą na mitologii nordyckiej. "Nordycyzm" jeśli już to mogłoby być określenie na słowo zapożyczone z języka staronordyjskiego, ale w PWN nie ma takiego słowa.
Co prawda jeszcze daleko do części z chrześcijaństwem bo jest kilka innych mitologii do odrobienia (hinduska, japońska, indiańska, słowiańska, aztecka itp.), ale w internecie pojawił się już concept art cutscenki z planowanego Dad Of Boi XXIII
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 lipca 2018, 01:37
Wyobrażam to sobie:
Kratos wbija się do Nieba, rozpieprzając złotą bramę w drobny mak i idzie po chmurzastej posadzce do domu Szefa.
Wpi***ala się z kopa do Sali Tronowej, a tam Bóg. Już, już ma na Niego skoczyć, a tam nagle Bóg robi <pstryk> i Kratos nagle zaczyna znikać. Zanim traci przytomność, widzi jeszcze Jezusa z Duchem Świętym. Duch Święty ma bekę, a Jezus mówi: "Zawsze znajdzie się ktoś większy, synku".
.
.
.
Kratos otwiera oczy. Widzi, że znalazł się w jakimś podłym, zapchlonym, pachnącym siarką miejscu. Kratos wstaje, podnosi topór z ziemi i rozgląda się. Nagle tuż obok niego zaczyna pojawiać się zoraz więcej ciemnych i krwawoczerwonych postaci. Nagle największa z nich pyta: "Kim jesteś, do ch*ja?".
Kratos poprawia topór w dłoni i patrząc w górę, mówi: "Uczciwy układ".
Tego dnia zapomniano o Piekle.
Odpisz
9 lutego 2021, 11:15
@Baturaj: ten komentarz to złoto
Odpisz
9 lutego 2021, 19:34
@Oliwier256: Wow, odkopałeś! Dzięki wielkie, miło mi :)
Odpisz
9 lutego 2021, 19:41
@Baturaj: nie ma sprawy. Kiedyś jak przeglądałem memy bez konta to zobaczyłem ten komentarz i był świetny ale nie mogłem go ocenić
Odpisz
14 maja 2021, 16:46
@Baturaj: no mocny komentarz
Odpisz
28 sierpnia 2021, 09:18
@Baturaj: a teraz ci miło?
Odpisz
28 sierpnia 2021, 17:31
@Kebasa_z_mema: Bardzo :)
Odpisz
28 sierpnia 2021, 17:41
@Baturaj: *good ending*
Odpisz
26 lipca 2018, 17:47
Podjąłem decyzję o przejściu na Nordycyzm, kto płynie ze mną grabić bogate wybrzeża Brytanii w imię Odyna, ojca wszechrzeczy?
Odpisz
26 lipca 2018, 18:20
ty bezbożniku kratos cię dopadnie
Odpisz
26 lipca 2018, 20:28
Niech cię Bóg Szubienic prowadzi
Odpisz
26 lipca 2018, 21:55
@Reaper_: ...i na końcu podróży zgładzi"
Odpisz
26 lipca 2018, 22:44
@rousered: nie >:~|
Odpisz
26 lipca 2018, 23:19
@Reaper_: dlaczego?
Odpisz
26 lipca 2018, 23:20
@rousered: Honorowo można umrzeć tylko w walce
Odpisz
27 lipca 2018, 09:24
@Reaper_: a gdyby umżeć na szubienicy z powodu wygranej walki?
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2018, 09:33
@rousered: nie.Wiesz czemu powiedziałem o Bogu Szubienic?
Odpisz
27 lipca 2018, 10:46
@Reaper_: by dokończyć cytat
Odpisz
27 lipca 2018, 17:26
@rousered: nope, Odyn jest Bogiem mądrości, ale i bogiem szubienic.Powiesił się na drzewie świata aby zyskać tą mądrość
Odpisz
27 lipca 2018, 17:57
@Reaper_: a spk bo ja czytałem książkę w której był ten cytat i myślałem że to o to chodzi
Odpisz
27 lipca 2018, 23:06
@rousered: Ok
Odpisz
29 lipca 2018, 08:39
nie ma takiej religii jak nordycyzm
Odpisz
7 sierpnia 2018, 17:16
@xXkuba22Xx: to niby co wyznawali wikingowie?
Odpisz
7 sierpnia 2018, 17:19
@kikocia3: jemu chodziło o to że źle napisał
Odpisz
7 sierpnia 2018, 22:06
@kikocia3: pogańską religię skandynawską opartą na mitologii nordyckiej. "Nordycyzm" jeśli już to mogłoby być określenie na słowo zapożyczone z języka staronordyjskiego, ale w PWN nie ma takiego słowa.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 22:07
@kikocia3: + nordycyzm to forma rasizmu zawężająca rasową solidarność tylko do nordyków.
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 14:45
Chyba mam teorię na temat następnych 5 odsłon God of War. Łona hir?
Odpisz
7 sierpnia 2018, 17:15
@crimzon: ja chcę
Odpisz
28 lipca 2018, 22:34
Ja czekam na sojusz Grecji, Egiptu i Skandynawii przeciwko monopolowi chrześcijaństwa.
Odpisz
28 lipca 2018, 17:02
W słowiańskiej mitologii God of war było by ciekawe
Odpisz
28 lipca 2018, 17:39
@pokemon223: Takie coś istnieje i nazywa się "Wiedźmin 3: Dziki Gon"
Odpisz
28 lipca 2018, 17:55
@Andrzej_Duda: Gdzie Geralt wyrywa głowe np. Perunowi bo nie pamiętam?
Odpisz
28 lipca 2018, 17:56
@kubX1: ale odcina głowy np dzikiemu gonowi
Taaaa :3
Odpisz
28 lipca 2018, 18:32
@Andrzej_Duda: Wiem, ale to są inne gry jeśli spojrzysz na mechanikę starych GoW, chodziło mi o nią bardziej,
Odpisz
27 lipca 2018, 00:04
Spoiler: Główny Przeciwnik Thanosa umrze.
Odpisz
26 lipca 2018, 17:35
A tu takie Anioły Pudziany z dwoma mieczami w dłoniach
(Dam ciastko temu kto zgadnie z czego to nawiązanie)
Odpisz
26 lipca 2018, 18:19
@lorax12: this is a nrgej refrences?
Odpisz
26 lipca 2018, 18:23
tak, proszę
może być donut?
🍩
Odpisz
26 lipca 2018, 20:09
@lorax12: tak
Odpisz
26 lipca 2018, 17:47
Zobaczyć kratosa wybijającego piekło... Przyznam, byłoby ciekawie
Odpisz
26 lipca 2018, 19:23
a Easter egg'iem będzie zbroja doom guy'a
Odpisz
26 lipca 2018, 17:44
Co prawda jeszcze daleko do części z chrześcijaństwem bo jest kilka innych mitologii do odrobienia (hinduska, japońska, indiańska, słowiańska, aztecka itp.), ale w internecie pojawił się już concept art cutscenki z planowanego Dad Of Boi XXIII
Odpisz
26 lipca 2018, 17:44
@Pietrzek:
Odpisz
26 lipca 2018, 17:35
chciałbym to zobaczyć
Odpisz
26 lipca 2018, 17:33
To byłoby niezłe
Odpisz